Тамара Савковић - утакмице

07-12-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Халас Јожеф, Ада - Словен, Рума
24-11-2019 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Будућност, Алибунар - Херцеговац, Гајдобра
17-11-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Долово (ж), Долово - Спартак, Дебељача
10-11-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Мокрин, Мокрин
03-11-2019 21:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Будућност, Алибунар
26-10-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Халас Јожеф, Ада
23-10-2019 17:00 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Зрењанин, Зрењанин - Банатски Карловац, Банатски Карловац
20-10-2019 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Петроварадин, Петроварадин - Словен, Рума
19-10-2019 11:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Херцеговина 2, Сечањ - Црепаја, Црепаја
13-10-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Север" Лаки, Црвенка - Сента, Сента
08-10-2019 20:45 Куп Војводине (М) - Куп Војводине (М) Зрењанин, Зрењанин - Војвода Степа, Војвода Степа
05-10-2019 11:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Мокрин, Мокрин
03-10-2019 22:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Зрењанин, Зрењанин - Црепаја, Црепаја
29-09-2019 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Јадран, Фекетић - Срем, Сремска Митровица
28-09-2019 16:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Херцеговина 2, Сечањ - Раднички, Ковин
22-09-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Петроварадин, Петроварадин - Долово (ж), Долово
26-05-2019 20:30 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Раднички , Нови Сад
21-05-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Јадран, Фекетић
19-05-2019 11:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Униреа (м), Уздин - Раднички, Ковин
18-05-2019 17:30 Прва лига ''Север'' - Мушкарци Нова Пазова 1957, Нова Пазова - Младост ТСК, Бачки Јарак
12-05-2019 20:00 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Раднички, Бајмок
04-05-2019 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Мокрин, Мокрин - Долово (ж), Долово
24-04-2019 19:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Нафтагас (ж), Елемир - Јабука (ж), Јабука
21-04-2019 18:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Зрењанин, Зрењанин - Униреа (м), Уздин
20-04-2019 18:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Граднулица, Зрењанин - Нафтагас (ж), Елемир
13-04-2019 17:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Зрењанин, Зрењанин
22-02-2019 18:05 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Војводина, Нови Сад - Врбас Петрол, Врбас
22-02-2019 18:03 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Динамо, Панчево - Војводина, Нови Сад
22-02-2019 18:01 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Пролетер, Зрењанин - Динамо, Панчево
09-02-2019 14:39 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Темерин, Темерин - Словен, Рума
09-02-2019 14:38 ЛМК РСВ 14 - пролеће - Ж14 - Супер лига Јадран, Фекетић - Словен, Рума
09-12-2018 11:30 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Војводина, Нови Сад - ПИК Пригревица, Пригревица
09-12-2018 09:50 ЛМК РСВ 14 - пролеће - M14 - Супер лига Потисје Плетекс, Ада - Војводина, Нови Сад
01-12-2018 00:00 Прва лига ''Север'' - Жене Спартак, Дебељача - Јадран, Фекетић
10-11-2018 18:00 Прва лига ''Север'' - Жене Јадран, Фекетић - Младост, Српска Црња
04-11-2018 14:00 Друга лига ''Север'' - Жене "Исток" Граднулица, Зрењанин - Милетић, Мошорин
03-11-2018 17:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Омладинац, Делиблато
27-10-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Раднички, Бајмок
21-10-2018 16:00 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Зрењанин, Зрењанин - Јединство , Бочар
14-10-2018 19:30 Прва лига ''Север'' - Жене Темерин, Темерин - Раванград, Сомбор
06-10-2018 18:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Јединство , Бочар
30-09-2018 19:00 Прва лига ''Север'' - Жене Младост, Српска Црња - Халас Јожеф, Ада
29-09-2018 16:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Јединство , Бочар - Долово 2, Долово
23-09-2018 20:00 Друга лига ''Север'' - Мушкарци Панчево, Панчево - Сента, Сента
22-09-2018 17:30 Трећа лига Север "Исток" - Мушкарци Раднички, Јаша Томић - Униреа (м), Уздин