ТАКМИЧАРСКА КОМИСИЈА РСВ
Расписује Јавни позив за доделу домаћинства - техничког организатора завршних турнира ЛМК РСВ 2023/2024....
Мушка рукометна репрезентација Србије реванш баража за пласман на Светско првенство играће...
Још једно окупљање девојчица, узраста до 16 година, у селекцији Рукометног савеза Војводине, биће одржано у...
Као и претходних година, традиционално у марту, одржаће се турнир ветеранки и ветерана ''Турнир пријатеља'', познат и по...
У Жабљу је у недељу одржано окупљање дечака узраста до 16 година. Тренери су имали прилику да одрже двочасовни тренинг и...
У недељу, 3. марта 2024. године, биће одржано окупљање дечака узраста до 16 година. На окупљање је позван 21 играч, на свакој...
У суботу, 24. фебруара је одигран 16. Меморијални турнир “Немања Стамболија”, на којем су по традицији учествовале...
После краће паузе у окупљању девојчица и дечака узраста до 12 година, идућег петка ће се поново окупити перспективне...
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Потисје ПлетексАда |
15 | 0 | 0 | 30 |
ЈединствоНови Бечеј |
11 | 0 | 4 | 22 |
СлавијаНови Сад |
9 | 1 | 5 | 19 |
ЈабукаЈабука |
8 | 1 | 6 | 17 |
Банатски КарловацБанатски Карловац |
8 | 0 | 7 | 16 |
АпатинАпатин |
6 | 3 | 6 | 15 |
Младост ТСКБачки Јарак |
6 | 2 | 7 | 14 |
МеталацФутог |
6 | 0 | 9 | 12 |
ХерцеговинаСечањ |
5 | 0 | 10 | 10 |
Црвена звездаМокрин |
5 | 0 | 10 | 10 |
ЖСК 1955Жабаљ |
4 | 1 | 10 | 9 |
Војвода СтепаВојвода Степа |
3 | 0 | 12 | 6 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
СловенРума |
11 | 0 | 1 | 22 |
МладостСрпска Црња |
8 | 1 | 3 | 17 |
СпартакДебељача |
8 | 0 | 4 | 16 |
РадничкиБајмок |
7 | 1 | 3 | 15 |
Халас ЈожефАда |
6 | 1 | 5 | 13 |
КрулеСивац |
4 | 1 | 6 | 9 |
Железничар 2Инђија |
3 | 1 | 7 | 7 |
Граднулица ОЖРКЗрењанин |
1 | 1 | 9 | 3 |
Апатин (ж)Апатин |
1 | 0 | 11 | 2 |
ЈадранФекетић |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Раднички 1958Шид |
9 | 1 | 2 | 19 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
ПИК ПригревицаПригревица |
8 | 2 | 2 | 18 |
ДалматинацРиђица |
7 | 2 | 3 | 16 |
РумаРума |
3 | 0 | 9 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 9 | 6 |
СомборСомбор |
0 | 1 | 11 | 1 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
13 | 0 | 1 | 26 |
МладостВршац |
10 | 1 | 3 | 21 |
СентаСента |
8 | 0 | 6 | 16 |
ДоловоДолово |
7 | 2 | 5 | 16 |
БудућностАлибунар |
6 | 2 | 6 | 14 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 10 | 7 |
ЦрепајаЦрепаја |
3 | 1 | 10 | 7 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 11 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Темерин 2Темерин |
11 | 0 | 2 | 22 |
Беочин 1959Беочин |
11 | 0 | 2 | 22 |
ПетроварадинПетроварадин |
9 | 1 | 3 | 19 |
Јабука (ж)Јабука |
9 | 1 | 3 | 19 |
МокринМокрин |
7 | 0 | 6 | 14 |
ОџациОџаци |
6 | 1 | 6 | 13 |
Нафтагас (ж)Елемир |
6 | 1 | 6 | 13 |
ВрбасВрбас |
2 | 0 | 11 | 4 |
СонтаСонта |
1 | 0 | 12 | 2 |
Халас Јожеф 2Ада |
1 | 0 | 12 | 2 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
6 | 0 | 1 | 12 |
Раднички 1958Шид |
4 | 1 | 2 | 9 |
ПутинциПутинци |
4 | 1 | 2 | 9 |
МладостВршац |
3 | 1 | 2 | 7 |
ПИК ПригревицаПригревица |
2 | 2 | 3 | 6 |
ДалматинацРиђица |
1 | 2 | 3 | 4 |
СентаСента |
2 | 0 | 5 | 4 |
ДоловоДолово |
1 | 1 | 5 | 3 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
БудућностАлибунар |
5 | 1 | 1 | 11 |
ЦрепајаЦрепаја |
4 | 1 | 2 | 9 |
РумаРума |
3 | 0 | 2 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 2 | 6 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 4 | 5 |
ЗрењанинЗрењанин |
2 | 1 | 3 | 5 |
СомборСомбор |
0 | 0 | 5 | 0 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!