Резултати ЛМК РСВ 12 - пролеће Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група М12 - Прва лига Г група М12 - Прва лига Д група М12 - Прва лига Плеј оф Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група Ж12 - Прва лига В група Ж12 - Прва лига 1. - 3. Ж12 - Прва лига 4. - 6.

М12 - Супер лига


1. коло

1 ПИК Пригревица - Пролетер
-
2 Црвенка - Динамо
-
3 Младост ТСК ОРК - Војводина
-
4 Потисје Плетекс - Лавови БП
-

2. коло

5 Пролетер - Лавови БП
-
6 ПИК Пригревица - Црвенка
22 - 9 16/03/2019 10:50
7 Динамо - Младост ТСК ОРК
-
8 Војводина - Потисје Плетекс
-

3. коло

9 Црвенка - Пролетер
17 - 12 16/02/2019 15:10
10 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
-
11 Потисје Плетекс - Динамо
14 - 23 02/02/2019 12:10
12 Лавови БП - Војводина
23 - 13 17/03/2019 10:50

4. коло

13 Пролетер - Војводина
-
14 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
19 - 14 03/03/2019 15:00
15 Црвенка - Младост ТСК ОРК
16 - 20 03/03/2019 15:40
16 Динамо - Лавови БП
-

5. коло

17 Младост ТСК ОРК - Пролетер
19 - 15 02/02/2019 11:30
18 Лавови БП - ПИК Пригревица
-
19 Потисје Плетекс - Црвенка
-
20 Војводина - Динамо
13 - 19 02/03/2019 12:10

6. коло

21 Пролетер - Динамо
8 - 20 16/03/2019 09:00
22 ПИК Пригревица - Војводина
19 - 10 03/02/2019 12:30
23 Црвенка - Лавови БП
7 - 15 03/02/2019 13:10
24 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
19 - 10 17/03/2019 11:50

7. коло

25 Потисје Плетекс - Пролетер
19 - 10 02/02/2019 10:40
26 Динамо - ПИК Пригревица
17 - 18 16/02/2019 14:30
27 Војводина - Црвенка
-
28 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
-

8. коло

29 Пролетер - ПИК Пригревица
5 - 22 16/03/2019 11:40
30 Динамо - Црвенка
19 - 10 16/03/2019 09:50
31 Војводина - Младост ТСК ОРК
16 - 23 17/03/2019 12:40
32 Лавови БП - Потисје Плетекс
16 - 11 17/03/2019 10:00

9. коло

33 Лавови БП - Пролетер
24 - 10 02/03/2019 11:30
34 Црвенка - ПИК Пригревица
13 - 19 16/02/2019 13:00
35 Младост ТСК ОРК - Динамо
12 - 19 02/02/2019 10:00
36 Потисје Плетекс - Војводина
15 - 15 15/02/2019 11:30

10. коло

37 Пролетер - Црвенка
-
38 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
17 - 13 03/03/2019 17:10
39 Динамо - Потисје Плетекс
-
40 Војводина - Лавови БП
11 - 15 15/02/2019 10:40

11. коло

41 Војводина - Пролетер
23 - 14 02/03/2019 10:00
42 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
-
43 Младост ТСК ОРК - Црвенка
-
44 Лавови БП - Динамо
13 - 14 02/03/2019 10:40

12. коло

45 Пролетер - Младост ТСК ОРК
-
46 ПИК Пригревица - Лавови БП
18 - 10 03/02/2019 11:00
47 Црвенка - Потисје Плетекс
14 - 18 03/03/2019 16:30
48 Динамо - Војводина
-

13. коло

49 Динамо - Пролетер
25 - 2 16/02/2019 13:40
50 Војводина - ПИК Пригревица
-
51 Лавови БП - Црвенка
-
52 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
7 - 22 15/02/2019 10:00

14. коло

53 Пролетер - Потисје Плетекс
-
54 ПИК Пригревица - Динамо
-
55 Црвенка - Војводина
12 - 19 03/02/2019 11:40
56 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
18 - 12 15/02/2019 12:10

М12 - Прва лига А група


1. коло

2 Кањижа - Сента
21 - 5 16/03/2019 12:40
1 Кикинда Grindex - Спартак Војпут
11 - 7 16/02/2019 09:00

2. коло

4 Сента - Спартак Војпут
10 - 17 16/03/2019 10:50
3 Кањижа - Кикинда Grindex
21 - 7 16/03/2019 10:00

3. коло

6 Кикинда Grindex - Сента
22 - 8 16/02/2019 11:10
5 Спартак Војпут - Кањижа
8 - 17 16/02/2019 10:30

4. коло

8 Сента - Кањижа
4 - 19 16/02/2019 09:40
7 Спартак Војпут - Кикинда Grindex
12 - 16 16/03/2019 11:50

5. коло

10 Спартак Војпут - Сента
-
9 Кикинда Grindex - Кањижа
8 - 18 16/02/2019 12:00

6. коло

12 Сента - Кикинда Grindex
-
11 Кањижа - Спартак Војпут
-

7. коло

14 Кањижа - Сента
-
13 Кикинда Grindex - Спартак Војпут
-

8. коло

16 Сента - Спартак Војпут
-
15 Кањижа - Кикинда Grindex
-

9. коло

18 Кикинда Grindex - Сента
-
17 Спартак Војпут - Кањижа
-

М12 - Прва лига Б група


1. коло

1 Апатин - Сомборелектро
-
2 БСК 2012 - Врбас Петрол
-

2. коло

3 Сомборелектро - Врбас Петрол
0 - 10 16/02/2019 09:40
4 Апатин - БСК 2012
9 - 13 16/02/2019 09:00

3. коло

5 БСК 2012 - Сомборелектро
24 - 20 16/03/2019 12:40
6 Врбас Петрол - Апатин
9 - 11 16/02/2019 12:40

4. коло

7 Сомборелектро - Апатин
0 - 10 16/02/2019 11:10
8 Врбас Петрол - БСК 2012
11 - 15 16/02/2019 10:30

5. коло

9 Врбас Петрол - Сомборелектро
19 - 10 16/03/2019 11:50
10 БСК 2012 - Апатин
17 - 16 16/03/2019 10:00

6. коло

11 Сомборелектро - БСК 2012
0 - 10 16/02/2019 12:00
12 Апатин - Врбас Петрол
14 - 19 16/03/2019 10:50

7. коло

13 Апатин - Сомборелектро
-
14 БСК 2012 - Врбас Петрол
-

8. коло

15 Сомборелектро - Врбас Петрол
-
16 Апатин - БСК 2012
-

9. коло

17 БСК 2012 - Сомборелектро
-
18 Врбас Петрол - Апатин
-

М12 - Прва лига В група


1. коло

1 Југовић - СЛОБОДАН
-
2 Младост ТСК - Растимо
-
3 Хајдук - Србобран
-

2. коло

4 Србобран - СЛОБОДАН
-
5 Југовић - Младост ТСК
-
6 Растимо - Хајдук
-

3. коло

7 Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
8 Хајдук - Југовић
-
9 Србобран - Растимо
-

4. коло

10 Растимо - СЛОБОДАН
-
11 Југовић - Србобран
-
12 Младост ТСК - Хајдук
-

5. коло

13 Хајдук - СЛОБОДАН
-
14 Растимо - Југовић
-
15 Србобран - Младост ТСК
-

6. коло

16 Југовић - СЛОБОДАН
-
17 Растимо - Младост ТСК
10 - 0 16/02/2019 12:00
18 Србобран - Хајдук
  -   16/02/2019 11:10

7. коло

19 Србобран - СЛОБОДАН
-
20 Младост ТСК - Југовић
0 - 10 16/02/2019 10:30
21 Хајдук - Растимо
0 - 10 16/02/2019 09:40

8. коло

22 Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
23 Југовић - Хајдук
10 - 0 17/03/2019 11:30
24 Растимо - Србобран
10 - 0 17/03/2019 12:20

9. коло

25 Растимо - СЛОБОДАН
-
26 Србобран - Југовић
0 - 10 16/02/2019 09:00
27 Хајдук - Младост ТСК
  -   17/03/2019 09:00

10. коло

28 Хајдук - СЛОБОДАН
-
29 Југовић - Растимо
22 - 9 17/03/2019 09:50
30 Младост ТСК - Србобран
  -   17/03/2019 10:40

М12 - Прва лига Г група


1. коло

1 Бијељина - Рума
10 - 0 16/02/2019 09:40
2 Локомотива - Срем СМ
10 - 0 16/03/2019 14:00

2. коло

3 Рума - Срем СМ
  -   16/03/2019 09:00
4 Бијељина - Локомотива
17 - 22 16/03/2019 11:30

3. коло

5 Локомотива - Рума
-
6 Срем СМ - Бијељина
0 - 10 16/02/2019 11:10

4. коло

7 Рума - Бијељина
0 - 10 16/03/2019 14:50
8 Срем СМ - Локомотива
0 - 10 16/02/2019 09:00

5. коло

9 Срем СМ - Рума
  -   16/02/2019 12:00
10 Локомотива - Бијељина
-

6. коло

11 Рума - Локомотива
-
12 Бијељина - Срем СМ
-

7. коло

13 Бијељина - Рума
-
14 Локомотива - Срем СМ
-

8. коло

15 Рума - Срем СМ
-
16 Бијељина - Локомотива
-

9. коло

17 Локомотива - Рума
10 - 0 16/02/2019 10:30
18 Срем СМ - Бијељина
-

М12 - Прва лига Д група


1. коло

1 Долово - Црепаја
-
2 Јабука - Младост
12 - 15 16/02/2019 10:40

2. коло

3 Црепаја - Младост
21 - 19 16/02/2019 13:00
4 Долово - Јабука
-

3. коло

5 Јабука - Црепаја
-
6 Младост - Долово
-

4. коло

7 Црепаја - Долово
10 - 0 16/02/2019 10:00
8 Младост - Јабука
10 - 13 17/03/2019 09:00

5. коло

9 Младост - Црепаја
17 - 16 17/03/2019 11:40
10 Јабука - Долово
10 - 0 17/03/2019 09:50

6. коло

11 Црепаја - Јабука
14 - 16 16/02/2019 12:10
12 Долово - Младост
0 - 10 16/02/2019 11:30

7. коло

13 Долово - Црепаја
0 - 10 17/03/2019 10:50
14 Јабука - Младост
-

8. коло

15 Црепаја - Младост
-
16 Долово - Јабука
-

9. коло

17 Јабука - Црепаја
-
18 Младост - Долово
-

Ж12 - Супер лига


1. коло

1 Лаки - Јединство (ж)
19 - 10 16/02/2019 11:20
2 Халас Јожеф - Спартак
8 - 11 17/03/2019 13:20
3 Словен - Темерин
11 - 13 17/03/2019 12:30

2. коло

4 Јединство (ж) - Темерин
-
5 Лаки - Халас Јожеф
12 - 9 17/03/2019 10:50
6 Спартак - Словен
-

3. коло

7 Халас Јожеф - Јединство (ж)
-
8 Словен - Лаки
-
9 Темерин - Спартак
-

4. коло

10 Јединство (ж) - Спартак
5 - 11 17/03/2019 11:40
11 Лаки - Темерин
-
12 Халас Јожеф - Словен
-

5. коло

13 Словен - Јединство (ж)
10 - 6 17/03/2019 10:00
14 Спартак - Лаки
-
15 Темерин - Халас Јожеф
8 - 7 16/02/2019 12:00

6. коло

16 Јединство (ж) - Лаки
-
17 Спартак - Халас Јожеф
-
18 Темерин - Словен
-

7. коло

19 Темерин - Јединство (ж)
-
20 Халас Јожеф - Лаки
-
21 Словен - Спартак
13 - 6 16/02/2019 10:40

8. коло

22 Јединство (ж) - Халас Јожеф
8 - 8 16/02/2019 10:00
23 Лаки - Словен
11 - 14 16/02/2019 12:40
24 Спартак - Темерин
3 - 10 16/02/2019 13:20

9. коло

25 Спартак - Јединство (ж)
-
26 Темерин - Лаки
14 - 22 17/03/2019 14:10
27 Словен - Халас Јожеф
-

10. коло

28 Јединство (ж) - Словен
-
29 Лаки - Спартак
-
30 Халас Јожеф - Темерин
-

Ж12 - Прва лига А група


1. коло

1 БСК 2012 - Сомборелектро
11 - 4 03/03/2019 12:10
2 Раднички - Дероње
10 - 18 03/03/2019 11:30

2. коло

3 Сомборелектро - Дероње
4 - 15 03/03/2019 10:40
4 БСК 2012 - Раднички
9 - 13 03/03/2019 10:00

3. коло

5 Раднички - Сомборелектро
-
6 Дероње - БСК 2012
-

4. коло

7 Сомборелектро - БСК 2012
-
8 Дероње - Раднички
-

5. коло

9 Дероње - Сомборелектро
-
10 Раднички - БСК 2012
-

6. коло

11 Сомборелектро - Раднички
-
12 БСК 2012 - Дероње
-

Ж12 - Прва лига Б група


1. коло

1 Лехел - Словен 2
-
2 Кањижа - Војводина ж
-

2. коло

3 Словен 2 - Војводина ж
-
4 Лехел - Кањижа
  -   03/03/2019 10:40

3. коло

5 Кањижа - Словен 2
-
6 Војводина ж - Лехел
10 - 0 03/03/2019 12:10

4. коло

7 Словен 2 - Лехел
-
8 Војводина ж - Кањижа
-

5. коло

9 Војводина ж - Словен 2
16 - 9 03/03/2019 10:00
10 Кањижа - Лехел
-

6. коло

11 Словен 2 - Кањижа
10 - 0 03/03/2019 11:30
12 Лехел - Војводина ж
-

Ж12 - Прва лига В група


1. коло

1 Долово (ж) - Црепаја
-
2 Јабука (ж) - Панчево (ж)
-

2. коло

3 Црепаја - Панчево (ж)
-
4 Долово (ж) - Јабука (ж)
9 - 5 03/03/2019 12:30

3. коло

5 Јабука (ж) - Црепаја
-
6 Панчево (ж) - Долово (ж)
4 - 4 03/03/2019 11:00

4. коло

7 Црепаја - Долово (ж)
-
8 Панчево (ж) - Јабука (ж)
-

5. коло

9 Панчево (ж) - Црепаја
9 - 3 03/03/2019 13:10
10 Јабука (ж) - Долово (ж)
-

6. коло

11 Црепаја - Јабука (ж)
8 - 8 03/03/2019 11:40
12 Долово (ж) - Панчево (ж)
-