Резултати ЛМК РСВ 16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига В група M16 - Прва лига 1. - 3. Ж16 - Супер лига M16 - Прва лига 4. - 6.

M16 - Супер лига


1. коло

1 Сомборелектро - Динамо
-
2 Спартак Војпут - Јабука
-
3 Црвенка - Лавови БП
19 - 23 12/05/2019 14:20
4 Врбас Петрол - Војводина
12 - 29 12/05/2019 15:10

2. коло

5 Динамо - Војводина
17 - 23 20/04/2019 08:50
6 Сомборелектро - Спартак Војпут
-
7 Јабука - Црвенка
-
8 Лавови БП - Врбас Петрол
23 - 24 20/04/2019 12:10

3. коло

9 Спартак Војпут - Динамо
21 - 19 16/02/2019 11:00
10 Црвенка - Сомборелектро
-
11 Врбас Петрол - Јабука
- 02/02/2019 12:40
12 Војводина - Лавови БП
15 - 15 16/03/2019 11:40

4. коло

13 Динамо - Лавови БП
18 - 27 20/04/2019 10:30
14 Сомборелектро - Врбас Петрол
-
15 Спартак Војпут - Црвенка
18 - 16 02/03/2019 09:50
16 Јабука - Војводина
-

5. коло

17 Црвенка - Динамо
20 - 8 02/02/2019 11:50
18 Војводина - Сомборелектро
-
19 Врбас Петрол - Спартак Војпут
30 - 23 20/04/2019 08:00
20 Лавови БП - Јабука
-

6. коло

21 Динамо - Јабука
-
22 Сомборелектро - Лавови БП
-
23 Спартак Војпут - Војводина
13 - 33 02/02/2019 14:40
24 Црвенка - Врбас Петрол
19 - 29 16/03/2019 10:50

7. коло

25 Врбас Петрол - Динамо
21 - 10 02/02/2019 10:50
26 Јабука - Сомборелектро
-
27 Лавови БП - Спартак Војпут
23 - 13 12/05/2019 11:50
28 Војводина - Црвенка
24 - 20 20/04/2019 11:20

8. коло

29 Динамо - Сомборелектро
-
30 Јабука - Спартак Војпут
-
31 Лавови БП - Црвенка
21 - 19 16/03/2019 09:50
32 Војводина - Врбас Петрол
22 - 21 16/03/2019 09:00

9. коло

33 Војводина - Динамо
29 - 12 02/03/2019 11:00
34 Спартак Војпут - Сомборелектро
-
35 Црвенка - Јабука
- 02/02/2019 10:00
36 Врбас Петрол - Лавови БП
15 - 16 16/02/2019 10:50

10. коло

37 Динамо - Спартак Војпут
26 - 26 20/04/2019 13:00
38 Сомборелектро - Црвенка
-
39 Јабука - Врбас Петрол
-
40 Лавови БП - Војводина
15 - 18 16/02/2019 09:50

11. коло

41 Лавови БП - Динамо
20 - 14 02/03/2019 10:00
42 Врбас Петрол - Сомборелектро
-
43 Црвенка - Спартак Војпут
33 - 18 20/04/2019 09:40
44 Војводина - Јабука
-

12. коло

45 Динамо - Црвенка
15 - 15 12/05/2019 11:00
46 Сомборелектро - Војводина
-
47 Спартак Војпут - Врбас Петрол
13 - 30 02/03/2019 10:50
48 Јабука - Лавови БП
-

13. коло

49 Јабука - Динамо
-
50 Лавови БП - Сомборелектро
-
51 Војводина - Спартак Војпут
24 - 20 12/05/2019 13:30
52 Врбас Петрол - Црвенка
15 - 21 16/02/2019 09:00

14. коло

53 Динамо - Врбас Петрол
26 - 28 12/05/2019 15:11
54 Сомборелектро - Јабука
-
55 Спартак Војпут - Лавови БП
21 - 22 02/02/2019 10:50
56 Црвенка - Војводина
21 - 20 16/02/2019 11:40

M16 - Прва лига А група


1. коло

1 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
2 Сомбор - Локомотива
12 - 34 17/02/2019 17:00

2. коло

3 Локомотива - СЛОБОДАН
-
4 ПИК Пригревица - Сомбор
37 - 14 17/02/2019 19:00

3. коло

5 Сомбор - СЛОБОДАН
-
6 Локомотива - ПИК Пригревица
29 - 22 17/02/2019 18:00

4. коло

7 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
8 Локомотива - Сомбор
23 - 12 14/04/2019 13:30

5. коло

9 Локомотива - СЛОБОДАН
-
10 Сомбор - ПИК Пригревица
10 - 30 14/04/2019 12:30

6. коло

11 Сомбор - СЛОБОДАН
-
12 ПИК Пригревица - Локомотива
23 - 28 14/04/2019 14:30

7. коло

13 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
14 Сомбор - Локомотива
10 - 32 17/03/2019 17:00

8. коло

15 Локомотива - СЛОБОДАН
-
16 ПИК Пригревица - Сомбор
37 - 3 17/03/2019 16:00

9. коло

17 Сомбор - СЛОБОДАН
-
18 Локомотива - ПИК Пригревица
25 - 20 17/03/2019 18:00

M16 - Прва лига Б група


1. коло

1 Југовић - Рума
22 - 24 13/04/2019 13:00
2 Младост ТСК - Растимо
16 - 18 13/04/2019 09:00

2. коло

3 Рума - Растимо
15 - 22 17/03/2019 10:50
4 Југовић - Младост ТСК
8 - 34 17/03/2019 11:40

3. коло

5 Младост ТСК - Рума
20 - 15 17/03/2019 09:00
6 Растимо - Југовић
- 13/04/2019 15:40

4. коло

7 Рума - Југовић
31 - 26 16/02/2019 10:50
8 Растимо - Младост ТСК
15 - 12 16/02/2019 11:40

5. коло

9 Растимо - Рума
21 - 17 16/02/2019 09:00
10 Младост ТСК - Југовић
29 - 7 16/02/2019 09:50

6. коло

11 Рума - Младост ТСК
24 - 25 13/04/2019 14:50
12 Југовић - Растимо
10 - 27 17/03/2019 09:50

M16 - Прва лига В група


1. коло

1 Зрењанин - СЛОБОДАН
-
2 Кикинда Grindex - Младост
18 - 18 15/02/2019 09:50

2. коло

3 Младост - СЛОБОДАН
-
4 Зрењанин - Кикинда Grindex
22 - 19 15/02/2019 09:00

3. коло

5 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
6 Младост - Зрењанин
15 - 22 15/02/2019 10:50

4. коло

7 Зрењанин - СЛОБОДАН
-
8 Младост - Кикинда Grindex
19 - 15 14/04/2019 11:00

5. коло

9 Младост - СЛОБОДАН
-
10 Кикинда Grindex - Зрењанин
18 - 20 14/04/2019 10:00

6. коло

11 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
12 Зрењанин - Младост
23 - 15 14/04/2019 09:00

7. коло

13 Зрењанин - СЛОБОДАН
-
14 Кикинда Grindex - Младост
15 - 15 17/03/2019 09:00

8. коло

15 Младост - СЛОБОДАН
-
16 Зрењанин - Кикинда Grindex
15 - 11 17/03/2019 11:00

9. коло

17 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
18 Младост - Зрењанин
10 - 21 17/03/2019 10:00

M16 - Прва лига 1. - 3.


1. коло

1 Локомотива - СЛОБОДАН
-
2 Растимо - Зрењанин
24 - 22 12/05/2019 15:30

2. коло

3 Зрењанин - СЛОБОДАН
-
4 Локомотива - Растимо
26 - 18 12/05/2019 18:50

3. коло

5 Растимо - СЛОБОДАН
-
6 Зрењанин - Локомотива
17 - 21 12/05/2019 17:10

Ж16 - Супер лига


1. коло

1 Лаки - Пролетер (ж)
16 - 23 03/02/2019 12:10
2 Пригревица - Срем
10 - 30 03/02/2019 11:20
3 Сента - Словен
-

2. коло

4 Пролетер (ж) - Словен
14 - 15 24/11/2018 11:40
5 Лаки - Пригревица
21 - 13 17/11/2018 11:15
6 Срем - Сента
-

3. коло

7 Пригревица - Пролетер (ж)
12 - 25 03/02/2019 13:50
8 Сента - Лаки
-
9 Словен - Срем
13 - 16 08/12/2018 12:20

4. коло

10 Пролетер (ж) - Срем
10 - 17 02/12/2018 11:40
11 Лаки - Словен
21 - 19 03/02/2019 14:40
12 Пригревица - Сента
-

5. коло

13 Сента - Пролетер (ж)
-
14 Срем - Лаки
18 - 16 15/02/2019 15:40
15 Словен - Пригревица
13 - 13 15/02/2019 11:50

6. коло

16 Пролетер (ж) - Лаки
17 - 21 15/02/2019 10:00
17 Срем - Пригревица
24 - 11 15/02/2019 10:50
18 Словен - Сента
-

7. коло

19 Словен - Пролетер (ж)
15 - 12 08/12/2018 09:50
20 Пригревица - Лаки
8 - 19 02/12/2018 10:50
21 Сента - Срем
-

8. коло

22 Пролетер (ж) - Пригревица
18 - 15 16/03/2019 12:20
23 Лаки - Сента
-
24 Срем - Словен
16 - 23 24/11/2018 13:20

9. коло

25 Срем - Пролетер (ж)
27 - 23 17/11/2018 11:30
26 Словен - Лаки
15 - 20 16/03/2019 10:50
27 Сента - Пригревица
-

10. коло

28 Пролетер (ж) - Сента
-
29 Лаки - Срем
16 - 21 16/03/2019 13:10
30 Пригревица - Словен
18 - 28 16/03/2019 10:00

M16 - Прва лига 4. - 6.


1. коло

1 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
-
2 Младост ТСК - Младост
-

2. коло

3 Младост - СЛОБОДАН
-
4 ПИК Пригревица - Младост ТСК
29 - 19 12/05/2019 16:20

3. коло

5 Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
6 Младост - ПИК Пригревица
22 - 24 12/05/2019 18:00