Резултати ЛМК РСВ М14 / Ж14 Штампање

М14 - Супер лига М14 - Прва лига А група М14 - Прва лига Б група М14 - Прва лига В група Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига

М14 - Супер лига


1. коло

Југовић - Раднички 1958
31 - 12
Црвенка - Зрењанин
23 - 15
Лавови БП - Графичар
22 - 21
Пролетер - Динамо
24 - 21

2. коло

Раднички 1958 - Динамо
16 - 28
Југовић - Црвенка
26 - 30
Зрењанин - Лавови БП
19 - 29
Графичар - Пролетер
0 - 10

3. коло

Црвенка - Раднички 1958
24 - 11
Лавови БП - Југовић
22 - 23
Пролетер - Зрењанин
18 - 17
Динамо - Графичар
19 - 13

4. коло

Раднички 1958 - Графичар
9 - 20
Југовић - Пролетер
37 - 27
Црвенка - Лавови БП
15 - 22
Зрењанин - Динамо
18 - 22

5. коло

Лавови БП - Раднички 1958
21 - 14
Динамо - Југовић
17 - 29
Пролетер - Црвенка
22 - 29
Графичар - Зрењанин
9 - 16

6. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
9 - 18
Југовић - Графичар
10 - 0
Црвенка - Динамо
24 - 20
Лавови БП - Пролетер
26 - 17

7. коло

Пролетер - Раднички 1958
26 - 16
Зрењанин - Југовић
19 - 27
Графичар - Црвенка
21 - 30
Динамо - Лавови БП
15 - 21

8. коло

Раднички 1958 - Југовић
20 - 31
Зрењанин - Црвенка
18 - 27
Графичар - Лавови БП
7 - 20
Динамо - Пролетер
23 - 20

9. коло

Динамо - Раднички 1958
22 - 11
Црвенка - Југовић
26 - 25
Лавови БП - Зрењанин
23 - 7
Пролетер - Графичар
20 - 14

10. коло

Раднички 1958 - Црвенка
19 - 24
Југовић - Лавови БП
23 - 16
Зрењанин - Пролетер
16 - 27
Графичар - Динамо
18 - 26

11. коло

Графичар - Раднички 1958
21 - 16
Пролетер - Југовић
17 - 28
Лавови БП - Црвенка
18 - 24
Динамо - Зрењанин
18 - 17

12. коло

Раднички 1958 - Лавови БП
13 - 21
Југовић - Динамо
27 - 18
Црвенка - Пролетер
25 - 23
Зрењанин - Графичар
17 - 24

13. коло

Зрењанин - Раднички 1958
14 - 10
Графичар - Југовић
15 - 32
Динамо - Црвенка
20 - 23
Пролетер - Лавови БП
17 - 29

14. коло

Раднички 1958 - Пролетер
21 - 20
Југовић - Зрењанин
38 - 11
Црвенка - Графичар
17 - 13
Лавови БП - Динамо
21 - 10

М14 - Прва лига А група


1. коло

Спартак (м) - Бачка Паланка
12 - 15
Сомборелектро - БСК 2012
16 - 7

2. коло

Бачка Паланка - БСК 2012
21 - 1
Спартак (м) - Сомборелектро
24 - 10

3. коло

Сомборелектро - Бачка Паланка
10 - 18
БСК 2012 - Спартак (м)
4 - 19

4. коло

Бачка Паланка - Спартак (м)
15 - 11
БСК 2012 - Сомборелектро
6 - 9

5. коло

БСК 2012 - Бачка Паланка
9 - 12
Сомборелектро - Спартак (м)
6 - 20

6. коло

Бачка Паланка - Сомборелектро
22 - 6
Спартак (м) - БСК 2012
18 - 10

М14 - Прва лига Б група


1. коло

Кикинда Grindex - Херцеговина
8 - 10
Црвена звезда - Раднички
13 - 11

2. коло

Херцеговина - Раднички
12 - 14
Кикинда Grindex - Црвена звезда
8 - 7

3. коло

Црвена звезда - Херцеговина
6 - 14
Раднички - Кикинда Grindex
12 - 12

4. коло

Херцеговина - Кикинда Grindex
9 - 7
Раднички - Црвена звезда
12 - 10

5. коло

Раднички - Херцеговина
8 - 7
Црвена звезда - Кикинда Grindex
14 - 5

6. коло

Херцеговина - Црвена звезда
9 - 13
Кикинда Grindex - Раднички
13 - 19

М14 - Прва лига В група


1. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
Слога - Нова Пазова 1957
0 - 10

2. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК - Слога
10 - 0

3. коло

Слога - СЛОБОДАН
-
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
9 - 13

4. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
Нова Пазова 1957 - Слога
8 - 11

5. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
-
Слога - Младост ТСК
14 - 12

6. коло

Слога - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
9 - 8

7. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
-
Слога - Нова Пазова 1957
16 - 9

8. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК - Слога
15 - 14

9. коло

Слога - СЛОБОДАН
-
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
10 - 14

Ж14 - Супер лига


1. коло

Дероње - Црвена звезда
8 - 11
Лаки - Партизан (ж)
13 - 20
Апатин (ж) - Халас Јожеф
3 - 18

2. коло

Црвена звезда - Халас Јожеф
19 - 23
Дероње - Лаки
10 - 6
Партизан (ж) - Апатин (ж)
25 - 11

3. коло

Лаки - Црвена звезда
31 - 20
Апатин (ж) - Дероње
5 - 12
Халас Јожеф - Партизан (ж)
20 - 19

4. коло

Црвена звезда - Партизан (ж)
13 - 14
Дероње - Халас Јожеф
4 - 16
Лаки - Апатин (ж)
19 - 10

5. коло

Апатин (ж) - Црвена звезда
17 - 20
Партизан (ж) - Дероње
13 - 7
Халас Јожеф - Лаки
17 - 11

6. коло

Црвена звезда - Дероње
8 - 13
Партизан (ж) - Лаки
16 - 14
Халас Јожеф - Апатин (ж)
24 - 6

7. коло

Халас Јожеф - Црвена звезда
25 - 11
Лаки - Дероње
7 - 7
Апатин (ж) - Партизан (ж)
16 - 15

8. коло

Црвена звезда - Лаки
25 - 19
Дероње - Апатин (ж)
19 - 9
Партизан (ж) - Халас Јожеф
11 - 14

9. коло

Партизан (ж) - Црвена звезда
18 - 22
Халас Јожеф - Дероње
12 - 4
Апатин (ж) - Лаки
15 - 18

10. коло

Црвена звезда - Апатин (ж)
20 - 18
Дероње - Партизан (ж)
7 - 10
Лаки - Халас Јожеф
8 - 17

Ж14 - Прва лига


1. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Словен
8 - 12
Раднички - Врбас
10 - 0

2. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - БСК 2012
4 - 5
Словен - Раднички
14 - 2

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Раднички - Сомборелектро
5 - 11
Врбас - Словен
0 - 10

4. коло

Словен - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - Врбас
10 - 0
БСК 2012 - Раднички
10 - 0

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Словен - Сомборелектро
10 - 8
Врбас - БСК 2012
0 - 10

6. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
-
Словен - БСК 2012
8 - 6
Врбас - Раднички
0 - 10

7. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Сомборелектро
11 - 4
Раднички - Словен
0 - 10

8. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - Раднички
13 - 9
Словен - Врбас
10 - 0

9. коло

Словен - СЛОБОДАН
-
Врбас - Сомборелектро
0 - 10
Раднички - БСК 2012
5 - 11

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Сомборелектро - Словен
2 - 8
БСК 2012 - Врбас
10 - 0