Резултати ЛМК РСВ М14 / Ж14 - пролеће Штампање

M14 - Супер лига M14 - Прва лига А група M14 - Прва лига Б група M14 - Прва лига В група Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига А група Ж14 - Прва лига Б група Ж14 - Прва лига В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. место Ж14 - Прва лига 4. - 6. место М14 - Прва лига 1. - 3. место М14 - Прва лига 4. - 6. место

M14 - Супер лига


1. коло

ПИК Пригревица - Јабука
18 - 16 09/12/2017 11:00
Сомборелектро - Динамо
11 - 19 09/12/2017 13:30
Потисје Плетекс - Лавови БП
19 - 21 05/05/2018 16:30
Црвена звезда - Војводина
14 - 27 03/03/2018 13:31
Врбас Петрол - Црвенка
18 - 17 27/01/2018 09:50

2. коло

Јабука - Црвенка
17 - 16 05/05/2018 14:00
ПИК Пригревица - Сомборелектро
14 - 18 15/02/2018 17:55
Динамо - Потисје Плетекс
13 - 23 25/03/2018 18:57
Лавови БП - Црвена звезда
19 - 9 02/12/2017 12:59
Војводина - Врбас Петрол
30 - 16 15/02/2018 18:06

3. коло

Сомборелектро - Јабука
15 - 12 03/03/2018 13:30
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
27 - 13 22/04/2018 14:06
Црвена звезда - Динамо
17 - 18 17/03/2018 16:01
Врбас Петрол - Лавови БП
21 - 16 03/02/2018 12:09
Црвенка - Војводина
11 - 22 25/03/2018 18:58

4. коло

Јабука - Војводина
7 - 27 25/03/2018 19:00
ПИК Пригревица - Црвена звезда
21 - 15 04/04/2018 11:00
Сомборелектро - Потисје Плетекс
14 - 19 18/03/2018 20:52
Динамо - Врбас Петрол
17 - 20 17/03/2018 15:58
Лавови БП - Црвенка
21 - 8 22/04/2018 14:07

5. коло

Потисје Плетекс - Јабука
18 - 16 03/02/2018 11:35
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
24 - 24 05/05/2018 11:30
Црвена звезда - Сомборелектро
15 - 15 04/04/2018 13:00
Црвенка - Динамо
13 - 18 25/03/2018 19:00
Војводина - Лавови БП
18 - 17 27/01/2018 09:00

6. коло

Јабука - Лавови БП
8 - 23 02/12/2017 13:02
ПИК Пригревица - Црвенка
27 - 27 18/03/2018 20:51
Сомборелектро - Врбас Петрол
16 - 21 04/04/2018 11:40
Потисје Плетекс - Црвена звезда
27 - 15 27/01/2018 10:40
Динамо - Војводина
14 - 21 15/02/2018 18:04

7. коло

Црвена звезда - Јабука
19 - 23 22/04/2018 17:55
Војводина - ПИК Пригревица
27 - 13 03/12/2017 15:27
Црвенка - Сомборелектро
16 - 17 18/03/2018 20:56
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
19 - 21 03/03/2018 13:44
Лавови БП - Динамо
26 - 18 03/03/2018 13:42

8. коло

Јабука - Динамо
17 - 20 15/02/2018 18:02
ПИК Пригревица - Лавови БП
16 - 27 03/02/2018 12:16
Сомборелектро - Војводина
5 - 21 03/03/2018 13:26
Потисје Плетекс - Црвенка
22 - 16 22/04/2018 14:01
Црвена звезда - Врбас Петрол
14 - 21 15/02/2018 18:02

9. коло

Врбас Петрол - Јабука
21 - 10 17/03/2018 16:00
Динамо - ПИК Пригревица
24 - 18 03/03/2018 13:52
Лавови БП - Сомборелектро
18 - 9 15/02/2018 17:57
Војводина - Потисје Плетекс
22 - 10 18/03/2018 20:48
Црвенка - Црвена звезда
17 - 22 05/05/2018 10:40

10. коло

Јабука - ПИК Пригревица
14 - 24 09/12/2017 12:40
Динамо - Сомборелектро
14 - 7 09/12/2017 11:50
Лавови БП - Потисје Плетекс
17 - 15 03/03/2018 13:56
Војводина - Црвена звезда
25 - 6 05/05/2018 09:00
Црвенка - Врбас Петрол
21 - 22 27/01/2018 12:20

11. коло

Црвенка - Јабука
17 - 18 03/03/2018 13:33
Сомборелектро - ПИК Пригревица
19 - 26 22/04/2018 14:14
Потисје Плетекс - Динамо
15 - 12 03/02/2018 11:29
Црвена звезда - Лавови БП
8 - 18 17/03/2018 16:03
Врбас Петрол - Војводина
19 - 23 22/04/2018 17:53

12. коло

Јабука - Сомборелектро
17 - 19 05/05/2018 09:50
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
15 - 19 15/02/2018 17:57
Динамо - Црвена звезда
21 - 15 02/12/2017 13:03
Лавови БП - Врбас Петрол
24 - 21 04/04/2018 13:40
Војводина - Црвенка
20 - 9 03/02/2018 11:38

13. коло

Војводина - Јабука
26 - 16 03/02/2018 11:31
Црвена звезда - ПИК Пригревица
18 - 23 03/02/2018 12:13
Потисје Плетекс - Сомборелектро
27 - 12 03/12/2017 15:29
Врбас Петрол - Динамо
24 - 16 02/12/2017 13:00
Црвенка - Лавови БП
9 - 22 15/02/2018 21:00

14. коло

Јабука - Потисје Плетекс
13 - 25 25/03/2018 18:59
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
24 - 23 03/03/2018 13:57
Сомборелектро - Црвена звезда
9 - 17 03/02/2018 12:11
Динамо - Црвенка
23 - 12 03/02/2018 11:33
Лавови БП - Војводина
14 - 20 27/01/2018 11:30

15. коло

Лавови БП - Јабука
28 - 18 17/03/2018 15:56
Црвенка - ПИК Пригревица
22 - 20 03/12/2017 15:23
Врбас Петрол - Сомборелектро
22 - 7 03/02/2018 12:15
Црвена звезда - Потисје Плетекс
16 - 24 27/01/2018 13:10
Војводина - Динамо
18 - 18 22/04/2018 17:57

16. коло

Јабука - Црвена звезда
17 - 21 15/02/2018 18:05
ПИК Пригревица - Војводина
14 - 23 18/03/2018 20:54
Сомборелектро - Црвенка
16 - 19 03/12/2017 15:27
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
24 - 24 05/05/2018 13:10
Динамо - Лавови БП
9 - 21 05/05/2018 12:20

17. коло

Динамо - Јабука
16 - 16 22/04/2018 17:50
Лавови БП - ПИК Пригревица
22 - 14 04/04/2018 12:20
Војводина - Сомборелектро
27 - 11 05/05/2018 14:50
Црвенка - Потисје Плетекс
13 - 20 15/02/2018 17:53
Врбас Петрол - Црвена звезда
24 - 15 22/04/2018 17:49

18. коло

Јабука - Врбас Петрол
17 - 17 02/12/2017 12:57
ПИК Пригревица - Динамо
18 - 16 05/05/2018 15:40
Сомборелектро - Лавови БП
10 - 22 22/04/2018 14:04
Потисје Плетекс - Војводина
18 - 24 03/12/2017 15:25
Црвена звезда - Црвенка
15 - 16 03/03/2018 13:29

M14 - Прва лига А група


1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Спартак Војпут
12 - 21 06/05/2018 18:29
Графичар - Сомбор
31 - 11 17/02/2018 16:39
Далматинац - Русин
20 - 19 17/02/2018 16:40

2. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
Апатин - БСК 2012
13 - 7 31/03/2018 20:37
Спартак Војпут - Графичар
15 - 21 17/02/2018 16:41
Сомбор - Далматинац
8 - 38 17/02/2018 16:36

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Графичар - Апатин
21 - 11 18/03/2018 21:07
Далматинац - Спартак Војпут
15 - 23 03/03/2018 14:13
Русин - Сомбор
10 - 0 06/05/2018 18:30

4. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Апатин - Далматинац
15 - 19 18/03/2018 21:04
БСК 2012 - Графичар
12 - 17 22/04/2018 14:24
Спартак Војпут - Русин
23 - 16 06/05/2018 18:34

5. коло

Графичар - СЛОБОДАН
-
Русин - Апатин
22 - 21 22/04/2018 14:36
Далматинац - БСК 2012
20 - 19 22/04/2018 14:38
Сомбор - Спартак Војпут
0 - 10 22/04/2018 14:31

6. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Апатин - Сомбор
10 - 0 22/04/2018 14:25
БСК 2012 - Русин
13 - 17 31/03/2018 20:43
Графичар - Далматинац
18 - 11 06/05/2018 18:35

7. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Апатин
19 - 11 31/03/2018 20:40
Сомбор - БСК 2012
0 - 10 06/05/2018 18:33
Русин - Графичар
8 - 15 03/03/2018 14:03

8. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - БСК 2012
20 - 14 18/03/2018 21:02
Сомбор - Графичар
0 - 10 31/03/2018 20:41
Русин - Далматинац
15 - 10 31/03/2018 20:34

9. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
БСК 2012 - Апатин
14 - 20 17/02/2018 16:44
Графичар - Спартак Војпут
17 - 16 31/03/2018 20:36
Далматинац - Сомбор
10 - 0 31/03/2018 20:38

10. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
-
Апатин - Графичар
18 - 19 06/05/2018 18:31
Спартак Војпут - Далматинац
15 - 9 22/04/2018 14:27
Сомбор - Русин
0 - 10 18/03/2018 21:09

11. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Далматинац - Апатин
21 - 10 06/05/2018 18:27
Графичар - БСК 2012
16 - 9 03/03/2018 14:09
Русин - Спартак Војпут
8 - 16 18/03/2018 21:06

12. коло

Графичар - СЛОБОДАН
-
Апатин - Русин
5 - 12 03/03/2018 14:11
БСК 2012 - Далматинац
13 - 21 03/03/2018 14:06
Спартак Војпут - Сомбор
24 - 9 03/03/2018 14:02

13. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Сомбор - Апатин
8 - 16 03/03/2018 14:08
Русин - БСК 2012
21 - 16 17/02/2018 16:37
Далматинац - Графичар
9 - 15 18/03/2018 21:01

14. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
-
Апатин - Спартак Војпут
11 - 23 17/02/2018 16:35
БСК 2012 - Сомбор
10 - 0 18/03/2018 20:59
Графичар - Русин
14 -   22/04/2018 14:29

M14 - Прва лига Б група


1. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Обилић (м) - Кикинда Grindex
10 - 0 15/02/2018 19:59
Пролетер - Херцеговина
12 - 9 31/03/2018 20:55
Раднички - Сента
12 - 7 03/03/2018 14:24

2. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Младост - Обилић (м)
21 - 7 15/02/2018 19:54
Кикинда Grindex - Пролетер
0 - 10 22/04/2018 20:56
Херцеговина - Раднички
11 - 7 06/05/2018 23:03

3. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Младост
10 - 21 18/03/2018 20:45
Раднички - Кикинда Grindex
10 - 0 06/05/2018 23:05
Сента - Херцеговина
6 - 13 15/02/2018 19:58

4. коло

Херцеговина - СЛОБОДАН
-
Младост - Раднички
15 - 10 31/03/2018 20:53
Обилић (м) - Пролетер
0 - 10 18/03/2018 20:36
Кикинда Grindex - Сента
0 - 10 15/02/2018 19:51

5. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Сента - Младост
10 - 18 06/05/2018 23:09
Раднички - Обилић (м)
10 - 0 22/04/2018 21:32
Херцеговина - Кикинда Grindex
10 - 0 18/03/2018 20:44

6. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
Младост - Херцеговина
16 - 7 03/03/2018 14:20
Обилић (м) - Сента
0 - 10 06/05/2018 23:04
Пролетер - Раднички
9 - 8 15/02/2018 19:53

7. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Кикинда Grindex - Младост
0 - 10 03/03/2018 14:23
Херцеговина - Обилић (м)
10 - 0 03/03/2018 14:22
Сента - Пролетер
8 - 18 03/03/2018 14:17

8. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Кикинда Grindex - Обилић (м)
  -   31/03/2018 21:04
Херцеговина - Пролетер
9 - 14 15/02/2018 19:56
Сента - Раднички
7 - 12 22/04/2018 20:58

9. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Обилић (м) - Младост
0 - 10 31/03/2018 20:58
Пролетер - Кикинда Grindex
10 - 0 03/03/2018 14:22
Раднички - Херцеговина
12 - 10 18/03/2018 20:38

10. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
-
Младост - Пролетер
20 - 8 06/05/2018 22:59
Кикинда Grindex - Раднички
0 - 10 18/03/2018 20:41
Херцеговина - Сента
13 - 10 31/03/2018 21:00

11. коло

Херцеговина - СЛОБОДАН
-
Раднички - Младост
12 - 21 15/02/2018 19:57
Пролетер - Обилић (м)
10 - 0 06/05/2018 23:07
Сента - Кикинда Grindex
10 - 0 31/03/2018 20:56

12. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Младост - Сента
20 - 7 18/03/2018 20:42
Обилић (м) - Раднички
0 - 10 03/03/2018 14:19
Кикинда Grindex - Херцеговина
0 - 10 06/05/2018 23:08

13. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
-
Херцеговина - Младост
10 - 30 22/04/2018 21:28
Сента - Обилић (м)
10 - 0 18/03/2018 20:40
Раднички - Пролетер
11 - 13 31/03/2018 21:02

14. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Младост - Кикинда Grindex
10 - 0 22/04/2018 21:31
Обилић (м) - Херцеговина
0 - 10 22/04/2018 20:54
Пролетер - Сента
16 - 10 22/04/2018 21:29

M14 - Прва лига В група


1. коло

Инђија - СЛОБОДАН
-
Југовић - Хајдук
16 - 6 31/03/2018 21:16
Младост ТСК ОРК - Рума
13 - 13 03/03/2018 14:36
Раднички 1958 - Растимо
12 - 19 03/03/2018 14:32

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Инђија - Југовић
3 - 31 03/03/2018 14:28
Хајдук - Младост ТСК ОРК
5 - 28 17/03/2018 11:10
Рума - Раднички 1958
15 - 11 15/02/2018 20:27

3. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Младост ТСК ОРК - Инђија
24 - 4 15/02/2018 20:25
Раднички 1958 - Хајдук
17 - 15 22/04/2018 21:39
Растимо - Рума
17 - 21 15/02/2018 20:29

4. коло

Рума - СЛОБОДАН
-
Инђија - Раднички 1958
6 - 19 17/03/2018 11:11
Југовић - Младост ТСК ОРК
22 - 11 03/03/2018 14:33
Хајдук - Растимо
22 - 36 06/05/2018 18:49

5. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Растимо - Инђија
32 - 9 03/03/2018 14:37
Раднички 1958 - Југовић
7 - 16 17/03/2018 11:21
Рума - Хајдук
24 - 7 03/03/2018 14:31

6. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
-
Инђија - Рума
9 - 22 06/05/2018 18:46
Југовић - Растимо
16 - 17 15/02/2018 20:26
Младост ТСК ОРК - Раднички 1958
18 - 6 31/03/2018 21:11

7. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Хајдук - Инђија
15 - 9 31/03/2018 21:09
Рума - Југовић
14 - 22 06/05/2018 18:43
Растимо - Младост ТСК ОРК
16 - 20 06/05/2018 18:41

8. коло

Инђија - СЛОБОДАН
-
Хајдук - Југовић
5 - 27 15/02/2018 20:28
Рума - Младост ТСК ОРК
18 - 21 22/04/2018 21:42
Растимо - Раднички 1958
18 - 17 22/04/2018 21:35

9. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Југовић - Инђија
31 - 7 22/04/2018 21:43
Младост ТСК ОРК - Хајдук
19 - 6 06/05/2018 18:44
Раднички 1958 - Рума
13 - 17 31/03/2018 21:17

10. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Инђија - Младост ТСК ОРК
0 - 24 31/03/2018 21:15
Хајдук - Раднички 1958
9 - 26 03/03/2018 14:35
Рума - Растимо
14 - 18 31/03/2018 21:07

11. коло

Рума - СЛОБОДАН
-
Раднички 1958 - Инђија
23 - 8 06/05/2018 18:42
Младост ТСК ОРК - Југовић
14 - 15 22/04/2018 21:37
Растимо - Хајдук
25 - 8 17/03/2018 11:16

12. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
-
Инђија - Растимо
6 - 31 22/04/2018 21:41
Југовић - Раднички 1958
13 - 9 06/05/2018 18:45
Хајдук - Рума
11 - 21 22/04/2018 21:45

13. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
-
Рума - Инђија
18 - 9 17/03/2018 11:08
Растимо - Југовић
10 - 20 31/03/2018 21:13
Раднички 1958 - Младост ТСК ОРК
7 - 16 15/02/2018 20:31

14. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
-
Инђија - Хајдук
11 - 14 15/02/2018 20:30
Југовић - Рума
18 - 14 17/03/2018 11:18
Младост ТСК ОРК - Растимо
23 - 25 17/03/2018 11:13

Ж14 - Супер лига


1. коло

Лаки - Јабука (ж)
38 - 9 15/04/2018 16:21
БСК 2012 - Панчево (ж)
8 - 23 15/04/2018 16:20
Халас Јожеф - Пролетер (ж)
15 - 16 15/04/2018 14:42
Мокрин - Словен
12 - 16 15/04/2018 14:43

2. коло

Јабука (ж) - Словен
6 - 20 25/03/2018 19:09
Лаки - БСК 2012
43 - 2 17/03/2018 15:39
Панчево (ж) - Халас Јожеф
9 - 13 29/04/2018 14:50
Пролетер (ж) - Мокрин
18 - 14 15/04/2018 14:39

3. коло

БСК 2012 - Јабука (ж)
17 - 18 18/02/2018 17:04
Халас Јожеф - Лаки
20 - 11 31/03/2018 19:54
Мокрин - Панчево (ж)
9 - 17 04/02/2018 16:39
Словен - Пролетер (ж)
16 - 17 17/03/2018 13:20

4. коло

Јабука (ж) - Пролетер (ж)
3 - 25 25/03/2018 19:08
Лаки - Мокрин
19 - 12 04/03/2018 14:40
БСК 2012 - Халас Јожеф
3 - 27 04/03/2018 14:42
Панчево (ж) - Словен
12 - 13 25/03/2018 19:07

5. коло

Халас Јожеф - Јабука (ж)
19 - 8 04/02/2018 16:37
Словен - Лаки
20 - 12 04/02/2018 13:47
Мокрин - БСК 2012
20 - 5 31/03/2018 19:56
Пролетер (ж) - Панчево (ж)
12 - 16 04/03/2018 14:53

6. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
3 - 19 17/03/2018 15:45
Лаки - Пролетер (ж)
21 - 22 04/02/2018 13:55
БСК 2012 - Словен
10 - 27 04/02/2018 13:59
Халас Јожеф - Мокрин
11 - 15 17/03/2018 13:20

7. коло

Мокрин - Јабука (ж)
19 - 16 04/02/2018 16:35
Панчево (ж) - Лаки
16 - 14 18/02/2018 17:03
Пролетер (ж) - БСК 2012
23 - 10 29/04/2018 13:10
Словен - Халас Јожеф
10 - 10 15/04/2018 14:41

8. коло

Јабука (ж) - Лаки
8 - 24 17/03/2018 15:38
Панчево (ж) - БСК 2012
31 - 3 17/03/2018 15:44
Пролетер (ж) - Халас Јожеф
13 - 15 17/03/2018 13:19
Словен - Мокрин
24 - 14 17/03/2018 13:18

9. коло

Словен - Јабука (ж)
26 - 11 04/03/2018 14:52
БСК 2012 - Лаки
4 - 25 18/02/2018 17:00
Халас Јожеф - Панчево (ж)
10 - 10 04/02/2018 16:32
Мокрин - Пролетер (ж)
21 - 14 15/02/2018 18:13

10. коло

Јабука (ж) - БСК 2012
15 - 18 15/04/2018 16:19
Лаки - Халас Јожеф
15 - 20 04/03/2018 14:45
Панчево (ж) - Мокрин
15 - 8 29/04/2018 10:40
Пролетер (ж) - Словен
17 - 20 15/02/2018 18:12

11. коло

Пролетер (ж) - Јабука (ж)
18 - 3 04/03/2018 14:49
Мокрин - Лаки
17 - 22 07/04/2018 19:58
Халас Јожеф - БСК 2012
31 - 9 31/03/2018 19:59
Словен - Панчево (ж)
6 - 15 04/03/2018 14:50

12. коло

Јабука (ж) - Халас Јожеф
5 - 27 29/04/2018 09:00
Лаки - Словен
15 - 18 29/04/2018 14:00
БСК 2012 - Мокрин
14 - 23 04/03/2018 14:43
Панчево (ж) - Пролетер (ж)
12 - 15 25/03/2018 19:10

13. коло

Панчево (ж) - Јабука (ж)
21 - 6 18/02/2018 17:03
Пролетер (ж) - Лаки
21 - 19 29/04/2018 11:30
Словен - БСК 2012
23 - 8 29/04/2018 09:50
Мокрин - Халас Јожеф
14 - 17 15/02/2018 18:11

14. коло

Јабука (ж) - Мокрин
19 - 25 29/04/2018 12:20
Лаки - Панчево (ж)
8 - 8 15/04/2018 16:17
БСК 2012 - Пролетер (ж)
7 - 27 04/02/2018 13:50
Халас Јожеф - Словен
19 - 18 15/02/2018 18:14

Ж14 - Прва лига А група


1. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Пригревица - Сента
0 - 10 18/03/2018 21:17
Раднички - Русин
10 - 0 04/03/2018 15:04

2. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
Јадран - Пригревица
10 - 0 15/04/2018 14:54
Сента - Раднички
12 - 11 18/02/2018 17:27

3. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
-
Раднички - Јадран
10 - 21 18/03/2018 21:15
Русин - Сента
0 - 10 04/03/2018 15:09

4. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Јадран - Русин
10 - 0 18/03/2018 21:11
Пригревица - Раднички
0 - 10 15/04/2018 14:55

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Сента - Јадран
7 - 16 15/04/2018 14:57
Русин - Пригревица
  -   18/03/2018 21:14

6. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Сента - Пригревица
10 - 0 18/02/2018 17:30
Русин - Раднички
0 - 10 15/04/2018 14:51

7. коло

Русин - СЛОБОДАН
-
Пригревица - Јадран
0 - 10 04/03/2018 15:03
Раднички - Сента
9 - 10 18/03/2018 21:13

8. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
-
Јадран - Раднички
27 - 22 18/02/2018 17:29
Сента - Русин
10 - 0 15/04/2018 14:55

9. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Русин - Јадран
0 - 10 18/02/2018 17:31
Раднички - Пригревица
10 - 0 04/03/2018 15:07

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
-
Јадран - Сента
20 - 12 04/03/2018 15:06
Пригревица - Русин
  -   18/02/2018 17:28

Ж14 - Прва лига Б група


1. коло

Врбас - Хајдук
16 - 7 15/02/2018 19:14
Петроварадин - Војводина ж
0 - 10 04/03/2018 17:33

2. коло

Хајдук - Војводина ж
1 - 11 04/03/2018 17:32
Врбас - Петроварадин
10 - 0 04/03/2018 17:31

3. коло

Петроварадин - Хајдук
0 - 10 15/02/2018 19:15
Војводина ж - Врбас
21 - 9 15/02/2018 19:15

4. коло

Хајдук - Врбас
6 - 13 04/03/2018 17:33
Војводина ж - Петроварадин
10 - 0 15/02/2018 19:13

5. коло

Војводина ж - Хајдук
14 - 2 15/02/2018 19:16
Петроварадин - Врбас
0 - 10 15/04/2018 16:27

6. коло

Хајдук - Петроварадин
10 - 0 15/04/2018 16:24
Врбас - Војводина ж
7 - 20 15/04/2018 16:25

7. коло

Врбас - Хајдук
14 - 4 07/04/2018 20:06
Петроварадин - Војводина ж
0 - 10 31/03/2018 20:08

8. коло

Хајдук - Војводина ж
7 - 28 15/04/2018 16:26
Врбас - Петроварадин
10 - 0 31/03/2018 20:05

9. коло

Петроварадин - Хајдук
0 - 10 31/03/2018 20:09
Војводина ж - Врбас
21 - 17 31/03/2018 20:11

Ж14 - Прва лига В група


1. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
-
Железничар - Јединство (ж)
14 - 7 04/03/2018 15:13
Младост - Младост
0 - 10 31/03/2018 20:17

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Железничар
15 - 15 15/02/2018 18:55
Јединство (ж) - Младост
10 - 0 31/03/2018 20:19

3. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Младост - Долово (ж)
0 - 10 04/03/2018 15:11
Младост - Јединство (ж)
17 - 9 15/04/2018 15:10

4. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Младост
10 - 12 04/03/2018 15:15
Железничар - Младост
10 - 0 04/03/2018 15:17

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Јединство (ж) - Долово (ж)
9 - 16 15/02/2018 18:57
Младост - Железничар
10 - 10 15/02/2018 18:53

6. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
-
Јединство (ж) - Железничар
17 - 19 15/04/2018 15:06
Младост - Младост
10 - 0 15/02/2018 18:56

7. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Железничар - Долово (ж)
18 - 17 31/03/2018 20:18
Младост - Јединство (ж)
0 - 10 15/02/2018 18:55

8. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Младост
10 - 0 15/04/2018 15:05
Јединство (ж) - Младост
8 - 11 04/03/2018 15:19

9. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
-
Младост - Долово (ж)
12 - 18 15/04/2018 15:08
Младост - Железничар
0 - 10 15/04/2018 15:09

10. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Долово (ж) - Јединство (ж)
17 - 14 31/03/2018 20:16
Железничар - Младост
9 - 11 31/03/2018 20:14

Ж14 - Прва лига 1. - 3. место


1. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Војводина ж - Младост
14 - 12 13/05/2018 11:30

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Јадран - Војводина ж
14 - 16 13/05/2018 09:50

3. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Младост - Јадран
16 - 17 13/05/2018 13:10

4. коло

Јадран - СЛОБОДАН
-
Младост - Војводина ж
-

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Војводина ж - Јадран
-

6. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
-
Јадран - Младост
-

Ж14 - Прва лига 4. - 6. место


1. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Врбас - Железничар
18 - 13 13/05/2018 09:00

2. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Сента - Врбас
11 - 11 13/05/2018 10:40

3. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Железничар - Сента
13 - 6 13/05/2018 13:00

4. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Железничар - Врбас
-

5. коло

Железничар - СЛОБОДАН
-
Врбас - Сента
-

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
-
Сента - Железничар
-

М14 - Прва лига 1. - 3. место


1. коло

Графичар - СЛОБОДАН
-
Младост - Југовић
19 - 12 20/05/2018 11:30

2. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Графичар - Младост
13 - 18 20/05/2018 13:10

3. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Југовић - Графичар
16 - 18 20/05/2018 09:50

4. коло

Графичар - СЛОБОДАН
-
Југовић - Младост
-

5. коло

Југовић - СЛОБОДАН
-
Младост - Графичар
-

6. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Графичар - Југовић
-

М14 - Прва лига 4. - 6. место


1. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Растимо
11 - 22 20/05/2018 10:40

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Пролетер
18 - 19 20/05/2018 09:00

3. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Растимо - Спартак Војпут
23 - 24 20/05/2018 12:20

4. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Растимо - Пролетер
-

5. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Пролетер - Спартак Војпут
-

6. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Растимо
-