Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене "Југ" Жене "Север"

Мушкарци



1. коло

1 Војвода Степа - Будућност
Војвода Степа
21/09/2019
19:00
2 Сомбор - Херцеговац
Сомбор
25/09/2019
18:30
3 Нафтагас - ПИК Пригревица
Елемир
21/09/2019
18:00
4 Панчево - Славија
Панчево
21/09/2019
20:30
5 Младост - Раднички
Вршац
21/09/2019
15:00
6 Далматинац - Металац
Риђица
21/09/2019
16:00

2. коло

7 Будућност - Металац
Банатски Карловац
29/09/2019
17:00
8 Војвода Степа - Сомбор
Војвода Степа
29/09/2019
11:00
9 Херцеговац - Нафтагас
Гајдобра
23/10/2019
20:00
10 ПИК Пригревица - Панчево
Пригревица
28/09/2019
19:00
11 Славија - Младост
Нови Сад
29/09/2019
17:00
12 Раднички - Далматинац
Јаша Томић
28/09/2019
19:00

3. коло

13 Сомбор - Будућност
Сомбор
06/10/2019
20:00
14 Нафтагас - Војвода Степа
Елемир
04/10/2019
19:30
15 Панчево - Херцеговац
Панчево
06/10/2019
20:30
16 Младост - ПИК Пригревица
Вршац
06/10/2019
16:00
17 Далматинац - Славија
Риђица
06/10/2019
19:00
18 Металац - Раднички
Футог
06/10/2019
18:00

4. коло

19 Будућност - Раднички
Банатски Карловац
13/10/2019
16:30
20 Војвода Степа - Панчево
Војвода Степа
13/10/2019
11:00
21 Сомбор - Нафтагас
Сомбор
13/10/2019
14:30
22 Херцеговац - Младост
Гајдобра
16/10/2019
18:00
23 ПИК Пригревица - Далматинац
Пригревица
12/10/2019
19:00
24 Славија - Металац
Нови Сад, Слана Бара
13/10/2019
17:00

5. коло

25 Нафтагас - Будућност
Елемир
20/10/2019
17:00
26 Младост - Војвода Степа
Вршац
20/10/2019
18:00
27 Панчево - Сомбор
Панчево
20/10/2019
21:00
28 Далматинац - Херцеговац
Риђица
19/10/2019
20:00
29 Металац - ПИК Пригревица
Футог
19/10/2019
14:30
30 Раднички - Славија
Јаша Томић
19/10/2019
19:00

6. коло

31 Будућност - Славија
Банатски Карловац
27/10/2019
17:00
32 Војвода Степа - Далматинац
Војвода Степа
27/10/2019
18:00
33 Сомбор - Младост
Сомбор
26/10/2019
21:00
34 Нафтагас - Панчево
Елемир
27/10/2019
20:00
35 Херцеговац - Металац
Гајдобра
26/10/2019
19:00
36 ПИК Пригревица - Раднички
Пригревица
26/10/2019
21:00

7. коло

37 Панчево - Будућност
Панчево
03/11/2019
21:00
38 Металац - Војвода Степа
Футог
03/11/2019
18:30
39 Далматинац - Сомбор
Риђица
03/11/2019
19:00
40 Младост - Нафтагас
Вршац
03/11/2019
17:30
41 Раднички - Херцеговац
Јаша Томић
02/11/2019
18:00
42 Славија - ПИК Пригревица
Нови Сад
03/11/2019
17:00

8. коло

43 Будућност - ПИК Пригревица
Банатски Карловац
10/11/2019
20:00
44 Војвода Степа - Раднички
Војвода Степа
09/11/2019
18:00
45 Сомбор - Металац
Сомбор
10/11/2019
19:30
46 Далматинац - Нафтагас
Риђица
10/11/2019
15:00
47 Панчево - Младост
Панчево
09/11/2019
15:30
48 Херцеговац - Славија
Гајдобра
13/11/2019
19:00

9. коло

49 Младост - Будућност
Вршац
17/11/2019
19:30
50 Славија - Војвода Степа
Нови Сад
27/11/2019
20:00
51 Раднички - Сомбор
Јаша Томић
16/11/2019
19:00
52 Металац - Нафтагас
Футог
17/11/2019
18:30
53 Далматинац - Панчево
Риђица
17/11/2019
19:00
54 ПИК Пригревица - Херцеговац
Пригревица
16/11/2019
19:00

10. коло

55 Будућност - Херцеговац
Алибунар
24/11/2019
20:00
56 Војвода Степа - ПИК Пригревица
Војвода Степа
22/11/2019
20:00
57 Сомбор - Славија
Сомбор
24/11/2019
20:00
58 Нафтагас - Раднички
Зрењанин
28/11/2019
22:00
59 Панчево - Металац
Панчево
24/11/2019
19:30
60 Младост - Далматинац
Вршац
23/11/2019
17:00

11. коло

61 Далматинац - Будућност
Риђица
01/12/2019
16:00
62 Херцеговац - Војвода Степа
Гајдобра
30/11/2019
17:00
63 ПИК Пригревица - Сомбор
Пригревица
29/11/2019
20:00
64 Славија - Нафтагас
Нови Сад
05/12/2019
22:00
65 Раднички - Панчево
Јаша Томић
30/11/2019
19:00
66 Металац - Младост
Футог
30/11/2019
17:30

12. коло

67 Будућност - Војвода Степа
Алибунар
68 Херцеговац - Сомбор
Гајдобра
69 ПИК Пригревица - Нафтагас
Пригревица
70 Славија - Панчево
Нови Сад
71 Раднички - Младост
Јаша Томић
72 Металац - Далматинац
Футог

13. коло

73 Металац - Будућност
Футог
74 Сомбор - Војвода Степа
Сомбор
75 Нафтагас - Херцеговац
Елемир
76 Панчево - ПИК Пригревица
Панчево
77 Младост - Славија
Вршац
78 Далматинац - Раднички
Риђица

14. коло

79 Будућност - Сомбор
Алибунар
80 Војвода Степа - Нафтагас
Војвода Степа
81 Херцеговац - Панчево
Гајдобра
82 ПИК Пригревица - Младост
Пригревица
83 Славија - Далматинац
Нови Сад
84 Раднички - Металац
Јаша Томић

15. коло

85 Раднички - Будућност
Јаша Томић
86 Панчево - Војвода Степа
Панчево
87 Нафтагас - Сомбор
Елемир
88 Младост - Херцеговац
Вршац
89 Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
90 Металац - Славија
Футог

16. коло

91 Будућност - Нафтагас
Алибунар
92 Војвода Степа - Младост
Војвода Степа
93 Сомбор - Панчево
Сомбор
94 Херцеговац - Далматинац
Гајдобра
95 ПИК Пригревица - Металац
Пригревица
96 Славија - Раднички
Нови Сад

17. коло

97 Славија - Будућност
Нови Сад
98 Далматинац - Војвода Степа
Риђица
99 Младост - Сомбор
Вршац
100 Панчево - Нафтагас
Панчево
101 Металац - Херцеговац
Футог
102 Раднички - ПИК Пригревица
Јаша Томић

18. коло

103 Будућност - Панчево
Алибунар
104 Војвода Степа - Металац
Војвода Степа
105 Сомбор - Далматинац
Сомбор
106 Нафтагас - Младост
Елемир
107 Херцеговац - Раднички
Гајдобра
108 ПИК Пригревица - Славија
Пригревица

19. коло

109 ПИК Пригревица - Будућност
Пригревица
110 Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
111 Металац - Сомбор
Футог
112 Далматинац - Нафтагас
Риђица
113 Младост - Панчево
Вршац
114 Славија - Херцеговац
Нови Сад

20. коло

115 Будућност - Младост
Алибунар
116 Војвода Степа - Славија
Војвода Степа
117 Сомбор - Раднички
Сомбор
118 Нафтагас - Металац
Елемир
119 Панчево - Далматинац
Панчево
120 Херцеговац - ПИК Пригревица
Гајдобра

21. коло

121 Херцеговац - Будућност
Гајдобра
122 ПИК Пригревица - Војвода Степа
Пригревица
123 Славија - Сомбор
Нови Сад
124 Раднички - Нафтагас
Јаша Томић
125 Металац - Панчево
Футог
126 Далматинац - Младост
Риђица

22. коло

127 Будућност - Далматинац
Алибунар
128 Војвода Степа - Херцеговац
Војвода Степа
129 Сомбор - ПИК Пригревица
Сомбор
130 Нафтагас - Славија
Елемир
131 Панчево - Раднички
Панчево
132 Младост - Металац
Вршац

Жене "Југ"



1. коло

1 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
2 Рума - Тријумф
Рума
21/09/2019
18:00
3 Нафтагас (ж) - Железничар 2
Елемир
21/09/2019
20:00
4 ЛСК - Граднулица
Лаћарак
21/09/2019

2. коло

5 Граднулица - СЛОБОДАН
 
6 Јабука (ж) - Рума
Јабука
28/09/2019
19:00
7 Тријумф - Нафтагас (ж)
Србобран
28/09/2019
13:00
8 Железничар 2 - ЛСК
Инђија
28/09/2019
15:00

3. коло

9 Рума - СЛОБОДАН
Рума
10 Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
Елемир
06/10/2019
16:00
11 ЛСК - Тријумф
Лаћарак
06/10/2019
10:00
12 Граднулица - Железничар 2
Зрењанин
06/10/2019
17:00

4. коло

13 Железничар 2 - СЛОБОДАН
 
14 Јабука (ж) - ЛСК
Јабука
13/10/2019
19:00
15 Рума - Нафтагас (ж)
Рума
12/10/2019
18:00
16 Тријумф - Граднулица
Србобран
13/10/2019
14:00

5. коло

17 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
Елемир
18 Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
20/10/2019
18:30
19 ЛСК - Рума
Лаћарак
20 Железничар 2 - Тријумф
Инђија
21/10/2019
19:00

6. коло

21 Тријумф - СЛОБОДАН
 
22 Јабука (ж) - Железничар 2
Јабука
28/10/2019
21:00
23 Рума - Граднулица
Рума
26/10/2019
18:00
24 Нафтагас (ж) - ЛСК
Елемир

7. коло

25 ЛСК - СЛОБОДАН
Лаћарак
26 Тријумф - Јабука (ж)
Србобран
02/11/2019
15:30
27 Железничар 2 - Рума
Инђија
02/11/2019
15:00
28 Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин
31/10/2019
17:30

8. коло

29 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
30 Тријумф - Рума
Србобран
31 Железничар 2 - Нафтагас (ж)
Инђија
32 Граднулица - ЛСК
Зрењанин

9. коло

33 Граднулица - СЛОБОДАН
Зрењанин
34 Рума - Јабука (ж)
Рума
35 Нафтагас (ж) - Тријумф
Елемир
36 ЛСК - Железничар 2
Лаћарак

10. коло

37 Рума - СЛОБОДАН
 
38 Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
Јабука
39 Тријумф - ЛСК
Србобран
40 Железничар 2 - Граднулица
Инђија

11. коло

41 Железничар 2 - СЛОБОДАН
Инђија
42 ЛСК - Јабука (ж)
Лаћарак
43 Нафтагас (ж) - Рума
Елемир
44 Граднулица - Тријумф
Зрењанин

12. коло

45 Нафтагас (ж) - СЛОБОДАН
 
46 Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
47 Рума - ЛСК
Рума
48 Тријумф - Железничар 2
Србобран

13. коло

49 Тријумф - СЛОБОДАН
Србобран
50 Железничар 2 - Јабука (ж)
Инђија
51 Граднулица - Рума
Зрењанин
52 ЛСК - Нафтагас (ж)
Лаћарак

14. коло

53 ЛСК - СЛОБОДАН
 
54 Јабука (ж) - Тријумф
Јабука
55 Рума - Железничар 2
Рума
56 Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир

Жене "Север"



1. коло

1 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
Иђош
2 Обилић (ж) - Апатин (ж)
Нови Кнежевац
21/09/2019
15:00
3 Раванград - Сента
Сомбор
06/11/2019
18:30
4 Сонта - Пригревица
Сонта
21/09/2019
5 Дероње - Лаки
Дероње
06/11/2019
19:30

2. коло

6 Лаки - СЛОБОДАН
 
7 Партизан (ж) - Обилић (ж)
Иђош
07/10/2019
18:00
8 Апатин (ж) - Раванград
Апатин
28/09/2019
20:00
9 Сента - Сонта
Сента
28/09/2019
10 Пригревица - Дероње
Пригревица
28/09/2019
21:00

3. коло

11 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
12 Раванград - Партизан (ж)
Сомбор
06/10/2019
18:00
13 Сонта - Апатин (ж)
Сонта
14 Дероње - Сента
Оџаци
05/10/2019
16:00
15 Лаки - Пригревица
Црвенка
13/11/2019
19:30

4. коло

16 Пригревица - СЛОБОДАН
 
17 Партизан (ж) - Сонта
Иђош
18 Обилић (ж) - Раванград
Нови Кнежевац
13/10/2019
14:30
19 Апатин (ж) - Дероње
Апатин
11/10/2019
18:30
20 Лаки - Сента
Црвенка
13/10/2019
19:00

5. коло

21 Раванград - СЛОБОДАН
Сомбор
22 Дероње - Партизан (ж)
Дероње
25/10/2019
20:00
23 Сонта - Обилић (ж)
Сонта
24 Лаки - Апатин (ж)
Црвенка
20/10/2019
20:00
25 Пригревица - Сента
Пригревица
19/10/2019
20:00

6. коло

26 Сента - СЛОБОДАН
 
27 Партизан (ж) - Лаки
Иђош
28 Обилић (ж) - Дероње
Нови Кнежевац
27/10/2019
15:00
29 Раванград - Сонта
Сомбор
30 Апатин (ж) - Пригревица
Апатин
26/10/2019
19:00

7. коло

31 Сонта - СЛОБОДАН
Сонта
32 Пригревица - Партизан (ж)
Пригревица
33 Лаки - Обилић (ж)
Црвенка
03/11/2019
18:00
34 Дероње - Раванград
Дероње
03/11/2019
17:00
35 Сента - Апатин (ж)
Сента

8. коло

36 Апатин (ж) - СЛОБОДАН
 
37 Партизан (ж) - Сента
Иђош
38 Обилић (ж) - Пригревица
Нови Кнежевац
09/11/2019
13:00
39 Раванград - Лаки
Сомбор
09/11/2019
15:30
40 Сонта - Дероње
Сонта

9. коло

41 Дероње - СЛОБОДАН
Дероње
42 Апатин (ж) - Партизан (ж)
Апатин
43 Сента - Обилић (ж)
Сента
17/11/2019
10:00
44 Пригревица - Раванград
Пригревица
17/11/2019
18:00
45 Лаки - Сонта
Црвенка

10. коло

46 Партизан (ж) - СЛОБОДАН
 
47 Апатин (ж) - Обилић (ж)
Апатин
48 Сента - Раванград
Сента
49 Пригревица - Сонта
Пригревица
50 Лаки - Дероње
Црвенка

11. коло

51 Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
52 Обилић (ж) - Партизан (ж)
Нови Кнежевац
53 Раванград - Апатин (ж)
Сомбор
54 Сонта - Сента
Сонта
55 Дероње - Пригревица
Дероње

12. коло

56 Обилић (ж) - СЛОБОДАН
 
57 Партизан (ж) - Раванград
Иђош
58 Апатин (ж) - Сонта
Апатин
59 Сента - Дероње
Сента
60 Пригревица - Лаки
Пригревица

13. коло

61 Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
62 Сонта - Партизан (ж)
Сонта
63 Раванград - Обилић (ж)
Сомбор
64 Дероње - Апатин (ж)
Дероње
65 Сента - Лаки
Сента

14. коло

66 Раванград - СЛОБОДАН
 
67 Партизан (ж) - Дероње
Иђош
68 Обилић (ж) - Сонта
Нови Кнежевац
69 Апатин (ж) - Лаки
Апатин
70 Сента - Пригревица
Сента

15. коло

71 Сента - СЛОБОДАН
Сента
72 Лаки - Партизан (ж)
Црвенка
73 Дероње - Обилић (ж)
Дероње
74 Сонта - Раванград
Сонта
75 Пригревица - Апатин (ж)
Пригревица

16. коло

76 Сонта - СЛОБОДАН
 
77 Партизан (ж) - Пригревица
Иђош
78 Обилић (ж) - Лаки
Нови Кнежевац
79 Раванград - Дероње
Сомбор
80 Апатин (ж) - Сента
Апатин

17. коло

81 Апатин (ж) - СЛОБОДАН
Апатин
82 Сента - Партизан (ж)
Сента
83 Пригревица - Обилић (ж)
Пригревица
84 Лаки - Раванград
Црвенка
85 Дероње - Сонта
Дероње

18. коло

86 Дероње - СЛОБОДАН
 
87 Партизан (ж) - Апатин (ж)
Иђош
88 Обилић (ж) - Сента
Нови Кнежевац
89 Раванград - Пригревица
Сомбор
90 Сонта - Лаки
Сонта