Распоред утакмица - ЛМК РСВ 16 - јесен Штампање

М16 - А М16 - Б М16 - В

М16 - А



1. коло

1 Апатин - Црвенка
Апатин
2 ПИК Пригревица - Спартак Војпут
Пригревица
3 Сомбор - Сомборелектро
Сомбор

2. коло

4 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
28/09/2019
13:20
5 Апатин - ПИК Пригревица
Апатин
12/10/2019
09:00
6 Спартак Војпут - Сомбор
Суботица

3. коло

7 ПИК Пригревица - Црвенка
Црвенка
28/09/2019
10:00
8 Сомбор - Апатин
Апатин
12/10/2019
11:30
9 Сомборелектро - Спартак Војпут
Апатин
12/10/2019
10:40

4. коло

10 Црвенка - Спартак Војпут
Апатин
12/10/2019
13:10
11 Апатин - Сомборелектро
Црвенка
28/09/2019
11:40
12 ПИК Пригревица - Сомбор
Црвенка
28/09/2019
12:30

5. коло

13 Сомбор - Црвенка
Апатин
12/10/2019
09:50
14 Спартак Војпут - Апатин
Црвенка
28/09/2019
14:10
15 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор

6. коло

16 Црвенка - Апатин
Црвенка
17 Спартак Војпут - ПИК Пригревица
Суботица
18 Сомборелектро - Сомбор
Сомбор

7. коло

19 Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
20 ПИК Пригревица - Апатин
Пригревица
21 Сомбор - Спартак Војпут
Црвенка
28/09/2019
10:50

8. коло

22 Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
23 Апатин - Сомбор
Апатин
24 Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица

9. коло

25 Спартак Војпут - Црвенка
Суботица
26 Сомборелектро - Апатин
Сомбор
27 Сомбор - ПИК Пригревица
Сомбор

10. коло

28 Црвенка - Сомбор
Црвенка
29 Апатин - Спартак Војпут
Апатин
30 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Апатин
12/10/2019
12:20

М16 - Б



1. коло

1 Војводина - Рума
Рума
13/10/2019
09:00
2 Врбас Петрол - Раднички 1958
Врбас
3 Лавови БП - Локомотива
Бачка Паланка

2. коло

4 Рума - Локомотива
Шид
29/09/2019
12:30
5 Војводина - Врбас Петрол
Шид
29/09/2019
11:40
6 Раднички 1958 - Лавови БП
Рума
13/10/2019
13:10

3. коло

7 Врбас Петрол - Рума
Врбас
8 Лавови БП - Војводина
Шид
29/09/2019
14:10
9 Локомотива - Раднички 1958
Рума
13/10/2019
09:50

4. коло

10 Рума - Раднички 1958
Шид
29/09/2019
10:00
11 Војводина - Локомотива
Нови Сад
12 Врбас Петрол - Лавови БП
Рума
13/10/2019
10:40

5. коло

13 Лавови БП - Рума
Бачка Паланка
14 Раднички 1958 - Војводина
Шид
15 Локомотива - Врбас Петрол
Брчко

6. коло

16 Рума - Војводина
Рума
17 Раднички 1958 - Врбас Петрол
Шид
29/09/2019
13:20
18 Локомотива - Лавови БП
Шид
29/09/2019
10:50

7. коло

19 Локомотива - Рума
Брчко
20 Врбас Петрол - Војводина
Врбас
21 Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка

8. коло

22 Рума - Врбас Петрол
Рума
13/10/2019
12:20
23 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
24 Раднички 1958 - Локомотива
Шид

9. коло

25 Раднички 1958 - Рума
Шид
26 Локомотива - Војводина
Рума
13/10/2019
11:30
27 Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка

10. коло

28 Рума - Лавови БП
Рума
29 Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
30 Врбас Петрол - Локомотива
Врбас

М16 - В



1. коло

1 Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
2 Инђија - Пролетер
Инђија
3 Јабука - Југовић
Каћ
12/10/2019
11:40

2. коло

4 Југовић - СЛОБОДАН
 
5 Динамо - Инђија
Јабука
28/09/2019
12:30
6 Пролетер - Јабука
Зрењанин

3. коло

7 Инђија - СЛОБОДАН
Инђија
8 Јабука - Динамо
Јабука
9 Југовић - Пролетер
Јабука
28/09/2019
11:40

4. коло

10 Пролетер - СЛОБОДАН
 
11 Динамо - Југовић
Панчево
12 Инђија - Јабука
Инђија

5. коло

13 Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
14 Пролетер - Динамо
Зрењанин
15 Југовић - Инђија
Јабука
28/09/2019
10:50

6. коло

16 Динамо - СЛОБОДАН
 
17 Пролетер - Инђија
Каћ
12/10/2019
10:50
18 Југовић - Јабука
Каћ

7. коло

19 Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
20 Инђија - Динамо
Инђија
21 Јабука - Пролетер
Јабука
28/09/2019
13:20

8. коло

22 Инђија - СЛОБОДАН
 
23 Динамо - Јабука
Јабука
28/09/2019
10:00
24 Пролетер - Југовић
Зрењанин

9. коло

25 Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
26 Југовић - Динамо
Каћ
12/10/2019
10:00
27 Јабука - Инђија
Каћ
12/10/2019
13:20

10. коло

28 Јабука - СЛОБОДАН
 
29 Динамо - Пролетер
Каћ
12/10/2019
12:30
30 Инђија - Југовић
Инђија