Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - јесен Штампање

М12 - А М12 - Б М12 - В М12 - Г Ж12 - А Ж12 - Б Ж12 - В Ж12 - Г

М12 - А



1. коло

1 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
Врбас
2 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
12/10/2019
11:20
3 Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор
12/10/2019
12:00

2. коло

4 Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
5 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
29/09/2019
13:20
6 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
29/09/2019
12:40

3. коло

7 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
8 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
29/09/2019
11:20
9 Спартак Војпут - Црвенка
Суботица
29/09/2019
10:40

4. коло

10 Црвенка - СЛОБОДАН
 
11 Врбас Петрол - Спартак Војпут
Врбас
12/10/2019
10:40
12 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
29/09/2019
10:00

5. коло

13 Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
14 Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
12/10/2019
12:40
15 Спартак Војпут - ПИК Пригревица
Суботица
29/09/2019
12:00

6. коло

16 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
 
17 Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
18 Спартак Војпут - Сомборелектро
Суботица

7. коло

19 Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
20 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
21 Сомборелектро - Црвенка
Сомбор

8. коло

22 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
 
23 Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
24 Црвенка - Спартак Војпут
Црвенка

9. коло

25 Црвенка - СЛОБОДАН
Црвенка
26 Спартак Војпут - Врбас Петрол
Суботица
27 Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор

10. коло

28 Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
29 Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
30 ПИК Пригревица - Спартак Војпут
Пригревица

11. коло

31 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
Врбас
32 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
33 Сомборелектро - Спартак Војпут
Сомбор

12. коло

34 Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
35 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
36 Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
12/10/2019
10:00

13. коло

37 ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
38 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
39 Спартак Војпут - Црвенка
Суботица

14. коло

40 Црвенка - СЛОБОДАН
 
41 Врбас Петрол - Спартак Војпут
Врбас
42 ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
12/10/2019
13:20

15. коло

43 Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
44 Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
45 Спартак Војпут - ПИК Пригревица
Суботица

М12 - Б



1. коло

1 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
2 Кикинда Grindex - Пролетер
Кикинда
29/09/2019
12:20
3 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин
29/09/2019
09:40

2. коло

4 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
5 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
29/09/2019
10:20
6 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин

3. коло

7 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
8 Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин
9 Потисје Плетекс - Пролетер
Ада

4. коло

10 Пролетер - СЛОБОДАН
 
11 Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
12/10/2019
09:00
12 Кикинда Grindex - Младост ТСК ОРК
Кикинда
12/10/2019
09:40

5. коло

13 Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
14 Пролетер - Кањижа
Зрењанин
29/09/2019
09:00
15 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Ада
12/10/2019
11:40

6. коло

16 Кањижа - СЛОБОДАН
 
17 Пролетер - Кикинда Grindex
Зрењанин
18 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада

7. коло

19 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
20 Кикинда Grindex - Кањижа
Кикинда
21 Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин
29/09/2019
11:00

8. коло

22 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
23 Кањижа - Младост ТСК ОРК
Кањижа
12/10/2019
11:00
24 Пролетер - Потисје Плетекс
Зрењанин
12/10/2019
10:20

9. коло

25 Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
26 Потисје Плетекс - Кањижа
Ада
29/09/2019
11:40
27 Младост ТСК ОРК - Кикинда Grindex
Темерин

10. коло

28 Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
29 Кањижа - Пролетер
Кањижа
30 Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Кикинда

11. коло

31 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
32 Кикинда Grindex - Пролетер
Кикинда
33 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин

12. коло

34 Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
35 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
36 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин

13. коло

37 Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
38 Младост ТСК ОРК - Кањижа
Темерин
39 Потисје Плетекс - Пролетер
Ада

14. коло

40 Пролетер - СЛОБОДАН
 
41 Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
42 Кикинда Grindex - Младост ТСК ОРК
Кикинда

15. коло

43 Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
44 Пролетер - Кањижа
Зрењанин
12/10/2019
12:20
45 Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Ада

М12 - В



1. коло

3 Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
1 Лавови БП - Растимо
Бачка Паланка
2 Локомотива - Младост ТСК
Брчко

2. коло

5 Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
6 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
12/10/2019
10:20
4 Растимо - Локомотива
Нови Сад

3. коло

8 Лавови БП - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
9 Локомотива - Војводина
Брчко
28/09/2019
13:20
7 Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак
12/10/2019
11:00

4. коло

11 Растимо - СЛОБОДАН
 
12 Војводина - Младост ТСК
Нови Сад
28/09/2019
10:00
10 Лавови БП - Локомотива
Бачка Паланка
12/10/2019
11:40

5. коло

15 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
13 Растимо - Војводина
Нови Сад
28/09/2019
12:00
14 Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак
12/10/2019
09:00

6. коло

18 Војводина - СЛОБОДАН
 
16 Растимо - Лавови БП
Нови Сад
28/09/2019
10:40
17 Младост ТСК - Локомотива
Бачки Јарак
28/09/2019
11:20

7. коло

20 Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
21 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
19 Локомотива - Растимо
Брчко
12/10/2019
09:40

8. коло

23 Лавови БП - СЛОБОДАН
 
24 Војводина - Локомотива
Нови Сад
22 Растимо - Младост ТСК
Нови Сад

9. коло

27 Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
25 Младост ТСК - Војводина
Бачки Јарак
26 Локомотива - Лавови БП
Брчко

10. коло

30 Локомотива - СЛОБОДАН
 
28 Војводина - Растимо
Нови Сад
29 Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка
28/09/2019
12:40

11. коло

33 Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
31 Лавови БП - Растимо
Бачка Паланка
32 Локомотива - Младост ТСК
Брчко

12. коло

35 Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
36 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
34 Растимо - Локомотива
Нови Сад

13. коло

38 Лавови БП - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
39 Локомотива - Војводина
Брчко
37 Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак

14. коло

42 Растимо - СЛОБОДАН
 
40 Војводина - Младост ТСК
Нови Сад
12/10/2019
12:20
41 Лавови БП - Локомотива
Бачка Паланка

15. коло

45 Локомотива - СЛОБОДАН
Брчко
43 Растимо - Војводина
Нови Сад
44 Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак

М12 - Г



1. коло

1 Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
2 РА "Динамо" - Хајдук
Панчево
12/10/2019
11:00
3 Динамо - Срем СМ
Панчево

2. коло

4 Срем СМ - СЛОБОДАН
 
5 Бијељина - РА "Динамо"
Бијељина
6 Хајдук - Динамо
Бешка
29/09/2019
08:40

3. коло

7 РА "Динамо" - СЛОБОДАН
Панчево
8 Динамо - Бијељина
Панчево
12/10/2019
11:40
9 Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица

4. коло

10 Хајдук - СЛОБОДАН
 
11 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
29/09/2019
08:00
12 РА "Динамо" - Динамо
Панчево
12/10/2019
09:00

5. коло

13 Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
14 Хајдук - Бијељина
Бешка
15 Срем СМ - РА "Динамо"
Сремска Митровица
29/09/2019
11:20

6. коло

16 Бијељина - СЛОБОДАН
 
17 Хајдук - РА "Динамо"
Бешка
18 Срем СМ - Динамо
Сремска Митровица
12/10/2019
10:20

7. коло

19 Срем СМ - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
20 РА "Динамо" - Бијељина
Панчево
29/09/2019
09:20
21 Динамо - Хајдук
Панчево

8. коло

22 РА "Динамо" - СЛОБОДАН
 
23 Бијељина - Динамо
Бијељина
24 Хајдук - Срем СМ
Бешка
29/09/2019
10:00

9. коло

25 Хајдук - СЛОБОДАН
Бешка
26 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
27 Динамо - РА "Динамо"
Панчево
29/09/2019
10:40

10. коло

28 Динамо - СЛОБОДАН
 
29 Бијељина - Хајдук
Бијељина
12/10/2019
09:40
30 РА "Динамо" - Срем СМ
Панчево

11. коло

31 Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
32 РА "Динамо" - Хајдук
Панчево
33 Динамо - Срем СМ
Панчево

12. коло

34 Срем СМ - СЛОБОДАН
 
35 Бијељина - РА "Динамо"
Бијељина
36 Хајдук - Динамо
Бешка

13. коло

37 РА "Динамо" - СЛОБОДАН
Панчево
38 Динамо - Бијељина
Панчево
39 Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица

14. коло

40 Хајдук - СЛОБОДАН
 
41 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
42 РА "Динамо" - Динамо
Панчево

15. коло

43 Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
44 Хајдук - Бијељина
Бешка
45 Срем СМ - РА "Динамо"
Сремска Митровица
12/10/2019
12:20

Ж12 - А



1. коло

1 БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
2 Лаки - Сомборелектро
Црвенка

2. коло

3 Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
4 БСК 2012 - Лаки
Бачки Брестовац

3. коло

5 Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
6 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор

4. коло

7 БСК 2012 - СЛОБОДАН
 
8 Сомборелектро - Лаки
Сомбор
13/10/2019
10:00

5. коло

9 Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
10 Лаки - БСК 2012
Црвенка
13/10/2019
10:40

6. коло

11 Лаки - СЛОБОДАН
 
12 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
13/10/2019
11:20

7. коло

13 БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
14 Лаки - Сомборелектро
Црвенка

8. коло

15 Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
16 БСК 2012 - Лаки
Бачки Брестовац

9. коло

17 Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
18 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор

Ж12 - Б



1. коло

1 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
2 Мокрин - Халас Јожеф
Мокрин

2. коло

3 Халас Јожеф - СЛОБОДАН
 
4 Кањижа - Мокрин
Кањижа

3. коло

5 Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
6 Халас Јожеф - Кањижа
Ада

4. коло

7 Кањижа - СЛОБОДАН
 
8 Халас Јожеф - Мокрин
Ада
13/10/2019
10:40

5. коло

9 Халас Јожеф - СЛОБОДАН
Ада
10 Мокрин - Кањижа
Мокрин
13/10/2019
11:20

6. коло

11 Мокрин - СЛОБОДАН
 
12 Кањижа - Халас Јожеф
Кањижа
13/10/2019
10:00

7. коло

13 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
14 Мокрин - Халас Јожеф
Мокрин

8. коло

15 Халас Јожеф - СЛОБОДАН
 
16 Кањижа - Мокрин
Кањижа

9. коло

17 Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
18 Халас Јожеф - Кањижа
Ада

Ж12 - В



1. коло

1 Војводина ж - Словен
Нови Сад
12/10/2019
11:00
2 Војка - Рума
Војка
12/10/2019
10:20

2. коло

3 Словен - Рума
Рума
4 Војводина ж - Војка
Нови Сад

3. коло

5 Војка - Словен
Војка
6 Рума - Војводина ж
Рума
12/10/2019
09:40

4. коло

7 Словен - Војводина ж
Рума
8 Рума - Војка
Рума

5. коло

9 Рума - Словен
Рума
10 Војка - Војводина ж
Војка

6. коло

11 Словен - Војка
Рума
12/10/2019
09:00
12 Војводина ж - Рума
Нови Сад

Ж12 - Г



1. коло

1 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
2 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево

2. коло

3 Црепаја - СЛОБОДАН
 
4 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
13/10/2019
10:00

3. коло

5 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
Панчево
6 Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја
13/10/2019
11:20

4. коло

7 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
8 Црепаја - Панчево (ж)
Црепаја

5. коло

9 Црепаја - СЛОБОДАН
Црепаја
10 Панчево (ж) - Јабука (ж)
Панчево

6. коло

11 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
 
12 Јабука (ж) - Црепаја
Јабука

7. коло

13 Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
14 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево
13/10/2019
10:40

8. коло

15 Црепаја - СЛОБОДАН
 
16 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука

9. коло

17 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
Панчево
18 Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја