Распоред утакмица - ЛМК РСВ 12 - пролеће Штампање

М12 - Супер лига М12 - Прва лига А група М12 - Прва лига Б група М12 - Прва лига В група М12 - Прва лига Г група М12 - Прва лига Д група М12 - Прва лига Плеј оф Ж12 - Супер лига Ж12 - Прва лига А група Ж12 - Прва лига Б група Ж12 - Прва лига В група Ж12 - Прва лига 1. - 3. Ж12 - Прва лига 4. - 6.

М12 - Супер лига



1. коло

1 ПИК Пригревица - Пролетер
Пригревица
13/04/2019
16:40
2 Црвенка - Динамо
Црвенка
13/04/2019
15:50
3 Младост ТСК ОРК - Војводина
Темерин
13/04/2019
11:50
4 Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
13/04/2019
12:40

2. коло

5 Пролетер - Лавови БП
Зрењанин
30/03/2019
11:30
6 ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
16/03/2019
10:50
7 Динамо - Младост ТСК ОРК
Панчево
11/05/2019
15:00
8 Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
13/04/2019
10:00

3. коло

9 Црвенка - Пролетер
Црвенка
16/02/2019
15:10
10 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
Темерин
30/03/2019
09:00
11 Потисје Плетекс - Динамо
Ада
02/02/2019
12:10
12 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
17/03/2019
10:50

4. коло

13 Пролетер - Војводина
Зрењанин
30/03/2019
10:40
14 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
03/03/2019
15:00
15 Црвенка - Младост ТСК ОРК
Црвенка
03/03/2019
15:40
16 Динамо - Лавови БП
Панчево
30/03/2019
10:00

5. коло

17 Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин
02/02/2019
11:30
18 Лавови БП - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
11/05/2019
12:20
19 Потисје Плетекс - Црвенка
Ада
30/03/2019
09:40
20 Војводина - Динамо
Нови Сад
02/03/2019
12:10

6. коло

21 Пролетер - Динамо
Зрењанин
16/03/2019
09:00
22 ПИК Пригревица - Војводина
Пригревица
03/02/2019
12:30
23 Црвенка - Лавови БП
Црвенка
03/02/2019
13:10
24 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Темерин
17/03/2019
11:50

7. коло

25 Потисје Плетекс - Пролетер
Ада
02/02/2019
10:40
26 Динамо - ПИК Пригревица
Панчево
16/02/2019
14:30
27 Војводина - Црвенка
Нови Сад
11/05/2019
11:40
28 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
Бачка Паланка
13/04/2019
10:50

8. коло

29 Пролетер - ПИК Пригревица
Зрењанин
16/03/2019
11:40
30 Динамо - Црвенка
Панчево
16/03/2019
09:50
31 Војводина - Младост ТСК ОРК
Нови Сад
17/03/2019
12:40
32 Лавови БП - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
17/03/2019
10:00

9. коло

33 Лавови БП - Пролетер
Бачка Паланка
02/03/2019
11:30
34 Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
16/02/2019
13:00
35 Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
02/02/2019
10:00
36 Потисје Плетекс - Војводина
Ада
15/02/2019
11:30

10. коло

37 Пролетер - Црвенка
Зрењанин
13/04/2019
14:50
38 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
Пригревица
03/03/2019
17:10
39 Динамо - Потисје Плетекс
Панчево
11/05/2019
13:40
40 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
15/02/2019
10:40

11. коло

41 Војводина - Пролетер
Нови Сад
02/03/2019
10:00
42 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
30/03/2019
10:30
43 Младост ТСК ОРК - Црвенка
Темерин
30/03/2019
11:10
44 Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка
02/03/2019
10:40

12. коло

45 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
11/05/2019
13:00
46 ПИК Пригревица - Лавови БП
Пригревица
03/02/2019
11:00
47 Црвенка - Потисје Плетекс
Црвенка
03/03/2019
16:30
48 Динамо - Војводина
Панчево
30/03/2019
12:10

13. коло

49 Динамо - Пролетер
Панчево
16/02/2019
13:40
50 Војводина - ПИК Пригревица
Нови Сад
11/05/2019
15:40
51 Лавови БП - Црвенка
Бачка Паланка
11/05/2019
14:20
52 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада
15/02/2019
10:00

14. коло

53 Пролетер - Потисје Плетекс
Зрењанин
11/05/2019
11:00
54 ПИК Пригревица - Динамо
Пригревица
13/04/2019
14:00
55 Црвенка - Војводина
Црвенка
03/02/2019
11:40
56 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
Темерин
15/02/2019
12:10

М12 - Прва лига А група



1. коло

2 Кањижа - Сента
Кањижа
16/03/2019
12:40
1 Кикинда Grindex - Спартак Војпут
Кикинда
16/02/2019
09:00

2. коло

4 Сента - Спартак Војпут
Сента
16/03/2019
10:50
3 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
16/03/2019
10:00

3. коло

6 Кикинда Grindex - Сента
Кикинда
16/02/2019
11:10
5 Спартак Војпут - Кањижа
Суботица
16/02/2019
10:30

4. коло

8 Сента - Кањижа
Сента
16/02/2019
09:40
7 Спартак Војпут - Кикинда Grindex
Суботица
16/03/2019
11:50

5. коло

10 Спартак Војпут - Сента
Суботица
11/05/2019
10:00
9 Кикинда Grindex - Кањижа
Кикинда
16/02/2019
12:00

6. коло

12 Сента - Кикинда Grindex
Сента
11/05/2019
08:30
11 Кањижа - Спартак Војпут
Кањижа
11/05/2019
09:10

7. коло

14 Кањижа - Сента
Кањижа
13/04/2019
10:50
13 Кикинда Grindex - Спартак Војпут
Кикинда
13/04/2019
11:40

8. коло

16 Сента - Спартак Војпут
Сента
13/04/2019
10:00
15 Кањижа - Кикинда Grindex
Кањижа
11/05/2019
10:40

9. коло

18 Кикинда Grindex - Сента
Кикинда
13/04/2019
13:20
17 Спартак Војпут - Кањижа
Суботица
13/04/2019
12:30

М12 - Прва лига Б група



1. коло

1 Апатин - Сомборелектро
Апатин
13/04/2019
11:10
2 БСК 2012 - Врбас Петрол
Бачки Брестовац
13/04/2019
10:30

2. коло

3 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
16/02/2019
09:40
4 Апатин - БСК 2012
Апатин
16/02/2019
09:00

3. коло

5 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
16/03/2019
12:40
6 Врбас Петрол - Апатин
Врбас
16/02/2019
12:40

4. коло

7 Сомборелектро - Апатин
Сомбор
16/02/2019
11:10
8 Врбас Петрол - БСК 2012
Врбас
16/02/2019
10:30

5. коло

9 Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
16/03/2019
11:50
10 БСК 2012 - Апатин
Бачки Брестовац
16/03/2019
10:00

6. коло

11 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
16/02/2019
12:00
12 Апатин - Врбас Петрол
Апатин
16/03/2019
10:50

7. коло

13 Апатин - Сомборелектро
Апатин
12/05/2019
09:40
14 БСК 2012 - Врбас Петрол
Бачки Брестовац
12/05/2019
09:00

8. коло

15 Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
13/04/2019
09:40
16 Апатин - БСК 2012
Апатин
13/04/2019
09:00

9. коло

17 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
12/05/2019
10:30
18 Врбас Петрол - Апатин
Врбас
12/05/2019
11:10

М12 - Прва лига В група



1. коло

1 Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
2 Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак
13/04/2019
09:00
3 Хајдук - Србобран
Бешка
13/04/2019
12:20

2. коло

4 Србобран - СЛОБОДАН
 
5 Југовић - Младост ТСК
Каћ
13/04/2019
11:30
6 Растимо - Хајдук
Нови Сад
13/04/2019
10:40

3. коло

7 Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
8 Хајдук - Југовић
Бешка
11/05/2019
10:20
9 Србобран - Растимо
Србобран
11/05/2019
11:00

4. коло

10 Растимо - СЛОБОДАН
 
11 Југовић - Србобран
Каћ
13/04/2019
09:50
12 Младост ТСК - Хајдук
Бачки Јарак
11/05/2019
11:40

5. коло

13 Хајдук - СЛОБОДАН
Бешка
14 Растимо - Југовић
Нови Сад
11/05/2019
09:00
15 Србобран - Младост ТСК
Србобран
11/05/2019
09:40

6. коло

16 Југовић - СЛОБОДАН
 
17 Растимо - Младост ТСК
Нови Сад
16/02/2019
12:00
18 Србобран - Хајдук
Србобран
16/02/2019
11:10

7. коло

19 Србобран - СЛОБОДАН
Србобран
20 Младост ТСК - Југовић
Бачки Јарак
16/02/2019
10:30
21 Хајдук - Растимо
Бешка
16/02/2019
09:40

8. коло

22 Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
23 Југовић - Хајдук
Каћ
17/03/2019
11:30
24 Растимо - Србобран
Нови Сад
17/03/2019
12:20

9. коло

25 Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
26 Србобран - Југовић
Србобран
16/02/2019
09:00
27 Хајдук - Младост ТСК
Бешка
17/03/2019
09:00

10. коло

28 Хајдук - СЛОБОДАН
 
29 Југовић - Растимо
Каћ
17/03/2019
09:50
30 Младост ТСК - Србобран
Бачки Јарак
17/03/2019
10:40

М12 - Прва лига Г група



1. коло

1 Бијељина - Рума
Бијељина
16/02/2019
09:40
2 Локомотива - Срем СМ
Брчко
16/03/2019
14:00

2. коло

3 Рума - Срем СМ
Рума
16/03/2019
09:00
4 Бијељина - Локомотива
Бијељина
16/03/2019
11:30

3. коло

5 Локомотива - Рума
Брчко
13/04/2019
11:40
6 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
16/02/2019
11:10

4. коло

7 Рума - Бијељина
Рума
16/03/2019
14:50
8 Срем СМ - Локомотива
Сремска Митровица
16/02/2019
09:00

5. коло

9 Срем СМ - Рума
Сремска Митровица
16/02/2019
12:00
10 Локомотива - Бијељина
Брчко
12/05/2019
11:10

6. коло

11 Рума - Локомотива
Рума
12/05/2019
09:00
12 Бијељина - Срем СМ
Бијељина
12/05/2019
09:40

7. коло

13 Бијељина - Рума
Бијељина
13/04/2019
10:10
14 Локомотива - Срем СМ
Брчко
13/04/2019
11:00

8. коло

15 Рума - Срем СМ
Рума
12/05/2019
10:30
16 Бијељина - Локомотива
Бијељина
13/04/2019
09:30

9. коло

17 Локомотива - Рума
Брчко
16/02/2019
10:30
18 Срем СМ - Бијељина
Сремска Митровица
13/04/2019
12:30

М12 - Прва лига Д група



1. коло

1 Долово - Црепаја
Долово
13/04/2019
10:00
2 Јабука - Младост
Јабука
16/02/2019
10:40

2. коло

3 Црепаја - Младост
Црепаја
16/02/2019
13:00
4 Долово - Јабука
Долово
13/04/2019
13:20

3. коло

5 Јабука - Црепаја
Јабука
13/04/2019
11:40
6 Младост - Долово
Вршац
13/04/2019
12:30

4. коло

7 Црепаја - Долово
Црепаја
16/02/2019
10:00
8 Младост - Јабука
Вршац
17/03/2019
09:00

5. коло

9 Младост - Црепаја
Вршац
17/03/2019
11:40
10 Јабука - Долово
Јабука
17/03/2019
09:50

6. коло

11 Црепаја - Јабука
Црепаја
16/02/2019
12:10
12 Долово - Младост
Долово
16/02/2019
11:30

7. коло

13 Долово - Црепаја
Долово
17/03/2019
10:50
14 Јабука - Младост
Јабука
13/04/2019
10:50

8. коло

15 Црепаја - Младост
Црепаја
11/05/2019
10:30
16 Долово - Јабука
Долово
11/05/2019
11:10

9. коло

17 Јабука - Црепаја
Јабука
11/05/2019
09:40
18 Младост - Долово
Вршац
11/05/2019
09:00

М12 - Прва лига Плеј оф



1. коло

1 Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
2 Врбас Петрол - Јабука
Врбас
01/06/2019
13:15
3 Југовић - Локомотива
Каћ
25/05/2019
10:45

2. коло

4 Локомотива - СЛОБОДАН
 
5 Кањижа - Врбас Петрол
Кањижа
25/05/2019
10:00
6 Јабука - Југовић
Јабука
01/06/2019
12:30

3. коло

7 Врбас Петрол - СЛОБОДАН
Врбас
8 Југовић - Кањижа
Каћ
01/06/2019
11:00
9 Локомотива - Јабука
Брчко
25/05/2019
13:00

4. коло

10 Јабука - СЛОБОДАН
 
11 Кањижа - Локомотива
Кањижа
01/06/2019
14:00
12 Врбас Петрол - Југовић
Врбас
25/05/2019
12:15

5. коло

13 Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
14 Јабука - Кањижа
Јабука
25/05/2019
11:30
15 Локомотива - Врбас Петрол
Брчко
01/06/2019
11:45

Ж12 - Супер лига



1. коло

1 Лаки - Јединство (ж)
Црвенка
16/02/2019
11:20
2 Халас Јожеф - Спартак
Ада
17/03/2019
13:20
3 Словен - Темерин
Рума
17/03/2019
12:30

2. коло

4 Јединство (ж) - Темерин
Качарево
19/05/2019
11:20
5 Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
17/03/2019
10:50
6 Спартак - Словен
Дебељача
30/03/2019
09:40

3. коло

7 Халас Јожеф - Јединство (ж)
Ада
14/04/2019
12:30
8 Словен - Лаки
Рума
14/04/2019
13:20
9 Темерин - Спартак
Темерин
14/04/2019
14:10

4. коло

10 Јединство (ж) - Спартак
Качарево
17/03/2019
11:40
11 Лаки - Темерин
Црвенка
14/04/2019
11:40
12 Халас Јожеф - Словен
Ада
30/03/2019
12:20

5. коло

13 Словен - Јединство (ж)
Рума
17/03/2019
10:00
14 Спартак - Лаки
Дебељача
30/03/2019
11:40
15 Темерин - Халас Јожеф
Темерин
16/02/2019
12:00

6. коло

16 Јединство (ж) - Лаки
Качарево
30/03/2019
10:20
17 Спартак - Халас Јожеф
Дебељача
14/04/2019
10:00
18 Темерин - Словен
Темерин
19/05/2019
12:40

7. коло

19 Темерин - Јединство (ж)
Темерин
30/03/2019
09:00
20 Халас Јожеф - Лаки
Ада
19/05/2019
12:00
21 Словен - Спартак
Рума
16/02/2019
10:40

8. коло

22 Јединство (ж) - Халас Јожеф
Качарево
16/02/2019
10:00
23 Лаки - Словен
Црвенка
16/02/2019
12:40
24 Спартак - Темерин
Дебељача
16/02/2019
13:20

9. коло

25 Спартак - Јединство (ж)
Дебељача
19/05/2019
10:00
26 Темерин - Лаки
Темерин
17/03/2019
14:10
27 Словен - Халас Јожеф
Рума
19/05/2019
10:40

10. коло

28 Јединство (ж) - Словен
Качарево
14/04/2019
10:50
29 Лаки - Спартак
Црвенка
20/05/2019
13:20
30 Халас Јожеф - Темерин
Ада
30/03/2019
11:00

Ж12 - Прва лига А група



1. коло

1 БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
03/03/2019
12:10
2 Раднички - Дероње
Шид
03/03/2019
11:30

2. коло

3 Сомборелектро - Дероње
Сомбор
03/03/2019
10:40
4 БСК 2012 - Раднички
Бачки Брестовац
03/03/2019
10:00

3. коло

5 Раднички - Сомборелектро
Шид
13/04/2019
13:00
6 Дероње - БСК 2012
Дероње
31/03/2019
09:40

4. коло

7 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
13/04/2019
12:10
8 Дероње - Раднички
Дероње
13/04/2019
11:30

5. коло

9 Дероње - Сомборелектро
Дероње
31/03/2019
11:10
10 Раднички - БСК 2012
Шид
31/03/2019
10:30

6. коло

11 Сомборелектро - Раднички
Сомбор
31/03/2019
09:00
12 БСК 2012 - Дероње
Бачки Брестовац
13/04/2019
13:40

Ж12 - Прва лига Б група



1. коло

1 Лехел - Словен 2
Мужља
31/03/2019
09:30
2 Кањижа - Војводина ж
Кањижа
31/03/2019
10:10

2. коло

3 Словен 2 - Војводина ж
Рума
31/03/2019
11:00
4 Лехел - Кањижа
Мужља
03/03/2019
10:40

3. коло

5 Кањижа - Словен 2
Кањижа
14/04/2019
13:00
6 Војводина ж - Лехел
Нови Сад
03/03/2019
12:10

4. коло

7 Словен 2 - Лехел
Рума
14/04/2019
14:50
8 Војводина ж - Кањижа
Нови Сад
14/04/2019
15:40

5. коло

9 Војводина ж - Словен 2
Нови Сад
03/03/2019
10:00
10 Кањижа - Лехел
Кањижа
31/03/2019
11:40

6. коло

11 Словен 2 - Кањижа
Рума
03/03/2019
11:30
12 Лехел - Војводина ж
Мужља
14/04/2019
13:50

Ж12 - Прва лига В група



1. коло

1 Долово (ж) - Црепаја
Долово
14/04/2019
11:50
2 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
31/03/2019
14:40

2. коло

3 Црепаја - Панчево (ж)
Црепаја
14/04/2019
10:50
4 Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
03/03/2019
12:30

3. коло

5 Јабука (ж) - Црепаја
Јабука
31/03/2019
16:10
6 Панчево (ж) - Долово (ж)
Панчево
03/03/2019
11:00

4. коло

7 Црепаја - Долово (ж)
Црепаја
24/03/2019
14:00
8 Панчево (ж) - Јабука (ж)
Панчево
14/04/2019
12:40

5. коло

9 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево
03/03/2019
13:10
10 Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
14/04/2019
10:00

6. коло

11 Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја
03/03/2019
11:40
12 Долово (ж) - Панчево (ж)
Долово
31/03/2019
15:30

Ж12 - Прва лига 1. - 3.



1. коло

1 Дероње - СЛОБОДАН
Дероње
2 Војводина ж - Долово (ж)
Нови Сад
12/05/2019
12:00

2. коло

3 Долово (ж) - СЛОБОДАН
 
4 Дероње - Војводина ж
Дероње
12/05/2019
10:40

3. коло

5 Војводина ж - СЛОБОДАН
Нови Сад
6 Долово (ж) - Дероње
Долово
12/05/2019
13:20

Ж12 - Прва лига 4. - 6.



1. коло

1 Раднички - СЛОБОДАН
Шид
2 Словен 2 - Црепаја
Рума
12/05/2019
11:20

2. коло

3 Црепаја - СЛОБОДАН
 
4 Раднички - Словен 2
Шид
12/05/2019
10:00

3. коло

5 Словен 2 - СЛОБОДАН
Рума
6 Црепаја - Раднички
Црепаја
12/05/2019
12:40