Распоред утакмица - ЛМК РСВ 14 - пролеће Штампање

M14 - Супер лига M14 - Прва лига А група M14 - Прва лига Б група M14 - Прва лига В група M14 - Прва лига Г група M14 - Прва лига Д група М14 - Прва лига Плеј оф Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига А група Ж14 - Прва лига Б група Ж14 - Прва лига В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. Ж14 - Прва лига 4. - 6.

M14 - Супер лига



1. коло

1 ПИК Пригревица - Пролетер
Пригревица
26/01/2019
14:00
2 Графичар - Динамо
Бездан
26/01/2019
14:50
3 Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
05/05/2019
12:39
4 Суботица Унит - Војводина
Суботица
09/03/2019
17:02
5 Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
Врбас
26/01/2019
11:50

2. коло

6 Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
05/05/2019
12:41
7 ПИК Пригревица - Графичар
Ада
23/02/2019
12:36
8 Динамо - Потисје Плетекс
Панчево
06/04/2019
22:02
9 Лавови БП - Суботица Унит
Бачка Паланка
08/12/2018
09:50
10 Војводина - Врбас Петрол
Зрењанин
22/02/2019
18:05

3. коло

11 Графичар - Пролетер
Бездан
09/03/2019
17:00
12 Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
20/04/2019
22:30
13 Суботица Унит - Динамо
Врбас
24/03/2019
20:22
14 Врбас Петрол - Лавови БП
Бачка Паланка
09/02/2019
14:21
15 Младост ТСК ОРК - Војводина
Темерин
06/04/2019
21:57

4. коло

16 Пролетер - Војводина
Зрењанин
06/04/2019
22:01
17 ПИК Пригревица - Суботица Унит
Пригревица
14/04/2019
17:43
18 Графичар - Потисје Плетекс
Нови Сад
23/03/2019
12:29
19 Динамо - Врбас Петрол
Врбас
24/03/2019
20:21
20 Лавови БП - Младост ТСК ОРК
Бачка Паланка
20/04/2019
22:31

5. коло

21 Потисје Плетекс - Пролетер
Панчево
09/02/2019
14:33
22 Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
05/05/2019
12:42
23 Суботица Унит - Графичар
Суботица
07/04/2019
17:39
24 Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
06/04/2019
22:00
25 Војводина - Лавови БП
Нови Сад
26/01/2019
11:00

6. коло

26 Пролетер - Лавови БП
Зрењанин
08/12/2018
11:30
27 ПИК Пригревица - Младост ТСК ОРК
Нови Сад
23/03/2019
12:28
28 Графичар - Врбас Петрол
Бездан
07/04/2019
17:41
29 Потисје Плетекс - Суботица Унит
Ада
26/01/2019
12:40
30 Динамо - Војводина
Зрењанин
22/02/2019
18:03

7. коло

31 Суботица Унит - Пролетер
Суботица
30/04/2019
20:33
32 Војводина - ПИК Пригревица
Нови Сад
09/12/2018
11:30
33 Младост ТСК ОРК - Графичар
Нови Сад
23/03/2019
12:31
34 Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Врбас
10/03/2019
19:01
35 Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка
10/03/2019
18:59

8. коло

36 Пролетер - Динамо
Зрењанин
22/02/2019
18:01
37 ПИК Пригревица - Лавови БП
Бачка Паланка
09/02/2019
14:24
38 Графичар - Војводина
Бездан
09/03/2019
16:48
39 Потисје Плетекс - Младост ТСК ОРК
Ада
20/04/2019
22:29
40 Суботица Унит - Врбас Петрол
Зрењанин
22/02/2019
18:02

9. коло

41 Врбас Петрол - Пролетер
Врбас
24/03/2019
20:18
42 Динамо - ПИК Пригревица
Панчево
10/03/2019
19:03
43 Лавови БП - Графичар
Ада
23/02/2019
12:46
44 Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
23/03/2019
12:26
45 Младост ТСК ОРК - Суботица Унит
Темерин
05/05/2019
12:39

10. коло

46 Пролетер - ПИК Пригревица
Зрењанин
26/01/2019
15:50
47 Динамо - Графичар
Панчево
26/01/2019
16:40
48 Лавови БП - Потисје Плетекс
Бачка Паланка
10/03/2019
19:04
49 Војводина - Суботица Унит
Нови Сад
05/05/2019
12:41
50 Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
Темерин
26/01/2019
14:20

11. коло

51 Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин
09/03/2019
17:03
52 Графичар - ПИК Пригревица
Бездан
20/04/2019
22:32
53 Потисје Плетекс - Динамо
Панчево
09/02/2019
14:30
54 Суботица Унит - Лавови БП
Врбас
24/03/2019
20:19
55 Врбас Петрол - Војводина
Врбас
30/04/2019
20:32

12. коло

56 Пролетер - Графичар
Зрењанин
05/05/2019
12:40
57 ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Ада
23/02/2019
12:38
58 Динамо - Суботица Унит
Панчево
08/12/2018
12:20
59 Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка
07/04/2019
17:37
60 Војводина - Младост ТСК ОРК
Панчево
09/02/2019
14:34

13. коло

61 Војводина - Пролетер
Панчево
09/02/2019
14:31
62 Суботица Унит - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
09/02/2019
14:27
63 Потисје Плетекс - Графичар
Ада
09/12/2018
12:20
64 Врбас Петрол - Динамо
Врбас
08/12/2018
10:40
65 Младост ТСК ОРК - Лавови БП
Ада
23/02/2019
12:37

14. коло

66 Пролетер - Потисје Плетекс
Зрењанин
06/04/2019
21:59
67 ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
10/03/2019
19:07
68 Графичар - Суботица Унит
Бачка Паланка
09/02/2019
14:23
69 Динамо - Младост ТСК ОРК
Панчево
09/02/2019
14:32
70 Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
26/01/2019
13:30

15. коло

71 Лавови БП - Пролетер
Врбас
24/03/2019
20:22
72 Младост ТСК ОРК - ПИК Пригревица
Темерин
09/12/2018
09:00
73 Врбас Петрол - Графичар
Бачка Паланка
09/02/2019
14:25
74 Суботица Унит - Потисје Плетекс
Суботица
26/01/2019
15:10
75 Војводина - Динамо
Нови Сад
30/04/2019
20:33

16. коло

76 Пролетер - Суботица Унит
Зрењанин
22/02/2019
18:03
77 ПИК Пригревица - Војводина
Нови Сад
23/03/2019
12:30
78 Графичар - Младост ТСК ОРК
Бездан
09/12/2018
10:40
79 Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада
05/05/2019
12:38
80 Динамо - Лавови БП
Панчево
05/05/2019
12:43

17. коло

81 Динамо - Пролетер
Панчево
30/04/2019
20:32
82 Лавови БП - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
07/04/2019
17:40
83 Војводина - Графичар
Нови Сад
05/05/2019
12:43
84 Младост ТСК ОРК - Потисје Плетекс
Ада
23/02/2019
12:34
85 Врбас Петрол - Суботица Унит
Врбас
30/04/2019
20:31

18. коло

86 Пролетер - Врбас Петрол
Зрењанин
08/12/2018
09:00
87 ПИК Пригревица - Динамо
Пригревица
05/05/2019
12:40
88 Графичар - Лавови БП
Бездан
20/04/2019
22:30
89 Потисје Плетекс - Војводина
Ада
09/12/2018
09:50
90 Суботица Унит - Младост ТСК ОРК
Суботица
09/03/2019
16:56

M14 - Прва лига А група



1. коло

1 Апатин - Сомборелектро
Апатин
22/04/2019
09:50
2 БСК 2012 - Сомбор
Бачки Брестовац
22/04/2019
09:00

2. коло

3 Сомборелектро - Сомбор
Сомбор
22/02/2019
18:13
4 Апатин - БСК 2012
Сомбор
22/02/2019
18:14

3. коло

5 БСК 2012 - Сомборелектро
Апатин
23/03/2019
12:41
6 Сомбор - Апатин
Сомбор
22/04/2019
10:50

4. коло

7 Сомборелектро - Апатин
Сомбор
22/02/2019
18:13
8 Сомбор - БСК 2012
Сомбор
22/02/2019
18:14

5. коло

9 Сомбор - Сомборелектро
Апатин
23/03/2019
12:42
10 БСК 2012 - Апатин
Апатин
23/03/2019
12:43

6. коло

11 Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
22/04/2019
11:40
12 Апатин - Сомбор
Апатин
23/03/2019
12:40

M14 - Прва лига Б група



1. коло

1 Сивац 69 - Русин
Сивац
20/04/2019
22:35
2 Спартак Војпут - Црвенка
Суботица
20/04/2019
22:36

2. коло

3 Русин - Црвенка
Црвенка
24/02/2019
13:12
4 Сивац 69 - Спартак Војпут
Црвенка
24/02/2019
13:13

3. коло

5 Спартак Војпут - Русин
Црвенка
24/02/2019
13:14
6 Црвенка - Сивац 69
Црвенка
20/04/2019
22:36

4. коло

7 Русин - Сивац 69
Руски Крстур
23/03/2019
12:49
8 Црвенка - Спартак Војпут
Руски Крстур
23/03/2019
12:50

5. коло

9 Црвенка - Русин
Руски Крстур
23/03/2019
12:51
10 Спартак Војпут - Сивац 69
Руски Крстур
23/03/2019
12:51

6. коло

11 Русин - Спартак Војпут
Руски Крстур
20/04/2019
22:36
12 Сивац 69 - Црвенка
Црвенка
24/02/2019
13:15

M14 - Прва лига В група



1. коло

1 Сента - Јединство
Сента
24/02/2019
11:20
2 Црвена звезда - Хајдук
Сента
20/04/2019
15:16

2. коло

3 Јединство - Хајдук
Нови Бечеј
23/03/2019
13:05
4 Сента - Црвена звезда
Сента
20/04/2019
22:46

3. коло

5 Црвена звезда - Јединство
Нови Бечеј
23/03/2019
13:07
6 Хајдук - Сента
Нови Бечеј
23/03/2019
13:07

4. коло

7 Јединство - Сента
Сента
20/04/2019
22:45
8 Хајдук - Црвена звезда
Чуруг
24/02/2019
10:50

5. коло

9 Хајдук - Јединство
Чуруг
20/04/2019
22:45
10 Црвена звезда - Сента
Нови Бечеј
23/03/2019
13:06

6. коло

11 Јединство - Црвена звезда
Сента
24/02/2019
15:15
12 Сента - Хајдук
Сента
24/02/2019
15:14

M14 - Прва лига Г група



1. коло

1 Јабука - Војка
Јабука
20/04/2019
23:03
2 Црепаја - Херцеговина
Војка
24/02/2019
14:07

2. коло

3 Војка - Херцеговина
Војка
20/04/2019
23:05
4 Јабука - Црепаја
Јабука
23/03/2019
13:15

3. коло

5 Црепаја - Војка
Јабука
23/03/2019
13:16
6 Херцеговина - Јабука
Јабука
23/03/2019
13:19

4. коло

7 Војка - Јабука
Војка
24/02/2019
14:08
8 Херцеговина - Црепаја
Сечањ
20/04/2019
23:02

5. коло

9 Херцеговина - Војка
Јабука
23/03/2019
13:16
10 Црепаја - Јабука
Црепаја
20/04/2019
23:04

6. коло

11 Војка - Црепаја
Војка
24/02/2019
14:06
12 Јабука - Херцеговина
Војка
24/02/2019
14:07

M14 - Прва лига Д група



1. коло

1 Инђија - Раднички 1958
Инђија
21/04/2019
23:33
2 Локомотива - Рума
Брчко
21/04/2019
23:32

2. коло

3 Раднички 1958 - Рума
Инђија
24/02/2019
15:22
4 Инђија - Локомотива
Инђија
24/02/2019
15:23

3. коло

5 Локомотива - Раднички 1958
Инђија
24/02/2019
15:21
6 Рума - Инђија
Инђија
24/02/2019
15:23

4. коло

7 Раднички 1958 - Инђија
Рума
23/03/2019
13:29
8 Рума - Локомотива
Рума
23/03/2019
13:28

5. коло

9 Рума - Раднички 1958
Рума
23/03/2019
13:32
10 Локомотива - Инђија
Рума
23/03/2019
13:31

6. коло

11 Раднички 1958 - Локомотива
Шид
21/04/2019
23:30
12 Инђија - Рума
Инђија
21/04/2019
23:31

М14 - Прва лига Плеј оф



1. коло

1 БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
2 Црвенка - Раднички 1958
Црвенка
18/05/2019
18:39
3 Црвена звезда - Јабука
Мокрин
04/05/2019
12:51

2. коло

4 Јабука - СЛОБОДАН
 
5 БСК 2012 - Црвенка
Бачки Брестовац
04/05/2019
12:52
6 Раднички 1958 - Црвена звезда
Шид
18/05/2019
18:36

3. коло

7 Црвенка - СЛОБОДАН
Црвенка
8 Црвена звезда - БСК 2012
Мокрин
19/05/2019
18:33
9 Јабука - Раднички 1958
Јабука
04/05/2019
12:52

4. коло

10 Раднички 1958 - СЛОБОДАН
 
11 БСК 2012 - Јабука
Бачки Брестовац
18/05/2019
18:37
12 Црвенка - Црвена звезда
Црвенка
04/05/2019
12:50

5. коло

13 Црвена звезда - СЛОБОДАН
Мокрин
14 Раднички 1958 - БСК 2012
Шид
04/05/2019
12:51
15 Јабука - Црвенка
Јабука
18/05/2019
18:35

Ж14 - Супер лига



1. коло

4 Темерин - Долово (ж)
Темерин
20/04/2019
22:39
1 Јадран - Железничар
Фекетић
20/04/2019
22:39
2 Халас Јожеф - Словен
Ада
20/04/2019
22:36
3 Кањижа - Пролетер (ж)
Кањижа
20/04/2019
22:36

2. коло

7 Долово (ж) - Пролетер (ж)
Долово
07/04/2019
17:53
8 Темерин - Јадран
Долово
23/03/2019
13:58
5 Железничар - Халас Јожеф
Инђија
05/05/2019
12:00
6 Словен - Кањижа
Рума
20/04/2019
22:34

3. коло

11 Јадран - Долово (ж)
Фекетић
24/02/2019
13:25
12 Халас Јожеф - Темерин
Ада
07/04/2019
18:02
9 Кањижа - Железничар
Инђија
09/02/2019
14:45
10 Пролетер (ж) - Словен
Ада
23/03/2019
14:09

4. коло

14 Долово (ж) - Словен
Долово
07/04/2019
17:55
15 Темерин - Кањижа
Темерин
10/03/2019
16:17
16 Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
10/03/2019
16:23
13 Железничар - Пролетер (ж)
Инђија
07/04/2019
17:56

5. коло

18 Халас Јожеф - Долово (ж)
Инђија
09/02/2019
14:44
19 Пролетер (ж) - Темерин
Зрењанин
05/05/2019
12:18
20 Кањижа - Јадран
Кањижа
07/04/2019
18:04
17 Словен - Железничар
Рума
09/03/2019
16:41

6. коло

22 Долово (ж) - Железничар
Долово
23/03/2019
13:57
23 Темерин - Словен
Зрењанин
09/02/2019
14:39
24 Јадран - Пролетер (ж)
Зрењанин
09/02/2019
14:40
21 Халас Јожеф - Кањижа
Ада
23/03/2019
14:08

7. коло

27 Кањижа - Долово (ж)
Инђија
09/02/2019
14:43
28 Железничар - Темерин
Фекетић
24/02/2019
13:24
25 Словен - Јадран
Рума
05/05/2019
12:17
26 Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Зрењанин
20/04/2019
22:35

8. коло

32 Долово (ж) - Темерин
Долово
23/03/2019
14:00
29 Железничар - Јадран
Долово
23/03/2019
13:59
30 Словен - Халас Јожеф
Ада
23/03/2019
14:10
31 Пролетер (ж) - Кањижа
Ада
23/03/2019
14:09

9. коло

35 Пролетер (ж) - Долово (ж)
Зрењанин
09/03/2019
16:39
36 Јадран - Темерин
Фекетић
24/02/2019
13:21
33 Халас Јожеф - Железничар
Инђија
09/02/2019
14:43
34 Кањижа - Словен
Ада
24/02/2019
14:58

10. коло

39 Долово (ж) - Јадран
Долово
20/04/2019
22:38
40 Темерин - Халас Јожеф
Темерин
10/03/2019
16:19
37 Железничар - Кањижа
Инђија
05/05/2019
12:17
38 Словен - Пролетер (ж)
Ада
24/02/2019
14:59

11. коло

42 Словен - Долово (ж)
Рума
09/03/2019
16:27
43 Кањижа - Темерин
Кањижа
07/04/2019
18:05
44 Халас Јожеф - Јадран
Ада
07/04/2019
18:07
41 Пролетер (ж) - Железничар
Зрењанин
09/03/2019
16:29

12. коло

46 Долово (ж) - Халас Јожеф
Долово
05/05/2019
12:19
47 Темерин - Пролетер (ж)
Зрењанин
09/02/2019
14:37
48 Јадран - Кањижа
Фекетић
10/03/2019
16:21
45 Железничар - Словен
Инђија
07/04/2019
17:52

13. коло

51 Железничар - Долово (ж)
Фекетић
24/02/2019
13:22
52 Словен - Темерин
Рума
05/05/2019
12:20
49 Пролетер (ж) - Јадран
Зрењанин
05/05/2019
12:22
50 Кањижа - Халас Јожеф
Ада
24/02/2019
15:00

14. коло

55 Долово (ж) - Кањижа
Долово
05/05/2019
12:15
56 Темерин - Железничар
Темерин
20/04/2019
22:38
53 Јадран - Словен
Зрењанин
09/02/2019
14:38
54 Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Ада
24/02/2019
15:01

Ж14 - Прва лига А група



1. коло

1 Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
2 Маглић - Срем
Сомбор
24/03/2019
20:36
3 Раднички - Раванград
Бајмок
05/05/2019
12:33

2. коло

4 Раванград - СЛОБОДАН
 
5 Врбас - Маглић
Врбас
23/02/2019
12:57
6 Срем - Раднички
Врбас
23/02/2019
13:02

3. коло

7 Маглић - СЛОБОДАН
Маглић
8 Раднички - Врбас
Сомбор
24/03/2019
20:32
9 Раванград - Срем
Врбас
23/02/2019
12:58

4. коло

10 Срем - СЛОБОДАН
 
11 Врбас - Раванград
Врбас
23/02/2019
13:01
12 Маглић - Раднички
Маглић
14/04/2019
13:11

5. коло

13 Раднички - СЛОБОДАН
Бајмок
14 Срем - Врбас
Сомбор
24/03/2019
20:34
15 Раванград - Маглић
Сомбор
05/05/2019
12:32

6. коло

16 Врбас - СЛОБОДАН
 
17 Срем - Маглић
Сремска Митровица
05/05/2019
12:34
18 Раванград - Раднички
Сомбор
24/03/2019
20:36

7. коло

19 Раванград - СЛОБОДАН
Сомбор
20 Маглић - Врбас
Маглић
14/04/2019
13:14
21 Раднички - Срем
Бајмок
14/04/2019
13:16

8. коло

22 Маглић - СЛОБОДАН
 
23 Врбас - Раднички
Врбас
05/05/2019
12:31
24 Срем - Раванград
Сремска Митровица
14/04/2019
13:13

9. коло

25 Срем - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
26 Раванград - Врбас
Сомбор
14/04/2019
13:10
27 Раднички - Маглић
Врбас
23/02/2019
13:00

10. коло

28 Раднички - СЛОБОДАН
 
29 Врбас - Срем
Врбас
05/05/2019
12:32
30 Маглић - Раванград
Сомбор
24/03/2019
20:33

Ж14 - Прва лига Б група



1. коло

1 Младост - СЛОБОДАН
Српска Црња
2 Мокрин - Zitzer
Кикинда
24/02/2019
13:58
3 Херцеговина - Кикинда
Сечањ
14/04/2019
13:19

2. коло

4 Кикинда - СЛОБОДАН
 
5 Младост - Мокрин
Српска Црња
05/05/2019
13:02
6 Zitzer - Херцеговина
Трешњевац
05/05/2019
13:00

3. коло

7 Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
8 Херцеговина - Младост
Сечањ
14/04/2019
13:18
9 Кикинда - Zitzer
Кикинда
05/05/2019
13:01

4. коло

10 Zitzer - СЛОБОДАН
 
11 Младост - Кикинда
Мокрин
24/03/2019
20:46
12 Мокрин - Херцеговина
Мокрин
05/05/2019
13:01

5. коло

13 Херцеговина - СЛОБОДАН
Сечањ
14 Zitzer - Младост
Кикинда
24/02/2019
14:00
15 Кикинда - Мокрин
Кикинда
24/02/2019
13:59

6. коло

16 Младост - СЛОБОДАН
 
17 Zitzer - Мокрин
Трешњевац
14/04/2019
13:24
18 Кикинда - Херцеговина
Кикинда
24/02/2019
13:57

7. коло

19 Кикинда - СЛОБОДАН
Кикинда
20 Мокрин - Младост
Мокрин
24/03/2019
20:44
21 Херцеговина - Zitzer
Мокрин
24/03/2019
20:45

8. коло

22 Мокрин - СЛОБОДАН
 
23 Младост - Херцеговина
Кикинда
24/02/2019
13:59
24 Zitzer - Кикинда
Мокрин
24/03/2019
20:48

9. коло

25 Zitzer - СЛОБОДАН
Трешњевац
26 Кикинда - Младост
Кикинда
05/05/2019
13:00
27 Херцеговина - Мокрин
Мокрин
24/03/2019
20:47

10. коло

28 Херцеговина - СЛОБОДАН
 
29 Младост - Zitzer
Српска Црња
14/04/2019
13:21
30 Мокрин - Кикинда
Мокрин
14/04/2019
13:23

Ж14 - Прва лига В група



1. коло

1 Јабука (ж) - Црепаја
Јабука
24/02/2019
13:52
2 Панчево (ж) - Спартак
Јабука
24/02/2019
13:52

2. коло

3 Црепаја - Спартак
Јабука
24/02/2019
13:51
4 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
24/02/2019
13:51

3. коло

5 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево
05/05/2019
14:10
6 Спартак - Јабука (ж)
Дебељача
23/03/2019
14:17

4. коло

7 Црепаја - Јабука (ж)
Црепаја
20/04/2019
23:13
8 Спартак - Панчево (ж)
Дебељача
05/05/2019
11:30

5. коло

9 Спартак - Црепаја
Дебељача
23/03/2019
14:22
10 Панчево (ж) - Јабука (ж)
Дебељача
23/03/2019
14:21

6. коло

11 Црепаја - Панчево (ж)
Дебељача
23/03/2019
14:20
12 Јабука (ж) - Спартак
Јабука
24/02/2019
13:50

7. коло

13 Јабука (ж) - Црепаја
Јабука
05/05/2019
12:20
14 Панчево (ж) - Спартак
Панчево
20/04/2019
23:13

8. коло

15 Црепаја - Спартак
Црепаја
20/04/2019
23:11
16 Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
20/04/2019
23:12

9. коло

17 Панчево (ж) - Црепаја
Панчево
20/04/2019
23:10
18 Спартак - Јабука (ж)
Дебељача
05/05/2019
13:20

Ж14 - Прва лига 1. - 3.



1. коло

1 Срем - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
2 Кикинда - Спартак
Кикинда
18/05/2019
19:14

2. коло

3 Спартак - СЛОБОДАН
 
4 Срем - Кикинда
Сремска Митровица
18/05/2019
19:17

3. коло

5 Кикинда - СЛОБОДАН
Кикинда
6 Спартак - Срем
Дебељача
18/05/2019
19:19

Ж14 - Прва лига 4. - 6.



1. коло

1 Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
2 Мокрин - Панчево (ж)
Мокрин
18/05/2019
19:20

2. коло

3 Панчево (ж) - СЛОБОДАН
 
4 Врбас - Мокрин
Врбас
18/05/2019
19:21

3. коло

5 Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
6 Панчево (ж) - Врбас
Панчево
18/05/2019
19:22