Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене - група ''Банат'' Жене - група ''Срем - Бачка'' Жене - Плеј оф

Мушкарци



1. коло

Будућност - Раднички 1958
Банатски Карловац
15/09/2017
19:00
Металац - ПИК Пригревица
Футог
15/11/2017
19:30
Зрењанин - Панчево
Зрењанин
20/09/2017
19:30
Раднички - Славија
Јаша Томић
16/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
Нова Пазова
17/09/2017
16:00
Далматинац - Тител
Риђица
17/09/2017
19:00
Потисје Плетекс - Војвода Степа
Ада
17/09/2017
18:00

2. коло

Раднички 1958 - Војвода Степа
Шид
23/09/2017
18:00
Будућност - Металац
Банатски Карловац
11/10/2017
20:00
ПИК Пригревица - Зрењанин
Пригревица
23/09/2017
19:00
Панчево - Раднички
Панчево
23/09/2017
15:30
Славија - Нова Пазова 1957
Нови Сад
24/09/2017
17:00
Сомборелектро - Далматинац
Сомбор
11/10/2017
21:00
Тител - Потисје Плетекс
Тител
24/09/2017
17:00

3. коло

Металац - Раднички 1958
Футог
25/10/2017
20:00
Зрењанин - Будућност
Зрењанин
01/10/2017
16:00
Раднички - ПИК Пригревица
Јаша Томић
30/09/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Панчево
Нова Пазова
30/09/2017
16:30
Далматинац - Славија
Риђица
01/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Сомборелектро
Ада
01/10/2017
18:00
Војвода Степа - Тител
Војвода Степа
29/09/2017
19:30

4. коло

Раднички 1958 - Тител
Шид
08/10/2017
19:00
Будућност - Раднички
Банатски Карловац
08/10/2017
15:00
Металац - Зрењанин
Футог
08/10/2017
19:30
ПИК Пригревица - Нова Пазова 1957
Пригревица
07/10/2017
19:00
Панчево - Далматинац
Панчево
08/10/2017
20:00
Славија - Потисје Плетекс
Нови Сад
08/10/2017
17:00
Сомборелектро - Војвода Степа
Сомбор
04/10/2017
21:00

5. коло

Зрењанин - Раднички 1958
Зрењанин
14/10/2017
15:00
Нова Пазова 1957 - Будућност
Нова Пазова
15/10/2017
17:00
Раднички - Металац
Јаша Томић
14/10/2017
19:00
Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
15/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Панчево
Ада
14/10/2017
19:00
Војвода Степа - Славија
Војвода Степа
14/10/2017
19:00
Тител - Сомборелектро
Тител
14/10/2017
17:00

6. коло

Раднички 1958 - Сомборелектро
Шид
21/10/2017
16:00
Будућност - Далматинац
Банатски Карловац
21/10/2017
17:00
Металац - Нова Пазова 1957
Футог
22/10/2017
19:30
Зрењанин - Раднички
Зрењанин
22/10/2017
19:30
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Пригревица
21/10/2017
19:00
Панчево - Војвода Степа
Панчево
22/10/2017
18:30
Славија - Тител
Нови Сад
22/10/2017
19:00

7. коло

Раднички - Раднички 1958
Јаша Томић
28/10/2017
19:00
Потисје Плетекс - Будућност
Ада
29/10/2017
18:00
Далматинац - Металац
Риђица
27/10/2017
20:00
Нова Пазова 1957 - Зрењанин
Нова Пазова
29/10/2017
17:00
Војвода Степа - ПИК Пригревица
Војвода Степа
28/10/2017
19:00
Тител - Панчево
Жабаљ
29/10/2017
19:30
Сомборелектро - Славија
Сомбор
28/10/2017
19:00

8. коло

Раднички 1958 - Славија
Шид
04/11/2017
17:00
Будућност - Војвода Степа
Банатски Карловац
04/11/2017
17:00
Металац - Потисје Плетекс
Футог
05/11/2017
17:00
Зрењанин - Далматинац
Зрењанин
04/11/2017
14:30
Раднички - Нова Пазова 1957
Јаша Томић
04/11/2017
19:00
ПИК Пригревица - Тител
Пригревица
04/11/2017
19:00
Панчево - Сомборелектро
Панчево
04/11/2017
18:00

9. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
12/11/2017
14:00
Тител - Будућност
Будисава
12/11/2017
16:00
Војвода Степа - Металац
Војвода Степа
11/11/2017
17:30
Потисје Плетекс - Зрењанин
Ада
12/11/2017
18:00
Далматинац - Раднички
Риђица
11/11/2017
19:00
Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
12/11/2017
19:00
Славија - Панчево
Футог
12/11/2017
15:00

10. коло

Раднички 1958 - Панчево
Шид
18/11/2017
17:00
Будућност - Сомборелектро
Банатски Карловац
19/11/2017
17:00
Металац - Тител
Футог
19/11/2017
18:00
Зрењанин - Војвода Степа
Зрењанин
18/11/2017
17:00
Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић
18/11/2017
19:00
Нова Пазова 1957 - Далматинац
Нова Пазова
18/11/2017
20:00
ПИК Пригревица - Славија
Пригревица
18/11/2017
19:00

11. коло

Далматинац - Раднички 1958
Риђица
24/11/2017
19:30
Славија - Будућност
Нови Сад
25/11/2017
17:00
Сомборелектро - Металац
Сомбор
25/11/2017
19:00
Тител - Зрењанин
Будисава
25/11/2017
16:00
Војвода Степа - Раднички
Мокрин
26/11/2017
16:00
Потисје Плетекс - Нова Пазова 1957
Ада
26/11/2017
18:00
Панчево - ПИК Пригревица
Панчево
26/11/2017
16:30

12. коло

Раднички 1958 - ПИК Пригревица
Шид
02/12/2017
17:00
Будућност - Панчево
Дебељача
02/12/2017
20:00
Металац - Славија
Футог
03/12/2017
18:00
Зрењанин - Сомборелектро
Зрењанин
03/12/2017
18:30
Раднички - Тител
Јаша Томић
02/12/2017
20:00
Нова Пазова 1957 - Војвода Степа
Нова Пазова
02/12/2017
20:00
Далматинац - Потисје Плетекс
Риђица
02/12/2017
19:00

13. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
07/12/2017
19:00
ПИК Пригревица - Будућност
Пригревица
09/12/2017
19:00
Панчево - Металац
Панчево
10/12/2017
15:30
Славија - Зрењанин
Нови Сад
09/12/2017
18:00
Сомборелектро - Раднички
Сомбор
09/12/2017
19:00
Тител - Нова Пазова 1957
Будисава
10/12/2017
16:00
Војвода Степа - Далматинац
Кикинда
10/12/2017
16:00

14. коло

Раднички 1958 - Будућност
Шид
24/02/2018
17:30
ПИК Пригревица - Металац
Пригревица
24/02/2018
19:00
Панчево - Зрењанин
Јабука
24/02/2018
17:30
Славија - Раднички
Нови Сад
25/02/2018
17:00
Сомборелектро - Нова Пазова 1957
Риђица
24/02/2018
20:00
Тител - Далматинац
Будисава
24/02/2018
16:00
Војвода Степа - Потисје Плетекс
Српска Црња
25/02/2018
18:00

15. коло

Војвода Степа - Раднички 1958
Српска Црња
04/03/2018
19:30
Металац - Будућност
Футог
03/03/2018
19:00
Зрењанин - ПИК Пригревица
Зрењанин
03/03/2018
16:00
Раднички - Панчево
Јаша Томић
04/03/2018
20:00
Нова Пазова 1957 - Славија
Нова Пазова
03/03/2018
21:00
Далматинац - Сомборелектро
Риђица
03/03/2018
18:30
Потисје Плетекс - Тител
Ада
04/03/2018
18:00

16. коло

Раднички 1958 - Металац
Шид
11/03/2018
17:00
Будућност - Зрењанин
Банатски Карловац
10/03/2018
15:30
ПИК Пригревица - Раднички
Пригревица
10/03/2018
19:00
Панчево - Нова Пазова 1957
Панчево
11/03/2018
18:30
Славија - Далматинац
Нови Сад
11/03/2018
17:00
Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
10/03/2018
20:00
Тител - Војвода Степа
Будисава
10/03/2018
16:00

17. коло

Тител - Раднички 1958
Будисава
14/03/2018
18:30
Раднички - Будућност
Јаша Томић
17/03/2018
19:00
Зрењанин - Металац
Зрењанин
28/03/2018
19:15
Нова Пазова 1957 - ПИК Пригревица
Нова Пазова
17/03/2018
17:30
Далматинац - Панчево
Риђица
16/03/2018
20:00
Потисје Плетекс - Славија
Ада
18/03/2018
18:00
Војвода Степа - Сомборелектро
Српска Црња
17/03/2018
19:30

18. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
Шид
23/03/2018
19:30
Будућност - Нова Пазова 1957
Банатски Карловац
24/03/2018
19:30
Металац - Раднички
Футог
25/03/2018
18:00
ПИК Пригревица - Далматинац
Пригревица
24/03/2018
17:00
Панчево - Потисје Плетекс
Панчево
25/03/2018
19:30
Славија - Војвода Степа
Нови Сад
24/03/2018
19:00
Сомборелектро - Тител
Сомбор
24/03/2018
20:00

19. коло

Сомборелектро - Раднички 1958
Риђица
30/03/2018
19:00
Далматинац - Будућност
Риђица
31/03/2018
17:00
Нова Пазова 1957 - Металац
Нова Пазова
31/03/2018
20:30
Раднички - Зрењанин
Јаша Томић
31/03/2018
18:30
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
31/03/2018
16:30
Војвода Степа - Панчево
Српска Црња
01/04/2018
19:00
Тител - Славија
Нови Сад
31/03/2018
18:00

20. коло

Раднички 1958 - Раднички
Шид
15/04/2018
14:00
Будућност - Потисје Плетекс
Банатски Карловац
14/04/2018
15:30
Металац - Далматинац
Футог
15/04/2018
17:00
Зрењанин - Нова Пазова 1957
Зрењанин
15/04/2018
16:00
ПИК Пригревица - Војвода Степа
Пригревица
15/04/2018
19:00
Панчево - Тител
Панчево
14/04/2018
19:30
Славија - Сомборелектро
Нови Сад
15/04/2018
16:30

21. коло

Славија - Раднички 1958
Нови Сад
22/04/2018
17:00
Војвода Степа - Будућност
Војвода Степа
20/04/2018
20:00
Потисје Плетекс - Металац
Ада
21/04/2018
19:30
Далматинац - Зрењанин
Риђица
22/04/2018
18:30
Нова Пазова 1957 - Раднички
Нова Пазова
17/05/2018
20:00
Тител - ПИК Пригревица
Тител
22/04/2018
18:00
Сомборелектро - Панчево
Сомбор
21/04/2018
19:00

22. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
27/04/2018
20:00
Будућност - Тител
Алибунар
28/04/2018
16:00
Металац - Војвода Степа
Футог
29/04/2018
17:00
Зрењанин - Потисје Плетекс
Aда
29/04/2018
19:00
Раднички - Далматинац
Јаша Томић
28/04/2018
20:00
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
28/04/2018
19:00
Панчево - Славија
Панчево
29/04/2018
20:00

23. коло

Панчево - Раднички 1958
Панчево
05/05/2018
20:30
Сомборелектро - Будућност
Сомбор
05/05/2018
18:00
Тител - Металац
Тител
04/05/2018
18:30
Војвода Степа - Зрењанин
Војвода Степа
04/05/2018
20:00
Потисје Плетекс - Раднички
Ада
06/05/2018
20:00
Далматинац - Нова Пазова 1957
Риђица
15/05/2018
21:00
Славија - ПИК Пригревица
Нови Сад
05/05/2018
21:00

24. коло

Раднички 1958 - Далматинац
Шид
12/05/2018
17:00
Будућност - Славија
Банатски Карловац
12/05/2018
20:00
Металац - Сомборелектро
Футог
12/05/2018
17:00
Зрењанин - Тител
Зрењанин
12/05/2018
15:00
Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
13/05/2018
20:00
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
Нова Пазова
13/05/2018
20:00
ПИК Пригревица - Панчево
Пригревица
12/05/2018
20:00

25. коло

ПИК Пригревица - Раднички 1958
Пригревица
19/05/2018
19:00
Панчево - Будућност
Панчево
19/05/2018
19:30
Славија - Металац
Нови Сад
19/05/2018
20:00
Сомборелектро - Зрењанин
Сомбор
18/05/2018
18:30
Тител - Раднички
Тител
20/05/2018
18:30
Војвода Степа - Нова Пазова 1957
Војвода Степа
19/05/2018
20:00
Потисје Плетекс - Далматинац
Ада
27/05/2018
19:30

26. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
23/05/2018
18:00
Будућност - ПИК Пригревица
Банатски Карловац
29/05/2018
20:00
Металац - Панчево
Футог
27/05/2018
17:00
Зрењанин - Славија
Зрењанин
27/05/2018
18:00
Раднички - Сомборелектро
Јаша Томић
26/05/2018
19:30
Нова Пазова 1957 - Тител
Нова Пазова
27/05/2018
16:30
Далматинац - Војвода Степа
Риђица
27/05/2018
17:00

Жене - група ''Банат''



1. коло

Јабука (ж) - Младост
Јабука
18/10/2017
20:00
Обилић (м) - Долово (ж)
Нови Кнежевац
18/10/2017
16:30
Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир
18/10/2017
17:00
Лехел - Партизан (ж)
Кикинда
14/11/2017
18:30

2. коло

Младост - Партизан (ж)
Опово
01/10/2017
16:00
Јабука (ж) - Обилић (м)
Јабука
30/09/2017
19:00
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
Долово
01/10/2017
14:30
Граднулица - Лехел
Зрењанин
09/11/2017
19:30

3. коло

Обилић (м) - Младост
Нови Кнежевац
08/10/2017
14:00
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
Елемир
07/10/2017
16:30
Лехел - Долово (ж)
Мужља
07/10/2017
13:00
Партизан (ж) - Граднулица
Иђош
08/10/2017
16:00

4. коло

Младост - Граднулица
Опово
14/10/2017
Јабука (ж) - Лехел
Јабука
14/10/2017
19:00
Обилић (м) - Нафтагас (ж)
Нови Кнежевац
15/10/2017
14:00
Долово (ж) - Партизан (ж)
Долово
14/10/2017
12:00

5. коло

Нафтагас (ж) - Младост
Елемир
22/10/2017
16:00
Партизан (ж) - Јабука (ж)
Иђош
22/10/2017
16:00
Лехел - Обилић (м)
Мужља
22/10/2017
13:00
Граднулица - Долово (ж)
Зрењанин
22/10/2017
15:00

6. коло

Младост - Долово (ж)
Долово
29/10/2017
14:00
Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
28/10/2017
19:00
Обилић (м) - Партизан (ж)
Кањижа
29/10/2017
18:00
Нафтагас (ж) - Лехел
Зрењанин
29/10/2017
15:30

7. коло

Лехел - Младост
Мужља
04/11/2017
12:00
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
04/11/2017
15:30
Граднулица - Обилић (м)
Зрењанин
04/11/2017
17:00
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
Мокрин
05/11/2017
17:00

8. коло

Младост - Јабука (ж)
Опово
Долово (ж) - Обилић (м)
Долово
17/03/2018
17:00
Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин
14/04/2018
15:00
Партизан (ж) - Лехел
Мужља
02/05/2018
13:00

9. коло

Партизан (ж) - Младост
Иђош
Обилић (м) - Јабука (ж)
Мокрин
25/03/2018
16:00
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
Елемир
26/04/2018
20:00
Лехел - Граднулица
Зрењанин
27/03/2018
19:00

10. коло

Младост - Обилић (м)
Опово
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
Јабука
02/04/2018
19:30
Долово (ж) - Лехел
Долово
07/04/2018
15:00
Граднулица - Партизан (ж)
Зрењанин
31/03/2018
13:00

11. коло

Граднулица - Младост
Зрењанин
Лехел - Јабука (ж)
Мужља
14/04/2018
17:00
Нафтагас (ж) - Обилић (м)
Елемир
15/04/2018
16:00
Партизан (ж) - Долово (ж)
Кикинда
15/04/2018
15:00

12. коло

Младост - Нафтагас (ж)
Опово
Јабука (ж) - Партизан (ж)
Јабука
21/04/2018
20:00
Обилић (м) - Лехел
Нови Кнежевац
21/04/2018
16:00
Долово (ж) - Граднулица
Долово
22/04/2018
17:00

13. коло

Долово (ж) - Младост
Долово
Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
08/05/2018
19:00
Партизан (ж) - Обилић (м)
Иђош
29/04/2018
16:00
Лехел - Нафтагас (ж)
Мужља
29/04/2018
18:00

14. коло

Младост - Лехел
Опово
Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
05/05/2018
20:00
Обилић (м) - Граднулица
Нови Кнежевац
05/05/2018
16:00
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
Елемир
05/05/2018
16:00

Жене - група ''Срем - Бачка''



1. коло

Југовић - Кленак 09
Каћ
04/10/2017
20:45
Апатин (ж) - Сента
Апатин
11/11/2017
19:30
Милетић - Сонта
Жабаљ
05/11/2017
11:00
Срем - Русин
Руски Крстур
07/10/2017
11:00

2. коло

Кленак 09 - Русин
Платичево
01/10/2017
15:00
Југовић - Апатин (ж)
Каћ
01/10/2017
17:00
Сента - Милетић
Сента
30/09/2017
11:00
Сонта - Срем
Сонта
20/10/2017
20:00

3. коло

Апатин (ж) - Кленак 09
Апатин
08/10/2017
16:00
Милетић - Југовић
Жабаљ
07/10/2017
16:00
Срем - Сента
Сента
09/10/2017
20:00
Русин - Сонта
Руски Крстур
08/10/2017
19:00

4. коло

Кленак 09 - Сонта
Платичево
15/10/2017
15:00
Југовић - Срем
Каћ
14/10/2017
18:00
Апатин (ж) - Милетић
Апатин
15/10/2017
17:30
Сента - Русин
Сента
15/10/2017
14:30

5. коло

Милетић - Кленак 09
Жабаљ
22/10/2017
17:00
Русин - Југовић
Руски Крстур
22/10/2017
17:00
Срем - Апатин (ж)
Сремска Митровица
22/10/2017
13:00
Сонта - Сента
Сонта
25/10/2017
20:00

6. коло

Кленак 09 - Сента
Платичево
29/10/2017
15:00
Југовић - Сонта
Каћ
29/10/2017
17:00
Апатин (ж) - Русин
Апатин
28/10/2017
16:00
Милетић - Срем
Жабаљ
26/10/2017
18:00

7. коло

Срем - Кленак 09
Платичево
12/11/2017
16:00
Сента - Југовић
Сента
05/11/2017
19:00
Сонта - Апатин (ж)
Сонта
04/11/2017
20:00
Русин - Милетић
Руски Крстур
05/11/2017
17:00

8. коло

Кленак 09 - Југовић
Платичево
17/03/2018
16:30
Сента - Апатин (ж)
Сента
18/03/2018
16:00
Сонта - Милетић
Сонта
Русин - Срем
Руски Крстур
26/03/2018
17:30

9. коло

Русин - Кленак 09
Руски Крстур
24/03/2018
17:00
Апатин (ж) - Југовић
Апатин
24/03/2018
15:00
Милетић - Сента
Kaћ
25/03/2018
15:00
Срем - Сонта
Сремска Митровица
08/05/2018
19:15

10. коло

Кленак 09 - Апатин (ж)
Платичево
24/04/2018
18:30
Југовић - Милетић
Каћ
01/04/2018
16:00
Сента - Срем
Сремска Митровица
03/04/2018
19:30
Сонта - Русин
Сонта
31/03/2018
18:00

11. коло

Сонта - Кленак 09
Сонта
14/04/2018
19:00
Срем - Југовић
Сремска Митровица
14/04/2018
11:30
Милетић - Апатин (ж)
Жабаљ
14/04/2018
18:00
Русин - Сента
Руски Крстур
15/04/2018
17:00

12. коло

Кленак 09 - Милетић
Платичево
22/04/2018
17:00
Југовић - Русин
Каћ
21/04/2018
16:00
Апатин (ж) - Срем
Апатин
21/04/2018
17:00
Сента - Сонта
Сента
22/04/2018
19:15

13. коло

Сента - Кленак 09
Сента
28/04/2018
16:00
Сонта - Југовић
Сонта
29/04/2018
18:00
Русин - Апатин (ж)
Руски Крстур
29/04/2018
17:00
Срем - Милетић
Сремска Митровица
24/04/2018
19:15

14. коло

Кленак 09 - Срем
Сремска Митровица
08/05/2018
20:30
Југовић - Сента
Каћ
05/05/2018
16:30
Апатин (ж) - Сонта
Апатин
05/05/2018
17:00
Милетић - Русин
Тител
04/05/2018
17:00

Жене - Плеј оф



1. коло

Јабука (ж) - Југовић
Јабука
12/05/2018
20:30

2. коло

Југовић - Јабука (ж)
Каћ
25/05/2018
20:00