Распоред утакмица - ЛМК РСВ М14 / Ж14 Штампање

М14 - Супер лига М14 - Прва лига А група М14 - Прва лига Б група М14 - Прва лига В група Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига

М14 - Супер лига



1. коло

Југовић - Раднички 1958
Каћ
Црвенка - Зрењанин
Црвенка
Лавови БП - Графичар
Бачка Паланка
Пролетер - Динамо
Зрењанин

2. коло

Раднички 1958 - Динамо
Шид
Југовић - Црвенка
Каћ
Зрењанин - Лавови БП
Зрењанин
Графичар - Пролетер
Бездан

3. коло

Црвенка - Раднички 1958
Црвенка
Лавови БП - Југовић
Бачка Паланка
Пролетер - Зрењанин
Зрењанин
Динамо - Графичар
Панчево

4. коло

Раднички 1958 - Графичар
Шид
Југовић - Пролетер
Каћ
Црвенка - Лавови БП
Црвенка
Зрењанин - Динамо
Зрењанин

5. коло

Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка
Динамо - Југовић
Панчево
Пролетер - Црвенка
Зрењанин
Графичар - Зрењанин
Бездан

6. коло

Раднички 1958 - Зрењанин
Шид
Југовић - Графичар
Каћ
Црвенка - Динамо
Црвенка
Лавови БП - Пролетер
Бачка Паланка

7. коло

Пролетер - Раднички 1958
Зрењанин
Зрењанин - Југовић
Зрењанин
Графичар - Црвенка
Бездан
Динамо - Лавови БП
Панчево

8. коло

Раднички 1958 - Југовић
Шид
Зрењанин - Црвенка
Зрењанин
Графичар - Лавови БП
Бездан
Динамо - Пролетер
Панчево

9. коло

Динамо - Раднички 1958
Панчево
Црвенка - Југовић
Црвенка
Лавови БП - Зрењанин
Бачка Паланка
Пролетер - Графичар
Зрењанин

10. коло

Раднички 1958 - Црвенка
Шид
Југовић - Лавови БП
Каћ
Зрењанин - Пролетер
Зрењанин
Графичар - Динамо
Бездан

11. коло

Графичар - Раднички 1958
Бездан
Пролетер - Југовић
Зрењанин
Лавови БП - Црвенка
Бачка Паланка
Динамо - Зрењанин
Панчево

12. коло

Раднички 1958 - Лавови БП
Шид
Југовић - Динамо
Каћ
Црвенка - Пролетер
Црвенка
Зрењанин - Графичар
Зрењанин

13. коло

Зрењанин - Раднички 1958
Зрењанин
Графичар - Југовић
Бездан
Динамо - Црвенка
Панчево
Пролетер - Лавови БП
Зрењанин

14. коло

Раднички 1958 - Пролетер
Шид
Југовић - Зрењанин
Каћ
Црвенка - Графичар
Црвенка
Лавови БП - Динамо
Бачка Паланка

М14 - Прва лига А група



1. коло

Спартак (м) - Бачка Паланка
Суботица
Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор

2. коло

Бачка Паланка - БСК 2012
Бачка Паланка
Спартак (м) - Сомборелектро
Суботица

3. коло

Сомборелектро - Бачка Паланка
Сомбор
БСК 2012 - Спартак (м)
Бачки Брестовац

4. коло

Бачка Паланка - Спартак (м)
Бачка Паланка
БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац

5. коло

БСК 2012 - Бачка Паланка
Бачки Брестовац
Сомборелектро - Спартак (м)
Сомбор

6. коло

Бачка Паланка - Сомборелектро
Бачка Паланка
Спартак (м) - БСК 2012
Суботица

М14 - Прва лига Б група



1. коло

Кикинда Grindex - Херцеговина
Кикинда
Црвена звезда - Раднички
Мокрин

2. коло

Херцеговина - Раднички
Сечањ
Кикинда Grindex - Црвена звезда
Кикинда

3. коло

Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
Раднички - Кикинда Grindex
Јаша Томић

4. коло

Херцеговина - Кикинда Grindex
Сечањ
Раднички - Црвена звезда
Јаша Томић

5. коло

Раднички - Херцеговина
Јаша Томић
Црвена звезда - Кикинда Grindex
Мокрин

6. коло

Херцеговина - Црвена звезда
Сечањ
Кикинда Grindex - Раднички
Кикинда

М14 - Прва лига В група



1. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
Слога - Нова Пазова 1957
Хртковци

2. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
 
Младост ТСК - Слога
Бачки Јарак

3. коло

Слога - СЛОБОДАН
Хртковци
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова

4. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
Нова Пазова 1957 - Слога
Нова Пазова

5. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Слога - Младост ТСК
Хртковци

6. коло

Слога - СЛОБОДАН
 
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
Бачки Јарак

7. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
Слога - Нова Пазова 1957
Хртковци

8. коло

Нова Пазова 1957 - СЛОБОДАН
 
Младост ТСК - Слога
Бачки Јарак

9. коло

Слога - СЛОБОДАН
Хртковци
Нова Пазова 1957 - Младост ТСК
Нова Пазова

Ж14 - Супер лига



1. коло

Дероње - Црвена звезда
Дероње
Лаки - Партизан (ж)
Црвенка
Апатин (ж) - Халас Јожеф
Апатин

2. коло

Црвена звезда - Халас Јожеф
Мокрин
Дероње - Лаки
Дероње
Партизан (ж) - Апатин (ж)
Иђош

3. коло

Лаки - Црвена звезда
Црвенка
Апатин (ж) - Дероње
Апатин
Халас Јожеф - Партизан (ж)
Ада

4. коло

Црвена звезда - Партизан (ж)
Мокрин
Дероње - Халас Јожеф
Дероње
Лаки - Апатин (ж)
Црвенка

5. коло

Апатин (ж) - Црвена звезда
Апатин
Партизан (ж) - Дероње
Иђош
Халас Јожеф - Лаки
Ада

6. коло

Црвена звезда - Дероње
Мокрин
Партизан (ж) - Лаки
Иђош
Халас Јожеф - Апатин (ж)
Ада

7. коло

Халас Јожеф - Црвена звезда
Ада
Лаки - Дероње
Црвенка
Апатин (ж) - Партизан (ж)
Апатин

8. коло

Црвена звезда - Лаки
Мокрин
Дероње - Апатин (ж)
Дероње
Партизан (ж) - Халас Јожеф
Иђош

9. коло

Партизан (ж) - Црвена звезда
Иђош
Халас Јожеф - Дероње
Ада
Апатин (ж) - Лаки
Апатин

10. коло

Црвена звезда - Апатин (ж)
Мокрин
Дероње - Партизан (ж)
Дероње
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка

Ж14 - Прва лига



1. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
БСК 2012 - Словен
Бачки Брестовац
Раднички - Врбас
Бајмок

2. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - БСК 2012
Сомбор
Словен - Раднички
Рума

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
Раднички - Сомборелектро
Бајмок
Врбас - Словен
Врбас

4. коло

Словен - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - Врбас
Сомбор
БСК 2012 - Раднички
Бачки Брестовац

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Бајмок
Словен - Сомборелектро
Рума
Врбас - БСК 2012
Врбас

6. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
Словен - БСК 2012
Рума
Врбас - Раднички
Врбас

7. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
БСК 2012 - Сомборелектро
Бачки Брестовац
Раднички - Словен
Бајмок

8. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - Раднички
Сомбор
Словен - Врбас
Рума

9. коло

Словен - СЛОБОДАН
Рума
Врбас - Сомборелектро
Врбас
Раднички - БСК 2012
Бајмок

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - Словен
Сомбор
БСК 2012 - Врбас
Бачки Брестовац