Распоред утакмица - Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Младост - Кикинда Grindex
Вршац
Херцеговина - Јабука
Јаша Томић
Банатски Карловац - ЖСК
Банатски Карловац
Сивац 69 - Црвена звезда
Црвенка
Јединство - Срем СМ
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Црвенка
Црвенка

2. коло

Кикинда Grindex - Црвенка
Кикинда
Младост - Херцеговина
Вршац
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
ЖСК - Сивац 69
Жабаљ
Црвена звезда - Јединство
Мокрин
Срем СМ - Врбас Петрол
Сремска Митровица

3. коло

Херцеговина - Кикинда Grindex
Јаша Томић
Банатски Карловац - Младост
Банатски Карловац
Сивац 69 - Јабука
Црвенка
Јединство - ЖСК
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Црвена звезда
Врбас
Црвенка - Срем СМ
Црвенка

4. коло

Кикинда Grindex - Срем СМ
Кикинда
Младост - Сивац 69
Вршац
Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ
Јабука - Јединство
Јабука
ЖСК - Врбас Петрол
Жабаљ
Црвена звезда - Црвенка
Мокрин

5. коло

Банатски Карловац - Кикинда Grindex
Банатски Карловац
Јединство - Младост
Нови Бечеј
Сивац 69 - Херцеговина
Црвенка
Врбас Петрол - Јабука
Врбас
Црвенка - ЖСК
Црвенка
Срем СМ - Црвена звезда
Сремска Митровица

6. коло

Кикинда Grindex - Црвена звезда
Кикинда
Младост - Врбас Петрол
Вршац
Херцеговина - Јединство
Сечањ
Банатски Карловац - Сивац 69
Банатски Карловац
Јабука - Црвенка
Јабука
ЖСК - Срем СМ
Жабаљ

7. коло

Сивац 69 - Кикинда Grindex
Црвенка
Црвенка - Младост
Црвенка
Врбас Петрол - Херцеговина
Врбас
Јединство - Банатски Карловац
Нови Бечеј
Срем СМ - Јабука
Сремска Митровица
Црвена звезда - ЖСК
Мокрин

8. коло

Кикинда Grindex - ЖСК
Кикинда
Младост - Срем СМ
Вршац
Херцеговина - Црвенка
Јаша Томић
Банатски Карловац - Врбас Петрол
Банатски Карловац
Сивац 69 - Јединство
Црвенка
Јабука - Црвена звезда
Јабука

9. коло

Јединство - Кикинда Grindex
Нови Бечеј
Црвена звезда - Младост
Мокрин
Срем СМ - Херцеговина
Сремска Митровица
Црвенка - Банатски Карловац
Црвенка
Врбас Петрол - Сивац 69
Врбас
ЖСК - Јабука
Жабаљ

10. коло

Кикинда Grindex - Јабука
Кикинда
Младост - ЖСК
Вршац
Херцеговина - Црвена звезда
Јаша Томић
Банатски Карловац - Срем СМ
Банатски Карловац
Сивац 69 - Црвенка
Црвенка
Јединство - Врбас Петрол
Нови Бечеј

11. коло

Врбас Петрол - Кикинда Grindex
Врбас
Јабука - Младост
Јабука
ЖСК - Херцеговина
Жабаљ
Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица
Црвенка - Јединство
Црвенка

12. коло

Кикинда Grindex - Младост
Кикинда
Јабука - Херцеговина
Јабука
ЖСК - Банатски Карловац
Жабаљ
Црвена звезда - Сивац 69
Мокрин
Срем СМ - Јединство
Сремска Митровица
Црвенка - Врбас Петрол
Врбас

13. коло

Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка
Херцеговина - Младост
Јаша Томић
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
Сивац 69 - ЖСК
Црвенка
Јединство - Црвена звезда
Нови Бечеј
Врбас Петрол - Срем СМ
Врбас

14. коло

Кикинда Grindex - Херцеговина
Кикинда
Младост - Банатски Карловац
Вршац
Јабука - Сивац 69
Јабука
ЖСК - Јединство
Жабаљ
Црвена звезда - Врбас Петрол
Мокрин
Срем СМ - Црвенка
Сремска Митровица

15. коло

Срем СМ - Кикинда Grindex
Сремска Митровица
Сивац 69 - Младост
Сивац
Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац
Јединство - Јабука
Нови Бечеј
Врбас Петрол - ЖСК
Врбас
Црвенка - Црвена звезда
Црвенка

16. коло

Кикинда Grindex - Банатски Карловац
Кикинда
Младост - Јединство
Вршац
Херцеговина - Сивац 69
Јаша Томић
Јабука - Врбас Петрол
Јабука
ЖСК - Црвенка
Жабаљ
Црвена звезда - Срем СМ
Мокрин

17. коло

Црвена звезда - Кикинда Grindex
Мокрин
Врбас Петрол - Младост
Врбас
Јединство - Херцеговина
Нови Бечеј
Сивац 69 - Банатски Карловац
Црвенка
Црвенка - Јабука
Црвенка
Срем СМ - ЖСК
Сремска Митровица

18. коло

Кикинда Grindex - Сивац 69
Кикинда
Младост - Црвенка
Вршац
Херцеговина - Врбас Петрол
Сечањ
Банатски Карловац - Јединство
Банатски Карловац
Јабука - Срем СМ
Јабука
ЖСК - Црвена звезда
Жабаљ

19. коло

ЖСК - Кикинда Grindex
Жабаљ
Срем СМ - Младост
Сремска Митровица
Црвенка - Херцеговина
Црвенка
Врбас Петрол - Банатски Карловац
Врбас
Јединство - Сивац 69
Нови Бечеј
Црвена звезда - Јабука
Мокрин

20. коло

Кикинда Grindex - Јединство
Кикинда
Младост - Црвена звезда
Вршац
Херцеговина - Срем СМ
Сечањ
Банатски Карловац - Црвенка
Банатски Карловац
Сивац 69 - Врбас Петрол
Црвенка
Јабука - ЖСК
Јабука

21. коло

Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
ЖСК - Младост
Жабаљ
Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
Срем СМ - Банатски Карловац
Сремска Митровица
Црвенка - Сивац 69
Црвенка
Врбас Петрол - Јединство
Врбас

22. коло

Кикинда Grindex - Врбас Петрол
Кикинда
Младост - Јабука
Вршац
Херцеговина - ЖСК
Јаша Томић
Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
Сивац 69 - Срем СМ
Црвенка
Јединство - Црвенка
Нови Бечеј

Жене



1. коло

Лаки - Темерин
Црвенка
25/09/2016
18:00
Младост - Раднички
Српска Црња
Словен - Спартак
Рума
Партизан (ж) - Раванград
Иђош
Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
Петроварадин - Срем
Петроварадин

2. коло

Темерин - Срем
Темерин
Лаки - Младост
Црвенка
Раднички - Словен
Бајмок
Спартак - Партизан (ж)
Дебељача
Раванград - Јадран
Сомбор
Халас Јожеф - Петроварадин
Ада

3. коло

Младост - Темерин
Српска Црња
Словен - Лаки
Рума
Партизан (ж) - Раднички
Иђош
Јадран - Спартак
Фекетић
Петроварадин - Раванград
Петроварадин
Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица

4. коло

Темерин - Халас Јожеф
Темерин
Лаки - Партизан (ж)
Црвенка
Младост - Словен
Српска Црња
Раднички - Јадран
Бајмок
Спартак - Петроварадин
Дебељача
Раванград - Срем
Сомбор

5. коло

Словен - Темерин
Рума
Јадран - Лаки
Фекетић
Партизан (ж) - Младост
Иђош
Петроварадин - Раднички
Петроварадин
Срем - Спартак
Сремска Митровица
Халас Јожеф - Раванград
Ада

6. коло

Темерин - Раванград
Темерин
Лаки - Петроварадин
Црвенка
Младост - Јадран
Српска Црња
Словен - Партизан (ж)
Рума
Раднички - Срем
Бајмок
Спартак - Халас Јожеф
Дебељача

7. коло

Партизан (ж) - Темерин
Иђош
Срем - Лаки
Сремска Митровица
Петроварадин - Младост
Петроварадин
Јадран - Словен
Фекетић
Халас Јожеф - Раднички
Ада
Раванград - Спартак
Сомбор

8. коло

Темерин - Спартак
Темерин
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
Младост - Срем
Српска Црња
Словен - Петроварадин
Рума
Партизан (ж) - Јадран
Иђош
Раднички - Раванград
Бајмок

9. коло

Јадран - Темерин
Фекетић
Раванград - Лаки
Сомбор
Халас Јожеф - Младост
Ада
Срем - Словен
Сремска Митровица
Петроварадин - Партизан (ж)
Петроварадин
Спартак - Раднички
Дебељача

10. коло

Темерин - Раднички
Темерин
Лаки - Спартак
Црвенка
Младост - Раванград
Српска Црња
Словен - Халас Јожеф
Рума
Партизан (ж) - Срем
Иђош
Јадран - Петроварадин
Фекетић

11. коло

Петроварадин - Темерин
Петроварадин
Раднички - Лаки
Бајмок
Спартак - Младост
Дебељача
Раванград - Словен
Сомбор
Халас Јожеф - Партизан (ж)
Ада
Срем - Јадран
Сремска Митровица

12. коло

Темерин - Лаки
Темерин
Раднички - Младост
Бајмок
Спартак - Словен
Дебељача
Раванград - Партизан (ж)
Сомбор
Халас Јожеф - Јадран
Ада
Срем - Петроварадин
Сремска Митровица

13. коло

Срем - Темерин
Сремска Митровица
Младост - Лаки
Српска Црња
Словен - Раднички
Рума
Партизан (ж) - Спартак
Иђош
Јадран - Раванград
Фекетић
Петроварадин - Халас Јожеф
Петроварадин

14. коло

Темерин - Младост
Темерин
Лаки - Словен
Црвенка
Раднички - Партизан (ж)
Бајмок
Спартак - Јадран
Дебељача
Раванград - Петроварадин
Сомбор
Халас Јожеф - Срем
Ада

15. коло

Халас Јожеф - Темерин
Ада
Партизан (ж) - Лаки
Иђош
Словен - Младост
Рума
Јадран - Раднички
Фекетић
Петроварадин - Спартак
Петроварадин
Срем - Раванград
Сремска Митровица

16. коло

Темерин - Словен
Темерин
Лаки - Јадран
Црвенка
Младост - Партизан (ж)
Српска Црња
Раднички - Петроварадин
Бајмок
Спартак - Срем
Дебељача
Раванград - Халас Јожеф
Сомбор

17. коло

Раванград - Темерин
Сомбор
Петроварадин - Лаки
Петроварадин
Јадран - Младост
Фекетић
Партизан (ж) - Словен
Иђош
Срем - Раднички
Сремска Митровица
Халас Јожеф - Спартак
Ада

18. коло

Темерин - Партизан (ж)
Темерин
Лаки - Срем
Црвенка
Младост - Петроварадин
Српска Црња
Словен - Јадран
Рума
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
Спартак - Раванград
Дебељача

19. коло

Спартак - Темерин
Дебељача
Халас Јожеф - Лаки
Ада
Срем - Младост
Сремска Митровица
Петроварадин - Словен
Петроварадин
Јадран - Партизан (ж)
Фекетић
Раванград - Раднички
Сомбор

20. коло

Темерин - Јадран
Темерин
Лаки - Раванград
Црвенка
Младост - Халас Јожеф
Српска Црња
Словен - Срем
Рума
Партизан (ж) - Петроварадин
Иђош
Раднички - Спартак
Бајмок

21. коло

Раднички - Темерин
Бајмок
Спартак - Лаки
Дебељача
Раванград - Младост
Сомбор
Халас Јожеф - Словен
Ада
Срем - Партизан (ж)
Сремска Митровица
Петроварадин - Јадран
Петроварадин

22. коло

Темерин - Петроварадин
Темерин
Лаки - Раднички
Црвенка
Младост - Спартак
Српска Црња
Словен - Раванград
Рума
Партизан (ж) - Халас Јожеф
Иђош
Јадран - Срем
Фекетић