Распоред утакмица - ТРЛ "Срем - Јужна Бачка" Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Слога - Беочин
Хртковци
Славија - Рума
Нови Сад
Путинци - Ерет
Путинци
Партизан - ЖСК 1955
Будисава
Војводина 2 - Бачка Паланка
Нови Сад
Војка - Раднички
Војка

2. коло

Беочин - Раднички
Беочин
Слога - Славија
Хртковци
Рума - Путинци
Рума
Ерет - Партизан
Бач
ЖСК 1955 - Војводина 2
Жабаљ
Бачка Паланка - Војка
Бачка Паланка

3. коло

Славија - Беочин
Нови Сад
Путинци - Слога
Путинци
Партизан - Рума
Будисава
Војводина 2 - Ерет
Нови Сад
Војка - ЖСК 1955
Војка
Раднички - Бачка Паланка
Нови Сад

4. коло

Беочин - Бачка Паланка
Беочин
Слога - Партизан
Хртковци
Славија - Путинци
Нови Сад
Рума - Војводина 2
Рума
Ерет - Војка
Бач
ЖСК 1955 - Раднички
Жабаљ

5. коло

Путинци - Беочин
Путинци
Војводина 2 - Слога
Нови Сад
Партизан - Славија
Будисава
Војка - Рума
Војка
Раднички - Ерет
Нови Сад
Бачка Паланка - ЖСК 1955
Бачка Паланка

6. коло

Беочин - ЖСК 1955
Беочин
Слога - Војка
Хртковци
Славија - Војводина 2
Нови Сад
Путинци - Партизан
Путинци
Рума - Раднички
Рума
Ерет - Бачка Паланка
Бач

7. коло

Партизан - Беочин
Будисава
Раднички - Слога
Нови Сад
Војка - Славија
Војка
Војводина 2 - Путинци
Нови Сад
Бачка Паланка - Рума
Бачка Паланка
ЖСК 1955 - Ерет
Жабаљ

8. коло

Беочин - Ерет
Беочин
Слога - Бачка Паланка
Хртковци
Славија - Раднички
Нови Сад
Путинци - Војка
Путинци
Партизан - Војводина 2
Будисава
Рума - ЖСК 1955
Рума

9. коло

Војводина 2 - Беочин
Нови Сад
ЖСК 1955 - Слога
Жабаљ
Бачка Паланка - Славија
Бачка Паланка
Раднички - Путинци
Нови Сад
Војка - Партизан
Војка
Ерет - Рума
Бач

10. коло

Беочин - Рума
Беочин
Слога - Ерет
Хртковци
Славија - ЖСК 1955
Нови Сад
Путинци - Бачка Паланка
Путинци
Партизан - Раднички
Будисава
Војводина 2 - Војка
Нови Сад

11. коло

Војка - Беочин
Војка
Рума - Слога
Рума
Ерет - Славија
Бач
ЖСК 1955 - Путинци
Жабаљ
Бачка Паланка - Партизан
Бачка Паланка
Раднички - Војводина 2
Нови Сад

12. коло

Беочин - Слога
Беочин
Рума - Славија
Рума
Ерет - Путинци
Бач
ЖСК 1955 - Партизан
Жабаљ
Бачка Паланка - Војводина 2
Бачка Паланка
Раднички - Војка
Нови Сад

13. коло

Раднички - Беочин
Нови Сад
Славија - Слога
Нови Сад
Путинци - Рума
Путинци
Партизан - Ерет
Будисава
Војводина 2 - ЖСК 1955
Нови Сад
Војка - Бачка Паланка
Војка

14. коло

Беочин - Славија
Беочин
Слога - Путинци
Хртковци
Рума - Партизан
Рума
Ерет - Војводина 2
Бач
ЖСК 1955 - Војка
Жабаљ
Бачка Паланка - Раднички
Бачка Паланка

15. коло

Бачка Паланка - Беочин
Бачка Паланка
Партизан - Слога
Будисава
Путинци - Славија
Путинци
Војводина 2 - Рума
Нови Сад
Војка - Ерет
Војка
Раднички - ЖСК 1955
Нови Сад

16. коло

Беочин - Путинци
Беочин
Слога - Војводина 2
Хртковци
Славија - Партизан
Нови Сад
Рума - Војка
Рума
Ерет - Раднички
Бач
ЖСК 1955 - Бачка Паланка
Жабаљ

17. коло

ЖСК 1955 - Беочин
Жабаљ
Војка - Слога
Војка
Војводина 2 - Славија
Нови Сад
Партизан - Путинци
Будисава
Раднички - Рума
Нови Сад
Бачка Паланка - Ерет
Бачка Паланка

18. коло

Беочин - Партизан
Беочин
Слога - Раднички
Хртковци
Славија - Војка
Нови Сад
Путинци - Војводина 2
Путинци
Рума - Бачка Паланка
Рума
Ерет - ЖСК 1955
Бач

19. коло

Ерет - Беочин
Бач
Бачка Паланка - Слога
Бачка Паланка
Раднички - Славија
Нови Сад
Војка - Путинци
Војка
Војводина 2 - Партизан
Нови Сад
ЖСК 1955 - Рума
Жабаљ

20. коло

Беочин - Војводина 2
Беочин
Слога - ЖСК 1955
Хртковци
Славија - Бачка Паланка
Нови Сад
Путинци - Раднички
Путинци
Партизан - Војка
Будисава
Рума - Ерет
Рума

21. коло

Рума - Беочин
Рума
Ерет - Слога
Бач
ЖСК 1955 - Славија
Жабаљ
Бачка Паланка - Путинци
Бачка Паланка
Раднички - Партизан
Нови Сад
Војка - Војводина 2
Војка

22. коло

Беочин - Војка
Беочин
Слога - Рума
Хртковци
Славија - Ерет
Нови Сад
Путинци - ЖСК 1955
Путинци
Партизан - Бачка Паланка
Будисава
Војводина 2 - Раднички
Нови Сад

Жене



1. коло

Ерет - Русин
Бач
Раднички - Оџаци
Шид
Цепелин - Железничар 2
Бечеј
Кленак 09 - Хајдук
Кленак
Дероње - Сонта
Дероње
Темерин 2 - Младост НП 2
Темерин

2. коло

Русин - Младост НП 2
Руски Крстур
Ерет - Раднички
Бач
Оџаци - Цепелин
Оџаци
Железничар 2 - Кленак 09
Инђија
Хајдук - Дероње
Бешка
Сонта - Темерин 2
Сонта

3. коло

Раднички - Русин
Шид
Цепелин - Ерет
Бечеј
Кленак 09 - Оџаци
Кленак
Дероње - Железничар 2
Дероње
Темерин 2 - Хајдук
Темерин
Младост НП 2 - Сонта
Нова Пазова

4. коло

Русин - Сонта
Руски Крстур
Ерет - Кленак 09
Бач
Раднички - Цепелин
Шид
Оџаци - Дероње
Оџаци
Железничар 2 - Темерин 2
Инђија
Хајдук - Младост НП 2
Бешка

5. коло

Цепелин - Русин
Бечеј
Дероње - Ерет
Дероње
Кленак 09 - Раднички
Кленак
Темерин 2 - Оџаци
Темерин
Младост НП 2 - Железничар 2
Нова Пазова
Сонта - Хајдук
Сонта

6. коло

Русин - Хајдук
Руски Крстур
Ерет - Темерин 2
Бач
Раднички - Дероње
Шид
Цепелин - Кленак 09
Бечеј
Оџаци - Младост НП 2
Оџаци
Железничар 2 - Сонта
Инђија

7. коло

Кленак 09 - Русин
Кленак
Младост НП 2 - Ерет
Нова Пазова
Темерин 2 - Раднички
Темерин
Дероње - Цепелин
Дероње
Сонта - Оџаци
Сонта
Хајдук - Железничар 2
Бешка

8. коло

Русин - Железничар 2
Руски Крстур
Ерет - Сонта
Бач
Раднички - Младост НП 2
Шид
Цепелин - Темерин 2
Бечеј
Кленак 09 - Дероње
Кленак
Оџаци - Хајдук
Оџаци

9. коло

Дероње - Русин
Дероње
Хајдук - Ерет
Бешка
Сонта - Раднички
Сонта
Младост НП 2 - Цепелин
Нова Пазова
Темерин 2 - Кленак 09
Темерин
Железничар 2 - Оџаци
Инђија

10. коло

Русин - Оџаци
Руски Крстур
Ерет - Железничар 2
Бач
Раднички - Хајдук
Шид
Цепелин - Сонта
Бечеј
Кленак 09 - Младост НП 2
Кленак
Дероње - Темерин 2
Дероње

11. коло

Темерин 2 - Русин
Темерин
Оџаци - Ерет
Оџаци
Железничар 2 - Раднички
Инђија
Хајдук - Цепелин
Бешка
Сонта - Кленак 09
Сонта
Младост НП 2 - Дероње
Нова Пазова

12. коло

Русин - Ерет
Руски Крстур
Оџаци - Раднички
Оџаци
Железничар 2 - Цепелин
Инђија
Хајдук - Кленак 09
Бешка
Сонта - Дероње
Сонта
Младост НП 2 - Темерин 2
Нова Пазова

13. коло

Младост НП 2 - Русин
Нова Пазова
Раднички - Ерет
Шид
Цепелин - Оџаци
Бечеј
Кленак 09 - Железничар 2
Кленак
Дероње - Хајдук
Дероње
Темерин 2 - Сонта
Темерин

14. коло

Русин - Раднички
Руски Крстур
Ерет - Цепелин
Бач
Оџаци - Кленак 09
Оџаци
Железничар 2 - Дероње
Инђија
Хајдук - Темерин 2
Бешка
Сонта - Младост НП 2
Сонта

15. коло

Сонта - Русин
Сонта
Кленак 09 - Ерет
Кленак
Цепелин - Раднички
Бечеј
Дероње - Оџаци
Дероње
Темерин 2 - Железничар 2
Темерин
Младост НП 2 - Хајдук
Нова Пазова

16. коло

Русин - Цепелин
Руски Крстур
Ерет - Дероње
Бач
Раднички - Кленак 09
Шид
Оџаци - Темерин 2
Оџаци
Железничар 2 - Младост НП 2
Инђија
Хајдук - Сонта
Бешка

17. коло

Хајдук - Русин
Бешка
Темерин 2 - Ерет
Темерин
Дероње - Раднички
Дероње
Кленак 09 - Цепелин
Кленак
Младост НП 2 - Оџаци
Нова Пазова
Сонта - Железничар 2
Сонта

18. коло

Русин - Кленак 09
Руски Крстур
Ерет - Младост НП 2
Бач
Раднички - Темерин 2
Шид
Цепелин - Дероње
Бечеј
Оџаци - Сонта
Оџаци
Железничар 2 - Хајдук
Инђија

19. коло

Железничар 2 - Русин
Инђија
Сонта - Ерет
Сонта
Младост НП 2 - Раднички
Нова Пазова
Темерин 2 - Цепелин
Темерин
Дероње - Кленак 09
Дероње
Хајдук - Оџаци
Бешка

20. коло

Русин - Дероње
Руски Крстур
Ерет - Хајдук
Бач
Раднички - Сонта
Шид
Цепелин - Младост НП 2
Бечеј
Кленак 09 - Темерин 2
Кленак
Оџаци - Железничар 2
Оџаци

21. коло

Оџаци - Русин
Оџаци
Железничар 2 - Ерет
Инђија
Хајдук - Раднички
Бешка
Сонта - Цепелин
Сонта
Младост НП 2 - Кленак 09
Нова Пазова
Темерин 2 - Дероње
Темерин

22. коло

Русин - Темерин 2
Руски Крстур
Ерет - Оџаци
Бач
Раднички - Железничар 2
Шид
Цепелин - Хајдук
Бечеј
Кленак 09 - Сонта
Кленак
Дероње - Младост НП 2
Дероње