Распоред утакмица - ТРЛ "Срем - Јужна Бачка" Штампање

Мушкарци А група Мушкарци Б група Жене

Мушкарци А група



1. коло

Врбас Carnex 2 - СЛОБОДАН
Врбас
Србобран - ЖСК 1955
Србобран
Бачка Паланка - Бачка Тиквара
Бачка Паланка
Партизан - Славија
Будисава

2. коло

Славија - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - Србобран
Врбас
ЖСК 1955 - Бачка Паланка
Жабаљ
Бачка Тиквара - Партизан
Бачка Паланка

3. коло

Србобран - СЛОБОДАН
Србобран
Бачка Паланка - Врбас Carnex 2
Бачка Паланка
Партизан - ЖСК 1955
Будисава
Славија - Бачка Тиквара
Нови Сад

4. коло

Бачка Тиквара - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - Партизан
Врбас
Србобран - Бачка Паланка
Србобран
ЖСК 1955 - Славија
Жабаљ

5. коло

Бачка Паланка - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
Славија - Врбас Carnex 2
Нови Сад
Партизан - Србобран
Будисава
Бачка Тиквара - ЖСК 1955
Бачка Паланка

6. коло

ЖСК 1955 - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - Бачка Тиквара
Врбас
Србобран - Славија
Србобран
Бачка Паланка - Партизан
Бачка Паланка

7. коло

Партизан - СЛОБОДАН
Будисава
ЖСК 1955 - Врбас Carnex 2
Жабаљ
Бачка Тиквара - Србобран
Бачка Паланка
Славија - Бачка Паланка
Нови Сад

8. коло

Врбас Carnex 2 - СЛОБОДАН
 
ЖСК 1955 - Србобран
Жабаљ
Бачка Тиквара - Бачка Паланка
Бачка Паланка
Славија - Партизан
Нови Сад

9. коло

Славија - СЛОБОДАН
Нови Сад
Србобран - Врбас Carnex 2
Србобран
Бачка Паланка - ЖСК 1955
Бачка Паланка
Партизан - Бачка Тиквара
Будисава

10. коло

Србобран - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - Бачка Паланка
Врбас
ЖСК 1955 - Партизан
Жабаљ
Бачка Тиквара - Славија
Бачка Паланка

11. коло

Бачка Тиквара - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
Партизан - Врбас Carnex 2
Будисава
Бачка Паланка - Србобран
Бачка Паланка
Славија - ЖСК 1955
Нови Сад

12. коло

Бачка Паланка - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - Славија
Врбас
Србобран - Партизан
Србобран
ЖСК 1955 - Бачка Тиквара
Жабаљ

13. коло

ЖСК 1955 - СЛОБОДАН
Жабаљ
Бачка Тиквара - Врбас Carnex 2
Бачка Паланка
Славија - Србобран
Нови Сад
Партизан - Бачка Паланка
Будисава

14. коло

Партизан - СЛОБОДАН
 
Врбас Carnex 2 - ЖСК 1955
Врбас
Србобран - Бачка Тиквара
Србобран
Бачка Паланка - Славија
Бачка Паланка

Мушкарци Б група



1. коло

Путинци - Цемент
Путинци
Рума - Раднички 1958
Рума
Војводина 2 - Инђија 2
Нови Сад

2. коло

Цемент - Инђија 2
Беочин
Путинци - Рума
Путинци
Раднички 1958 - Војводина 2
Шид

3. коло

Рума - Цемент
Рума
Војводина 2 - Путинци
Нови Сад
Инђија 2 - Раднички 1958
Инђија

4. коло

Цемент - Раднички 1958
Беочин
Путинци - Инђија 2
Путинци
Рума - Војводина 2
Рума

5. коло

Војводина 2 - Цемент
Нови Сад
Раднички 1958 - Путинци
Шид
Инђија 2 - Рума
Инђија

6. коло

Цемент - Путинци
Беочин
Раднички 1958 - Рума
Шид
Инђија 2 - Војводина 2
Инђија

7. коло

Инђија 2 - Цемент
Инђија
Рума - Путинци
Рума
Војводина 2 - Раднички 1958
Нови Сад

8. коло

Цемент - Рума
Беочин
Путинци - Војводина 2
Путинци
Раднички 1958 - Инђија 2
Шид

9. коло

Раднички 1958 - Цемент
Шид
Инђија 2 - Путинци
Инђија
Војводина 2 - Рума
Нови Сад

10. коло

Цемент - Војводина 2
Беочин
Путинци - Раднички 1958
Путинци
Рума - Инђија 2
Рума

11. коло

Путинци - Цемент
Путинци
Рума - Раднички 1958
Рума
Војводина 2 - Инђија 2
Нови Сад

12. коло

Цемент - Инђија 2
Беочин
Путинци - Рума
Путинци
Раднички 1958 - Војводина 2
Шид

13. коло

Рума - Цемент
Рума
Војводина 2 - Путинци
Нови Сад
Инђија 2 - Раднички 1958
Инђија

14. коло

Цемент - Раднички 1958
Беочин
Путинци - Инђија 2
Путинци
Рума - Војводина 2
Рума

15. коло

Војводина 2 - Цемент
Нови Сад
Раднички 1958 - Путинци
Шид
Инђија 2 - Рума
Инђија

Жене



1. коло

Сонта - СЛОБОДАН
Сонта
Оџаци - Дероње
Оџаци
Тиквара - Железничар 2
Бачка Паланка
Ерет - Русин
Бач
Хајдук - Темерин 2
Бешка

2. коло

Темерин 2 - СЛОБОДАН
 
Сонта - Оџаци
Сонта
Дероње - Тиквара
Дероње
Железничар 2 - Ерет
Инђија
Русин - Хајдук
Руски Крстур

3. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
Оџаци
Тиквара - Сонта
Бачка Паланка
Ерет - Дероње
Бач
Хајдук - Железничар 2
Бешка
Темерин 2 - Русин
Темерин

4. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Сонта - Ерет
Сонта
Оџаци - Тиквара
Оџаци
Дероње - Хајдук
Дероње
Железничар 2 - Темерин 2
Инђија

5. коло

Тиквара - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
Хајдук - Сонта
Бешка
Ерет - Оџаци
Бач
Темерин 2 - Дероње
Темерин
Русин - Железничар 2
Руски Крстур

6. коло

Железничар 2 - СЛОБОДАН
 
Сонта - Темерин 2
Сонта
Оџаци - Хајдук
Оџаци
Тиквара - Ерет
Бачка Паланка
Дероње - Русин
Дероње

7. коло

Ерет - СЛОБОДАН
Бач
Русин - Сонта
Руски Крстур
Темерин 2 - Оџаци
Темерин
Хајдук - Тиквара
Бешка
Железничар 2 - Дероње
Инђија

8. коло

Дероње - СЛОБОДАН
 
Сонта - Железничар 2
Сонта
Оџаци - Русин
Оџаци
Тиквара - Темерин 2
Бачка Паланка
Ерет - Хајдук
Бач

9. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
Бешка
Дероње - Сонта
Дероње
Железничар 2 - Оџаци
Инђија
Русин - Тиквара
Руски Крстур
Темерин 2 - Ерет
Темерин

10. коло

Сонта - СЛОБОДАН
 
Дероње - Оџаци
Дероње
Железничар 2 - Тиквара
Инђија
Русин - Ерет
Руски Крстур
Темерин 2 - Хајдук
Темерин

11. коло

Темерин 2 - СЛОБОДАН
Темерин
Оџаци - Сонта
Оџаци
Тиквара - Дероње
Бачка Паланка
Ерет - Железничар 2
Бач
Хајдук - Русин
Бешка

12. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
 
Сонта - Тиквара
Сонта
Дероње - Ерет
Дероње
Железничар 2 - Хајдук
Инђија
Русин - Темерин 2
Руски Крстур

13. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
Ерет - Сонта
Бач
Тиквара - Оџаци
Бачка Паланка
Хајдук - Дероње
Бешка
Темерин 2 - Железничар 2
Темерин

14. коло

Тиквара - СЛОБОДАН
 
Сонта - Хајдук
Сонта
Оџаци - Ерет
Оџаци
Дероње - Темерин 2
Дероње
Железничар 2 - Русин
Инђија

15. коло

Железничар 2 - СЛОБОДАН
Инђија
Темерин 2 - Сонта
Темерин
Хајдук - Оџаци
Бешка
Ерет - Тиквара
Бач
Русин - Дероње
Руски Крстур

16. коло

Ерет - СЛОБОДАН
 
Сонта - Русин
Сонта
Оџаци - Темерин 2
Оџаци
Тиквара - Хајдук
Бачка Паланка
Дероње - Железничар 2
Дероње

17. коло

Дероње - СЛОБОДАН
Дероње
Железничар 2 - Сонта
Инђија
Русин - Оџаци
Руски Крстур
Темерин 2 - Тиквара
Темерин
Хајдук - Ерет
Бешка

18. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
 
Сонта - Дероње
Сонта
Оџаци - Железничар 2
Оџаци
Тиквара - Русин
Бачка Паланка
Ерет - Темерин 2
Бач