Распоред утакмица - ТРЛ "Банат" Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
Елемир
Обилић (м) - Зрењанин
Нови Кнежевац
Сента - Партизан (м)
Сента
Граднулица Ђура Јакшић - Јединство
Зрењанин

2. коло

Јединство - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Обилић (м)
Елемир
Зрењанин - Сента
Зрењанин
Партизан (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Иђош

3. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Сента - Нафтагас
Сента
Граднулица Ђура Јакшић - Зрењанин
Зрењанин
Јединство - Партизан (м)
Бочар

4. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Граднулица Ђура Јакшић
Елемир
Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац
Зрењанин - Јединство
Зрењанин

5. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Јединство - Нафтагас
Бочар
Граднулица Ђура Јакшић - Обилић (м)
Зрењанин
Партизан (м) - Зрењанин
Иђош

6. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Партизан (м)
Елемир
Обилић (м) - Јединство
Нови Кнежевац
Сента - Граднулица Ђура Јакшић
Сента

7. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
Зрењанин
Зрењанин - Нафтагас
Зрењанин
Партизан (м) - Обилић (м)
Иђош
Јединство - Сента
Бочар

8. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
 
Зрењанин - Обилић (м)
Зрењанин
Партизан (м) - Сента
Иђош
Јединство - Граднулица Ђура Јакшић
Бочар

9. коло

Јединство - СЛОБОДАН
Бочар
Обилић (м) - Нафтагас
Нови Кнежевац
Сента - Зрењанин
Сента
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан (м)
Зрењанин

10. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Сента
Елемир
Зрењанин - Граднулица Ђура Јакшић
Зрењанин
Партизан (м) - Јединство
Иђош

11. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
Иђош
Граднулица Ђура Јакшић - Нафтагас
Зрењанин
Сента - Обилић (м)
Сента
Јединство - Зрењанин
Бочар

12. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Јединство
Елемир
Обилић (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Нови Кнежевац
Зрењанин - Партизан (м)
Зрењанин

13. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
Партизан (м) - Нафтагас
Иђош
Јединство - Обилић (м)
Бочар
Граднулица Ђура Јакшић - Сента
Зрењанин

14. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
 
Нафтагас - Зрењанин
Елемир
Обилић (м) - Партизан (м)
Нови Кнежевац
Сента - Јединство
Сента

Жене



1. коло

Лехел - СЛОБОДАН
Мужља
Обилић (ж) - Јединство (ж)
Нови Кнежевац
Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
Александрово - Младост
Александрово

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Лехел - Обилић (ж)
Мужља
Јединство (ж) - Граднулица
Качарево
Јабука (ж) - Александрово
Јабука

3. коло

Обилић (ж) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Граднулица - Лехел
Зрењанин
Александрово - Јединство (ж)
Александрово
Младост - Јабука (ж)
Опово

4. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
Лехел - Александрово
Мужља
Обилић (ж) - Граднулица
Нови Кнежевац
Јединство (ж) - Младост
Качарево

5. коло

Граднулица - СЛОБОДАН
Зрењанин
Младост - Лехел
Опово
Александрово - Обилић (ж)
Александрово
Јабука (ж) - Јединство (ж)
Јабука

6. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
 
Лехел - Јабука (ж)
Мужља
Обилић (ж) - Младост
Нови Кнежевац
Граднулица - Александрово
Зрењанин

7. коло

Александрово - СЛОБОДАН
Александрово
Јединство (ж) - Лехел
Качарево
Јабука (ж) - Обилић (ж)
Јабука
Младост - Граднулица
Опово

8. коло

Лехел - СЛОБОДАН
 
Јединство (ж) - Обилић (ж)
Качарево
Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
Младост - Александрово
Опово

9. коло

Младост - СЛОБОДАН
Опово
Обилић (ж) - Лехел
Нови Кнежевац
Граднулица - Јединство (ж)
Зрењанин
Александрово - Јабука (ж)
Александрово

10. коло

Обилић (ж) - СЛОБОДАН
 
Лехел - Граднулица
Мужља
Јединство (ж) - Александрово
Качарево
Јабука (ж) - Младост
Јабука

11. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
Александрово - Лехел
Александрово
Граднулица - Обилић (ж)
Зрењанин
Младост - Јединство (ж)
Опово

12. коло

Граднулица - СЛОБОДАН
 
Лехел - Младост
Мужља
Обилић (ж) - Александрово
Нови Кнежевац
Јединство (ж) - Јабука (ж)
Качарево

13. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
Качарево
Јабука (ж) - Лехел
Јабука
Младост - Обилић (ж)
Опово
Александрово - Граднулица
Александрово

14. коло

Александрово - СЛОБОДАН
 
Лехел - Јединство (ж)
Мужља
Обилић (ж) - Јабука (ж)
Нови Кнежевац
Граднулица - Младост
Зрењанин