Распоред утакмица - ТРЛ "Банат" Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
Зрењанин
Партизан - Партизан (м)
Хоргош
Јединство - Црвена Звезда 2
Бочар
Сента - Нафтагас
Сента
Напредак - Војвода Степа
Честерег

2. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан
Зрењанин
Партизан (м) - Јединство
Иђош
Црвена Звезда 2 - Сента
Мокрин
Нафтагас - Напредак
Елемир

3. коло

Партизан - СЛОБОДАН
Хоргош
Јединство - Граднулица Ђура Јакшић
Бочар
Сента - Партизан (м)
Сента
Напредак - Црвена Звезда 2
Честерег
Војвода Степа - Нафтагас
Војвода Степа

4. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Сента
Зрењанин
Партизан - Јединство
Хоргош
Партизан (м) - Напредак
Иђош
Црвена Звезда 2 - Војвода Степа
Мокрин

5. коло

Јединство - СЛОБОДАН
Бочар
Напредак - Граднулица Ђура Јакшић
Честерег
Сента - Партизан
Сента
Војвода Степа - Партизан (м)
Војвода Степа
Нафтагас - Црвена Звезда 2
Елемир

6. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Војвода Степа
Зрењанин
Партизан - Напредак
Хоргош
Јединство - Сента
Бочар
Партизан (м) - Нафтагас
Иђош

7. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Нафтагас - Граднулица Ђура Јакшић
Елемир
Војвода Степа - Партизан
Војвода Степа
Напредак - Јединство
Честерег
Црвена Звезда 2 - Партизан (м)
Мокрин

8. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Црвена Звезда 2
Зрењанин
Партизан - Нафтагас
Хоргош
Јединство - Војвода Степа
Бочар
Сента - Напредак
Сента

9. коло

Напредак - СЛОБОДАН
Честерег
Партизан (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Иђош
Црвена Звезда 2 - Партизан
Мокрин
Нафтагас - Јединство
Елемир
Војвода Степа - Сента
Војвода Степа

10. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Партизан
Иђош
Црвена Звезда 2 - Јединство
Мокрин
Нафтагас - Сента
Елемир
Војвода Степа - Напредак
Војвода Степа

11. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
Војвода Степа
Партизан - Граднулица Ђура Јакшић
Хоргош
Јединство - Партизан (м)
Бочар
Сента - Црвена Звезда 2
Сента
Напредак - Нафтагас
Честерег

12. коло

Партизан - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Јединство
Зрењанин
Партизан (м) - Сента
Иђош
Црвена Звезда 2 - Напредак
Мокрин
Нафтагас - Војвода Степа
Елемир

13. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
Елемир
Сента - Граднулица Ђура Јакшић
Сента
Јединство - Партизан
Бочар
Напредак - Партизан (м)
Честерег
Војвода Степа - Црвена Звезда 2
Војвода Степа

14. коло

Јединство - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Напредак
Зрењанин
Партизан - Сента
Хоргош
Партизан (м) - Војвода Степа
Иђош
Црвена Звезда 2 - Нафтагас
Мокрин

15. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
Мокрин
Војвода Степа - Граднулица Ђура Јакшић
Војвода Степа
Напредак - Партизан
Честерег
Сента - Јединство
Сента
Нафтагас - Партизан (м)
Елемир

16. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Нафтагас
Зрењанин
Партизан - Војвода Степа
Хоргош
Јединство - Напредак
Бочар
Партизан (м) - Црвена Звезда 2
Иђош

17. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
Иђош
Црвена Звезда 2 - Граднулица Ђура Јакшић
Мокрин
Нафтагас - Партизан
Елемир
Војвода Степа - Јединство
Војвода Степа
Напредак - Сента
Честерег

18. коло

Напредак - СЛОБОДАН
 
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан (м)
Зрењанин
Партизан - Црвена Звезда 2
Хоргош
Јединство - Нафтагас
Бочар
Сента - Војвода Степа
Сента

Жене



1. коло

Лехел - СЛОБОДАН
Мужља
Сента - Мокрин
Сента
Обилић (ж) - Младост
Нови Кнежевац
Слога - Александрово
Остојићево

2. коло

Александрово - СЛОБОДАН
 
Лехел - Сента
Мужља
Мокрин - Обилић (ж)
Мокрин
Младост - Слога
Опово

3. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Обилић (ж) - Лехел
Нови Кнежевац
Слога - Мокрин
Остојићево
Александрово - Младост
Александрово

4. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Лехел - Слога
Мужља
Сента - Обилић (ж)
Сента
Мокрин - Александрово
Мокрин

5. коло

Обилић (ж) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Александрово - Лехел
Александрово
Слога - Сента
Остојићево
Младост - Мокрин
Опово

6. коло

Мокрин - СЛОБОДАН
 
Лехел - Младост
Мужља
Сента - Александрово
Сента
Обилић (ж) - Слога
Нови Кнежевац

7. коло

Слога - СЛОБОДАН
Остојићево
Мокрин - Лехел
Мокрин
Младост - Сента
Опово
Александрово - Обилић (ж)
Александрово

8. коло

Лехел - СЛОБОДАН
 
Мокрин - Сента
Мокрин
Младост - Обилић (ж)
Опово
Александрово - Слога
Александрово

9. коло

Александрово - СЛОБОДАН
Александрово
Сента - Лехел
Сента
Обилић (ж) - Мокрин
Нови Кнежевац
Слога - Младост
Остојићево

10. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Лехел - Обилић (ж)
Мужља
Мокрин - Слога
Мокрин
Младост - Александрово
Опово

11. коло

Младост - СЛОБОДАН
Опово
Слога - Лехел
Остојићево
Обилић (ж) - Сента
Нови Кнежевац
Александрово - Мокрин
Александрово

12. коло

Обилић (ж) - СЛОБОДАН
 
Лехел - Александрово
Мужља
Сента - Слога
Сента
Мокрин - Младост
Мокрин

13. коло

Мокрин - СЛОБОДАН
Мокрин
Младост - Лехел
Опово
Александрово - Сента
Александрово
Слога - Обилић (ж)
Остојићево

14. коло

Слога - СЛОБОДАН
 
Лехел - Мокрин
Мужља
Сента - Младост
Сента
Обилић (ж) - Александрово
Нови Кнежевац