Распоред утакмица - ТРЛ "Банат" Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
Иђош
Нафтагас - Јединство
Елемир
Сента - Црвена Звезда 2
Сента
Обилић (м) - Раднички
Нови Кнежевац
Војвода Степа - Потисје Плетекс
Војвода Степа
Партизан - Граднулица Ђура Јакшић
Хоргош

2. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Нафтагас
Иђош
Јединство - Сента
Бочар
Црвена Звезда 2 - Обилић (м)
Мокрин
Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Партизан
Ада

3. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
Елемир
Сента - Партизан (м)
Сента
Обилић (м) - Јединство
Нови Кнежевац
Војвода Степа - Црвена Звезда 2
Војвода Степа
Партизан - Раднички
Хоргош
Граднулица Ђура Јакшић - Потисје Плетекс
Зрењанин

4. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Обилић (м)
Иђош
Нафтагас - Сента
Елемир
Јединство - Војвода Степа
Бочар
Црвена Звезда 2 - Партизан
Мокрин
Раднички - Граднулица Ђура Јакшић
Јаша Томић

5. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Војвода Степа - Партизан (м)
Војвода Степа
Обилић (м) - Нафтагас
Нови Кнежевац
Партизан - Јединство
Хоргош
Граднулица Ђура Јакшић - Црвена Звезда 2
Зрењанин
Потисје Плетекс - Раднички
Ада

6. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Партизан
Иђош
Нафтагас - Војвода Степа
Елемир
Сента - Обилић (м)
Сента
Јединство - Граднулица Ђура Јакшић
Бочар
Црвена Звезда 2 - Потисје Плетекс
Мокрин

7. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан (м)
Зрењанин
Партизан - Нафтагас
Хоргош
Војвода Степа - Сента
Војвода Степа
Потисје Плетекс - Јединство
Ада
Раднички - Црвена Звезда 2
Јаша Томић

8. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Потисје Плетекс
Иђош
Нафтагас - Граднулица Ђура Јакшић
Елемир
Сента - Партизан
Сента
Обилић (м) - Војвода Степа
Нови Кнежевац
Јединство - Раднички
Бочар

9. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
Војвода Степа
Раднички - Партизан (м)
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Нафтагас
Ада
Граднулица Ђура Јакшић - Сента
Зрењанин
Партизан - Обилић (м)
Хоргош
Црвена Звезда 2 - Јединство
Мокрин

10. коло

Јединство - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Црвена Звезда 2
Иђош
Нафтагас - Раднички
Елемир
Сента - Потисје Плетекс
Сента
Обилић (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Нови Кнежевац
Војвода Степа - Партизан
Војвода Степа

11. коло

Партизан - СЛОБОДАН
Хоргош
Јединство - Партизан (м)
Бочар
Црвена Звезда 2 - Нафтагас
Мокрин
Раднички - Сента
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Обилић (м)
Ада
Граднулица Ђура Јакшић - Војвода Степа
Зрењанин

12. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
 
Јединство - Нафтагас
Бочар
Црвена Звезда 2 - Сента
Мокрин
Раднички - Обилић (м)
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Војвода Степа
Ада
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан
Зрењанин

13. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
Зрењанин
Нафтагас - Партизан (м)
Елемир
Сента - Јединство
Сента
Обилић (м) - Црвена Звезда 2
Нови Кнежевац
Војвода Степа - Раднички
Војвода Степа
Партизан - Потисје Плетекс
Хоргош

14. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Сента
Иђош
Јединство - Обилић (м)
Бочар
Црвена Звезда 2 - Војвода Степа
Мокрин
Раднички - Партизан
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Граднулица Ђура Јакшић
Ада

15. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
Обилић (м) - Партизан (м)
Нови Кнежевац
Сента - Нафтагас
Сента
Војвода Степа - Јединство
Војвода Степа
Партизан - Црвена Звезда 2
Хоргош
Граднулица Ђура Јакшић - Раднички
Зрењанин

16. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Војвода Степа
Иђош
Нафтагас - Обилић (м)
Елемир
Јединство - Партизан
Бочар
Црвена Звезда 2 - Граднулица Ђура Јакшић
Мокрин
Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић

17. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Јаша Томић
Партизан - Партизан (м)
Хоргош
Војвода Степа - Нафтагас
Војвода Степа
Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац
Граднулица Ђура Јакшић - Јединство
Зрењанин
Потисје Плетекс - Црвена Звезда 2
Ада

18. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Иђош
Нафтагас - Партизан
Елемир
Сента - Војвода Степа
Сента
Јединство - Потисје Плетекс
Бочар
Црвена Звезда 2 - Раднички
Мокрин

19. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
Мокрин
Потисје Плетекс - Партизан (м)
Ада
Граднулица Ђура Јакшић - Нафтагас
Зрењанин
Партизан - Сента
Хоргош
Војвода Степа - Обилић (м)
Војвода Степа
Раднички - Јединство
Јаша Томић

20. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Раднички
Иђош
Нафтагас - Потисје Плетекс
Елемир
Сента - Граднулица Ђура Јакшић
Сента
Обилић (м) - Партизан
Нови Кнежевац
Јединство - Црвена Звезда 2
Бочар

21. коло

Јединство - СЛОБОДАН
Бочар
Црвена Звезда 2 - Партизан (м)
Мокрин
Раднички - Нафтагас
Јаша Томић
Потисје Плетекс - Сента
Ада
Граднулица Ђура Јакшић - Обилић (м)
Зрењанин
Партизан - Војвода Степа
Хоргош

22. коло

Партизан - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Јединство
Иђош
Нафтагас - Црвена Звезда 2
Елемир
Сента - Раднички
Сента
Обилић (м) - Потисје Плетекс
Нови Кнежевац
Војвода Степа - Граднулица Ђура Јакшић
Војвода Степа

Жене



1. коло

Долово (ж) - Лехел
Долово
Сента - Граднулица
Сента
Обилић (ж) - Александрово
Нови Кнежевац
Партизан (ж) - Младост
Иђош

2. коло

Лехел - Младост
Мужља
Долово (ж) - Сента
Долово
Граднулица - Обилић (ж)
Зрењанин
Александрово - Партизан (ж)
Александрово

3. коло

Сента - Лехел
Сента
Обилић (ж) - Долово (ж)
Нови Кнежевац
Партизан (ж) - Граднулица
Иђош
Младост - Александрово
Опово

4. коло

Лехел - Александрово
Мужља
Долово (ж) - Партизан (ж)
Долово
Сента - Обилић (ж)
Сента
Граднулица - Младост
Зрењанин

5. коло

Обилић (ж) - Лехел
Нови Кнежевац
Младост - Долово (ж)
Опово
Партизан (ж) - Сента
Иђош
Александрово - Граднулица
Александрово

6. коло

Лехел - Граднулица
Мужља
Долово (ж) - Александрово
Долово
Сента - Младост
Сента
Обилић (ж) - Партизан (ж)
Нови Кнежевац

7. коло

Партизан (ж) - Лехел
Иђош
Граднулица - Долово (ж)
Зрењанин
Александрово - Сента
Александрово
Младост - Обилић (ж)
Опово

8. коло

Лехел - Долово (ж)
Мужља
Граднулица - Сента
Зрењанин
Александрово - Обилић (ж)
Александрово
Младост - Партизан (ж)
Опово

9. коло

Младост - Лехел
Опово
Сента - Долово (ж)
Сента
Обилић (ж) - Граднулица
Нови Кнежевац
Партизан (ж) - Александрово
Иђош

10. коло

Лехел - Сента
Мужља
Долово (ж) - Обилић (ж)
Долово
Граднулица - Партизан (ж)
Зрењанин
Александрово - Младост
Александрово

11. коло

Александрово - Лехел
Александрово
Партизан (ж) - Долово (ж)
Иђош
Обилић (ж) - Сента
Нови Кнежевац
Младост - Граднулица
Опово

12. коло

Лехел - Обилић (ж)
Мужља
Долово (ж) - Младост
Долово
Сента - Партизан (ж)
Сента
Граднулица - Александрово
Зрењанин

13. коло

Граднулица - Лехел
Зрењанин
Александрово - Долово (ж)
Александрово
Младост - Сента
Опово
Партизан (ж) - Обилић (ж)
Иђош

14. коло

Лехел - Партизан (ж)
Мужља
Долово (ж) - Граднулица
Долово
Сента - Александрово
Сента
Обилић (ж) - Младост
Нови Кнежевац