Распоред утакмица - ТРЛ "Банат" Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
Иђош
Војвода Степа - Раднички
Војвода Степа
Нафтагас - Кикинда Grindex
Елемир
Црвена Звезда 2 - Граднулица Ђура Јакшић
Мокрин
Обилић (м) - Сента
Нови Кнежевац

2. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Војвода Степа
Иђош
Раднички - Нафтагас
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Црвена Звезда 2
Кикинда
Граднулица Ђура Јакшић - Обилић (м)
Зрењанин

3. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
Војвода Степа
Нафтагас - Партизан (м)
Елемир
Црвена Звезда 2 - Раднички
Мокрин
Обилић (м) - Кикинда Grindex
Нови Кнежевац
Сента - Граднулица Ђура Јакшић
Сента

4. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Црвена Звезда 2
Иђош
Војвода Степа - Нафтагас
Војвода Степа
Раднички - Обилић (м)
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Сента
Кикинда

5. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
Елемир
Обилић (м) - Партизан (м)
Нови Кнежевац
Црвена Звезда 2 - Војвода Степа
Мокрин
Сента - Раднички
Сента
Граднулица Ђура Јакшић - Кикинда Grindex
Зрењанин

6. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Сента
Иђош
Војвода Степа - Обилић (м)
Војвода Степа
Нафтагас - Црвена Звезда 2
Елемир
Раднички - Граднулица Ђура Јакшић
Јаша Томић

7. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
Мокрин
Граднулица Ђура Јакшић - Партизан (м)
Зрењанин
Сента - Војвода Степа
Сента
Обилић (м) - Нафтагас
Нови Кнежевац
Кикинда Grindex - Раднички
Кикинда

8. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Кикинда Grindex
Иђош
Војвода Степа - Граднулица Ђура Јакшић
Војвода Степа
Нафтагас - Сента
Елемир
Црвена Звезда 2 - Обилић (м)
Мокрин

9. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Раднички - Партизан (м)
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Војвода Степа
Кикинда
Граднулица Ђура Јакшић - Нафтагас
Зрењанин
Сента - Црвена Звезда 2
Сента

10. коло

Партизан (м) - СЛОБОДАН
 
Раднички - Војвода Степа
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Нафтагас
Кикинда
Граднулица Ђура Јакшић - Црвена Звезда 2
Зрењанин
Сента - Обилић (м)
Сента

11. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Војвода Степа - Партизан (м)
Војвода Степа
Нафтагас - Раднички
Елемир
Црвена Звезда 2 - Кикинда Grindex
Мокрин
Обилић (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Нови Кнежевац

12. коло

Војвода Степа - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Нафтагас
Иђош
Раднички - Црвена Звезда 2
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Обилић (м)
Кикинда
Граднулица Ђура Јакшић - Сента
Зрењанин

13. коло

Граднулица Ђура Јакшић - СЛОБОДАН
Зрењанин
Црвена Звезда 2 - Партизан (м)
Мокрин
Нафтагас - Војвода Степа
Елемир
Обилић (м) - Раднички
Нови Кнежевац
Сента - Кикинда Grindex
Сента

14. коло

Нафтагас - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Обилић (м)
Иђош
Војвода Степа - Црвена Звезда 2
Војвода Степа
Раднички - Сента
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Граднулица Ђура Јакшић
Кикинда

15. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
Сента - Партизан (м)
Сента
Обилић (м) - Војвода Степа
Нови Кнежевац
Црвена Звезда 2 - Нафтагас
Мокрин
Граднулица Ђура Јакшић - Раднички
Зрењанин

16. коло

Црвена Звезда 2 - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Граднулица Ђура Јакшић
Иђош
Војвода Степа - Сента
Војвода Степа
Нафтагас - Обилић (м)
Елемир
Раднички - Кикинда Grindex
Јаша Томић

17. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Партизан (м)
Кикинда
Граднулица Ђура Јакшић - Војвода Степа
Зрењанин
Сента - Нафтагас
Сента
Обилић (м) - Црвена Звезда 2
Нови Кнежевац

18. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
 
Партизан (м) - Раднички
Иђош
Војвода Степа - Кикинда Grindex
Војвода Степа
Нафтагас - Граднулица Ђура Јакшић
Елемир
Црвена Звезда 2 - Сента
Мокрин

Жене



1. коло

Граднулица - Младост 2
Зрењанин
Јединство - Нафтагас (ж)
Ечка
Лехел - Кикинда 2
Мужља
Слога - Младост
Остојићево
Раднички - Александрово
Ковин

2. коло

Младост 2 - Александрово
Српска Црња
Граднулица - Јединство
Зрењанин
Нафтагас (ж) - Лехел
Елемир
Кикинда 2 - Слога
Кикинда
Младост - Раднички
Опово

3. коло

Јединство - Младост 2
Ечка
Лехел - Граднулица
Мужља
Слога - Нафтагас (ж)
Остојићево
Раднички - Кикинда 2
Ковин
Александрово - Младост
Александрово

4. коло

Младост 2 - Младост
Српска Црња
Граднулица - Слога
Зрењанин
Јединство - Лехел
Ечка
Нафтагас (ж) - Раднички
Елемир
Кикинда 2 - Александрово
Кикинда

5. коло

Лехел - Младост 2
Мужља
Раднички - Граднулица
Ковин
Слога - Јединство
Остојићево
Александрово - Нафтагас (ж)
Александрово
Младост - Кикинда 2
Опово

6. коло

Младост 2 - Кикинда 2
Српска Црња
Граднулица - Александрово
Зрењанин
Јединство - Раднички
Ечка
Лехел - Слога
Мужља
Нафтагас (ж) - Младост
Елемир

7. коло

Слога - Младост 2
Остојићево
Младост - Граднулица
Опово
Александрово - Јединство
Александрово
Раднички - Лехел
Ковин
Кикинда 2 - Нафтагас (ж)
Кикинда

8. коло

Младост 2 - Нафтагас (ж)
Српска Црња
Граднулица - Кикинда 2
Зрењанин
Јединство - Младост
Ечка
Лехел - Александрово
Мужља
Слога - Раднички
Остојићево

9. коло

Раднички - Младост 2
Ковин
Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир
Кикинда 2 - Јединство
Кикинда
Младост - Лехел
Опово
Александрово - Слога
Александрово

10. коло

Младост 2 - Граднулица
Српска Црња
Нафтагас (ж) - Јединство
Елемир
Кикинда 2 - Лехел
Кикинда
Младост - Слога
Опово
Александрово - Раднички
Александрово

11. коло

Александрово - Младост 2
Александрово
Јединство - Граднулица
Ечка
Лехел - Нафтагас (ж)
Мужља
Слога - Кикинда 2
Остојићево
Раднички - Младост
Ковин

12. коло

Младост 2 - Јединство
Српска Црња
Граднулица - Лехел
Зрењанин
Нафтагас (ж) - Слога
Елемир
Кикинда 2 - Раднички
Кикинда
Младост - Александрово
Опово

13. коло

Младост - Младост 2
Опово
Слога - Граднулица
Остојићево
Лехел - Јединство
Мужља
Раднички - Нафтагас (ж)
Ковин
Александрово - Кикинда 2
Александрово

14. коло

Младост 2 - Лехел
Српска Црња
Граднулица - Раднички
Зрењанин
Јединство - Слога
Ечка
Нафтагас (ж) - Александрово
Елемир
Кикинда 2 - Младост
Кикинда

15. коло

Кикинда 2 - Младост 2
Кикинда
Александрово - Граднулица
Александрово
Раднички - Јединство
Ковин
Слога - Лехел
Остојићево
Младост - Нафтагас (ж)
Опово

16. коло

Младост 2 - Слога
Српска Црња
Граднулица - Младост
Зрењанин
Јединство - Александрово
Ечка
Лехел - Раднички
Мужља
Нафтагас (ж) - Кикинда 2
Елемир

17. коло

Нафтагас (ж) - Младост 2
Елемир
Кикинда 2 - Граднулица
Кикинда
Младост - Јединство
Опово
Александрово - Лехел
Александрово
Раднички - Слога
Ковин

18. коло

Младост 2 - Раднички
Српска Црња
Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин
Јединство - Кикинда 2
Ечка
Лехел - Младост
Мужља
Слога - Александрово
Остојићево