Распоред утакмица - ТРЛ "Бачка" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

Граничар - СЛОБОДАН
Гаково
Русин - Сомборелектро
Руски Крстур
Графичар - Сомбор
Бездан
Спартак Војпут 2 - Борац
Суботица
Кљајићево - ПИК Пригревица
Кљајићево

2. коло

ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
 
Граничар - Русин
Гаково
Сомборелектро - Графичар
Сомбор
Сомбор - Спартак Војпут 2
Сомбор
Борац - Кљајићево
Бачки Грачац

3. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
Графичар - Граничар
Бездан
Спартак Војпут 2 - Сомборелектро
Суботица
Кљајићево - Сомбор
Кљајићево
ПИК Пригревица - Борац
Пригревица

4. коло

Борац - СЛОБОДАН
 
Граничар - Спартак Војпут 2
Гаково
Русин - Графичар
Руски Крстур
Сомборелектро - Кљајићево
Сомбор
Сомбор - ПИК Пригревица
Сомбор

5. коло

Графичар - СЛОБОДАН
Бездан
Кљајићево - Граничар
Кљајићево
Спартак Војпут 2 - Русин
Суботица
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
Борац - Сомбор
Бачки Грачац

6. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Граничар - ПИК Пригревица
Гаково
Русин - Кљајићево
Руски Крстур
Графичар - Спартак Војпут 2
Бездан
Сомборелектро - Борац
Сомбор

7. коло

Спартак Војпут 2 - СЛОБОДАН
Суботица
Борац - Граничар
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Русин
Пригревица
Кљајићево - Графичар
Кљајићево
Сомбор - Сомборелектро
Сомбор

8. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
Граничар - Сомбор
Гаково
Русин - Борац
Руски Крстур
Графичар - ПИК Пригревица
Бездан
Спартак Војпут 2 - Кљајићево
Суботица

9. коло

Кљајићево - СЛОБОДАН
Кљајићево
Сомборелектро - Граничар
Сомбор
Сомбор - Русин
Сомбор
Борац - Графичар
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Спартак Војпут 2
Пригревица

10. коло

Граничар - СЛОБОДАН
 
Сомборелектро - Русин
Сомбор
Сомбор - Графичар
Сомбор
Борац - Спартак Војпут 2
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Кљајићево
Пригревица

11. коло

ПИК Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
Русин - Граничар
Руски Крстур
Графичар - Сомборелектро
Бездан
Спартак Војпут 2 - Сомбор
Суботица
Кљајићево - Борац
Кљајићево

12. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Граничар - Графичар
Гаково
Сомборелектро - Спартак Војпут 2
Сомбор
Сомбор - Кљајићево
Сомбор
Борац - ПИК Пригревица
Бачки Грачац

13. коло

Борац - СЛОБОДАН
Бачки Грачац
Спартак Војпут 2 - Граничар
Суботица
Графичар - Русин
Бездан
Кљајићево - Сомборелектро
Кљајићево
ПИК Пригревица - Сомбор
Пригревица

14. коло

Графичар - СЛОБОДАН
 
Граничар - Кљајићево
Гаково
Русин - Спартак Војпут 2
Руски Крстур
Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
Сомбор - Борац
Сомбор

15. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
ПИК Пригревица - Граничар
Пригревица
Кљајићево - Русин
Кљајићево
Спартак Војпут 2 - Графичар
Суботица
Борац - Сомборелектро
Бачки Грачац

16. коло

Спартак Војпут 2 - СЛОБОДАН
 
Граничар - Борац
Гаково
Русин - ПИК Пригревица
Руски Крстур
Графичар - Кљајићево
Бездан
Сомборелектро - Сомбор
Сомбор

17. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
Сомбор - Граничар
Сомбор
Борац - Русин
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Графичар
Пригревица
Кљајићево - Спартак Војпут 2
Кљајићево

18. коло

Кљајићево - СЛОБОДАН
 
Граничар - Сомборелектро
Гаково
Русин - Сомбор
Руски Крстур
Графичар - Борац
Бездан
Спартак Војпут 2 - ПИК Пригревица
Суботица