Распоред утакмица - ТРЛ "Бачка" Штампање

Мушкарци

Мушкарци



1. коло

Спартак Војпут 2 - Русин
Суботица
Далматинац - Чонопља 1947
Риђица
Борац - Сонта
Бачки Грачац
Сомбор - Граничар
Сомбор
ПИК Пригревица - Графичар
Пригревица

2. коло

Русин - Графичар
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Далматинац
Суботица
Чонопља 1947 - Борац
Чонопља
Сонта - Сомбор
Сонта
Граничар - ПИК Пригревица
Гаково

3. коло

Далматинац - Русин
Риђица
Борац - Спартак Војпут 2
Бачки Грачац
Сомбор - Чонопља 1947
Сомбор
ПИК Пригревица - Сонта
Пригревица
Графичар - Граничар
Бездан

4. коло

Русин - Граничар
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Сомбор
Суботица
Далматинац - Борац
Риђица
Чонопља 1947 - ПИК Пригревица
Чонопља
Сонта - Графичар
Сонта

5. коло

Борац - Русин
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Спартак Војпут 2
Пригревица
Сомбор - Далматинац
Сомбор
Графичар - Чонопља 1947
Бездан
Граничар - Сонта
Гаково

6. коло

Русин - Сонта
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Графичар
Суботица
Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
Борац - Сомбор
Бачки Грачац
Чонопља 1947 - Граничар
Чонопља

7. коло

Сомбор - Русин
Сомбор
Граничар - Спартак Војпут 2
Гаково
Графичар - Далматинац
Бездан
ПИК Пригревица - Борац
Пригревица
Сонта - Чонопља 1947
Сонта

8. коло

Русин - Чонопља 1947
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Сонта
Суботица
Далматинац - Граничар
Риђица
Борац - Графичар
Бачки Грачац
Сомбор - ПИК Пригревица
Сомбор

9. коло

ПИК Пригревица - Русин
Пригревица
Чонопља 1947 - Спартак Војпут 2
Чонопља
Сонта - Далматинац
Сонта
Граничар - Борац
Гаково
Графичар - Сомбор
Бездан

10. коло

Русин - Спартак Војпут 2
Руски Крстур
Чонопља 1947 - Далматинац
Чонопља
Сонта - Борац
Сонта
Граничар - Сомбор
Гаково
Графичар - ПИК Пригревица
Бездан

11. коло

Графичар - Русин
Бездан
Далматинац - Спартак Војпут 2
Риђица
Борац - Чонопља 1947
Бачки Грачац
Сомбор - Сонта
Сомбор
ПИК Пригревица - Граничар
Пригревица

12. коло

Русин - Далматинац
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Борац
Суботица
Чонопља 1947 - Сомбор
Чонопља
Сонта - ПИК Пригревица
Сонта
Граничар - Графичар
Гаково

13. коло

Граничар - Русин
Гаково
Сомбор - Спартак Војпут 2
Сомбор
Борац - Далматинац
Бачки Грачац
ПИК Пригревица - Чонопља 1947
Пригревица
Графичар - Сонта
Бездан

14. коло

Русин - Борац
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - ПИК Пригревица
Суботица
Далматинац - Сомбор
Риђица
Чонопља 1947 - Графичар
Чонопља
Сонта - Граничар
Сонта

15. коло

Сонта - Русин
Сонта
Графичар - Спартак Војпут 2
Бездан
ПИК Пригревица - Далматинац
Пригревица
Сомбор - Борац
Сомбор
Граничар - Чонопља 1947
Гаково

16. коло

Русин - Сомбор
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Граничар
Суботица
Далматинац - Графичар
Риђица
Борац - ПИК Пригревица
Бачки Грачац
Чонопља 1947 - Сонта
Чонопља

17. коло

Чонопља 1947 - Русин
Чонопља
Сонта - Спартак Војпут 2
Сонта
Граничар - Далматинац
Гаково
Графичар - Борац
Бездан
ПИК Пригревица - Сомбор
Пригревица

18. коло

Русин - ПИК Пригревица
Руски Крстур
Спартак Војпут 2 - Чонопља 1947
Суботица
Далматинац - Сонта
Риђица
Борац - Граничар
Бачки Грачац
Сомбор - Графичар
Сомбор