Распоред утакмица - Прва лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Јабука - Црвена звезда
Јабука
Апатин - Херцеговина
Апатин
Јединство - Металац
Нови Бечеј
ЖСК - Банатски Карловац
Жабаљ
Кикинда Grindex - Владимировац
Кикинда
Лавови БП - Инђија
Бачка Паланка

2. коло

Црвена звезда - Инђија
Мокрин
Јабука - Апатин
Јабука
Херцеговина - Јединство
Сечањ
Металац - ЖСК
Футог
Банатски Карловац - Кикинда Grindex
Банатски Карловац
Владимировац - Лавови БП
Владимировац

3. коло

Апатин - Црвена звезда
Апатин
Јединство - Јабука
Нови Бечеј
ЖСК - Херцеговина
Жабаљ
Кикинда Grindex - Металац
Кикинда
Лавови БП - Банатски Карловац
Бачка Паланка
Инђија - Владимировац
Инђија

4. коло

Црвена звезда - Владимировац
Мокрин
Јабука - ЖСК
Јабука
Апатин - Јединство
Апатин
Херцеговина - Кикинда Grindex
Сечањ
Металац - Лавови БП
Футог
Банатски Карловац - Инђија
Банатски Карловац

5. коло

Јединство - Црвена звезда
Нови Бечеј
Кикинда Grindex - Јабука
Кикинда
ЖСК - Апатин
Жабаљ
Лавови БП - Херцеговина
Бачка Паланка
Инђија - Металац
Инђија
Владимировац - Банатски Карловац
Владимировац

6. коло

Црвена звезда - Банатски Карловац
Мокрин
Јабука - Лавови БП
Јабука
Апатин - Кикинда Grindex
Апатин
Јединство - ЖСК
Нови Бечеј
Херцеговина - Инђија
Сечањ
Металац - Владимировац
Футог

7. коло

ЖСК - Црвена звезда
Жабаљ
Инђија - Јабука
Инђија
Лавови БП - Апатин
Бачка Паланка
Кикинда Grindex - Јединство
Кикинда
Владимировац - Херцеговина
Владимировац
Банатски Карловац - Металац
Банатски Карловац

8. коло

Црвена звезда - Металац
Мокрин
Јабука - Владимировац
Јабука
Апатин - Инђија
Апатин
Јединство - Лавови БП
Нови Бечеј
ЖСК - Кикинда Grindex
Жабаљ
Херцеговина - Банатски Карловац
Сечањ

9. коло

Кикинда Grindex - Црвена звезда
Кикинда
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
Владимировац - Апатин
Владимировац
Инђија - Јединство
Инђија
Лавови БП - ЖСК
Бачка Паланка
Металац - Херцеговина
Футог

10. коло

Црвена звезда - Херцеговина
Мокрин
Јабука - Металац
Јабука
Апатин - Банатски Карловац
Апатин
Јединство - Владимировац
Нови Бечеј
ЖСК - Инђија
Жабаљ
Кикинда Grindex - Лавови БП
Кикинда

11. коло

Лавови БП - Црвена звезда
Бачка Паланка
Херцеговина - Јабука
Сечањ
Металац - Апатин
Футог
Банатски Карловац - Јединство
Банатски Карловац
Владимировац - ЖСК
Владимировац
Инђија - Кикинда Grindex
Инђија

12. коло

Црвена звезда - Јабука
Мокрин
Херцеговина - Апатин
Сечањ
Металац - Јединство
Футог
Банатски Карловац - ЖСК
Банатски Карловац
Владимировац - Кикинда Grindex
Владимировац
Инђија - Лавови БП
Инђија

13. коло

Инђија - Црвена звезда
Инђија
Апатин - Јабука
Апатин
Јединство - Херцеговина
Нови Бечеј
ЖСК - Металац
Жабаљ
Кикинда Grindex - Банатски Карловац
Кикинда
Лавови БП - Владимировац
Бачка Паланка

14. коло

Црвена звезда - Апатин
Мокрин
Јабука - Јединство
Јабука
Херцеговина - ЖСК
Сечањ
Металац - Кикинда Grindex
Футог
Банатски Карловац - Лавови БП
Банатски Карловац
Владимировац - Инђија
Владимировац

15. коло

Владимировац - Црвена звезда
Владимировац
ЖСК - Јабука
Жабаљ
Јединство - Апатин
Нови Бечеј
Кикинда Grindex - Херцеговина
Кикинда
Лавови БП - Металац
Бачка Паланка
Инђија - Банатски Карловац
Инђија

16. коло

Црвена звезда - Јединство
Мокрин
Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
Апатин - ЖСК
Апатин
Херцеговина - Лавови БП
Сечањ
Металац - Инђија
Футог
Банатски Карловац - Владимировац
Банатски Карловац

17. коло

Банатски Карловац - Црвена звезда
Банатски Карловац
Лавови БП - Јабука
Бачка Паланка
Кикинда Grindex - Апатин
Кикинда
ЖСК - Јединство
Жабаљ
Инђија - Херцеговина
Инђија
Владимировац - Металац
Владимировац

18. коло

Црвена звезда - ЖСК
Мокрин
Јабука - Инђија
Јабука
Апатин - Лавови БП
Апатин
Јединство - Кикинда Grindex
Нови Бечеј
Херцеговина - Владимировац
Сечањ
Металац - Банатски Карловац
Футог

19. коло

Металац - Црвена звезда
Футог
Владимировац - Јабука
Владимировац
Инђија - Апатин
Инђија
Лавови БП - Јединство
Бачка Паланка
Кикинда Grindex - ЖСК
Кикинда
Банатски Карловац - Херцеговина
Банатски Карловац

20. коло

Црвена звезда - Кикинда Grindex
Мокрин
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
Апатин - Владимировац
Апатин
Јединство - Инђија
Нови Бечеј
ЖСК - Лавови БП
Жабаљ
Херцеговина - Металац
Сечањ

21. коло

Херцеговина - Црвена звезда
Сечањ
Металац - Јабука
Футог
Банатски Карловац - Апатин
Банатски Карловац
Владимировац - Јединство
Владимировац
Инђија - ЖСК
Инђија
Лавови БП - Кикинда Grindex
Бачка Паланка

22. коло

Црвена звезда - Лавови БП
Мокрин
Јабука - Херцеговина
Јабука
Апатин - Металац
Апатин
Јединство - Банатски Карловац
Нови Бечеј
ЖСК - Владимировац
Жабаљ
Кикинда Grindex - Инђија
Кикинда

Жене



1. коло

Петроварадин - Тиквара
Петроварадин
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
Словен - Раванград
Рума
Темерин - Раднички
Темерин
Срем - Јадран
Сремска Митровица
Спартак - Врбас
Дебељача

2. коло

Тиквара - Врбас
Бачка Паланка
Петроварадин - Лаки
Петроварадин
Халас Јожеф - Словен
Ада
Раванград - Темерин
Сомбор
Раднички - Срем
Бајмок
Јадран - Спартак
Фекетић

3. коло

Лаки - Тиквара
Црвенка
Словен - Петроварадин
Рума
Темерин - Халас Јожеф
Темерин
Срем - Раванград
Сремска Митровица
Спартак - Раднички
Дебељача
Врбас - Јадран
Врбас

4. коло

Тиквара - Јадран
Бачка Паланка
Петроварадин - Темерин
Петроварадин
Лаки - Словен
Црвенка
Халас Јожеф - Срем
Ада
Раванград - Спартак
Сомбор
Раднички - Врбас
Бајмок

5. коло

Словен - Тиквара
Рума
Срем - Петроварадин
Сремска Митровица
Темерин - Лаки
Темерин
Спартак - Халас Јожеф
Дебељача
Врбас - Раванград
Врбас
Јадран - Раднички
Фекетић

6. коло

Тиквара - Раднички
Бачка Паланка
Петроварадин - Спартак
Петроварадин
Лаки - Срем
Црвенка
Словен - Темерин
Рума
Халас Јожеф - Врбас
Ада
Раванград - Јадран
Сомбор

7. коло

Темерин - Тиквара
Темерин
Врбас - Петроварадин
Врбас
Спартак - Лаки
Дебељача
Срем - Словен
Сремска Митровица
Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
Раднички - Раванград
Бајмок

8. коло

Тиквара - Раванград
Бачка Паланка
Петроварадин - Јадран
Петроварадин
Лаки - Врбас
Црвенка
Словен - Спартак
Рума
Темерин - Срем
Темерин
Халас Јожеф - Раднички
Ада

9. коло

Срем - Тиквара
Сремска Митровица
Раднички - Петроварадин
Бајмок
Јадран - Лаки
Фекетић
Врбас - Словен
Врбас
Спартак - Темерин
Дебељача
Раванград - Халас Јожеф
Сомбор

10. коло

Тиквара - Халас Јожеф
Бачка Паланка
Петроварадин - Раванград
Петроварадин
Лаки - Раднички
Црвенка
Словен - Јадран
Рума
Темерин - Врбас
Темерин
Срем - Спартак
Сремска Митровица

11. коло

Спартак - Тиквара
Дебељача
Халас Јожеф - Петроварадин
Ада
Раванград - Лаки
Сомбор
Раднички - Словен
Бајмок
Јадран - Темерин
Фекетић
Врбас - Срем
Врбас

12. коло

Тиквара - Петроварадин
Бачка Паланка
Халас Јожеф - Лаки
Ада
Раванград - Словен
Сомбор
Раднички - Темерин
Бајмок
Јадран - Срем
Фекетић
Врбас - Спартак
Врбас

13. коло

Врбас - Тиквара
Врбас
Лаки - Петроварадин
Црвенка
Словен - Халас Јожеф
Рума
Темерин - Раванград
Темерин
Срем - Раднички
Сремска Митровица
Спартак - Јадран
Дебељача

14. коло

Тиквара - Лаки
Бачка Паланка
Петроварадин - Словен
Петроварадин
Халас Јожеф - Темерин
Ада
Раванград - Срем
Сомбор
Раднички - Спартак
Бајмок
Јадран - Врбас
Фекетић

15. коло

Јадран - Тиквара
Фекетић
Темерин - Петроварадин
Темерин
Словен - Лаки
Рума
Срем - Халас Јожеф
Сремска Митровица
Спартак - Раванград
Дебељача
Врбас - Раднички
Врбас

16. коло

Тиквара - Словен
Бачка Паланка
Петроварадин - Срем
Петроварадин
Лаки - Темерин
Црвенка
Халас Јожеф - Спартак
Ада
Раванград - Врбас
Сомбор
Раднички - Јадран
Бајмок

17. коло

Раднички - Тиквара
Бајмок
Спартак - Петроварадин
Дебељача
Срем - Лаки
Сремска Митровица
Темерин - Словен
Темерин
Врбас - Халас Јожеф
Врбас
Јадран - Раванград
Фекетић

18. коло

Тиквара - Темерин
Бачка Паланка
Петроварадин - Врбас
Петроварадин
Лаки - Спартак
Црвенка
Словен - Срем
Рума
Халас Јожеф - Јадран
Ада
Раванград - Раднички
Сомбор

19. коло

Раванград - Тиквара
Сомбор
Јадран - Петроварадин
Фекетић
Врбас - Лаки
Врбас
Спартак - Словен
Дебељача
Срем - Темерин
Сремска Митровица
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок

20. коло

Тиквара - Срем
Бачка Паланка
Петроварадин - Раднички
Петроварадин
Лаки - Јадран
Црвенка
Словен - Врбас
Рума
Темерин - Спартак
Темерин
Халас Јожеф - Раванград
Ада

21. коло

Халас Јожеф - Тиквара
Ада
Раванград - Петроварадин
Сомбор
Раднички - Лаки
Бајмок
Јадран - Словен
Фекетић
Врбас - Темерин
Врбас
Спартак - Срем
Дебељача

22. коло

Тиквара - Спартак
Бачка Паланка
Петроварадин - Халас Јожеф
Петроварадин
Лаки - Раванград
Црвенка
Словен - Раднички
Рума
Темерин - Јадран
Темерин
Срем - Врбас
Сремска Митровица