Распоред утакмица - Друга лига ''Север'' Штампање

Мушкарци Жене

Мушкарци



1. коло

Црвенка 2 - Потисје Плетекс
Црвенка
Сивац 69 - Хајдук
Сивац
Јабука - Раднички
Јабука
Врбас Carnex 2 - Срем СМ
Врбас
Тител - Кикинда Grindex
Тител
Сомборелектро - Кљајићево
Сомбор
Раднички 1958 - Раднички
Шид

2. коло

Потисје Плетекс - Раднички
Ада
Црвенка 2 - Сивац 69
Црвенка
Хајдук - Јабука
Чуруг
Раднички - Врбас Carnex 2
Ковин
Срем СМ - Тител
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Сомборелектро
Кикинда
Кљајићево - Раднички 1958
Кљајићево

3. коло

Сивац 69 - Потисје Плетекс
Сивац
Јабука - Црвенка 2
Јабука
Врбас Carnex 2 - Хајдук
Врбас
Тител - Раднички
Тител
Сомборелектро - Срем СМ
Сомбор
Раднички 1958 - Кикинда Grindex
Шид
Раднички - Кљајићево
Јаша Томић

4. коло

Потисје Плетекс - Кљајићево
Ада
Црвенка 2 - Врбас Carnex 2
Црвенка
Сивац 69 - Јабука
Сивац
Хајдук - Тител
Чуруг
Раднички - Сомборелектро
Ковин
Срем СМ - Раднички 1958
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Раднички
Кикинда

5. коло

Јабука - Потисје Плетекс
Јабука
Тител - Црвенка 2
Тител
Врбас Carnex 2 - Сивац 69
Врбас
Сомборелектро - Хајдук
Сомбор
Раднички 1958 - Раднички
Шид
Раднички - Срем СМ
Јаша Томић
Кљајићево - Кикинда Grindex
Кљајићево

6. коло

Потисје Плетекс - Кикинда Grindex
Ада
Црвенка 2 - Сомборелектро
Црвенка
Сивац 69 - Тител
Сивац
Јабука - Врбас Carnex 2
Јабука
Хајдук - Раднички 1958
Чуруг
Раднички - Раднички
Ковин
Срем СМ - Кљајићево
Сремска Митровица

7. коло

Врбас Carnex 2 - Потисје Плетекс
Врбас
Раднички 1958 - Црвенка 2
Шид
Сомборелектро - Сивац 69
Сомбор
Тител - Јабука
Тител
Раднички - Хајдук
Јаша Томић
Кљајићево - Раднички
Кљајићево
Кикинда Grindex - Срем СМ
Кикинда

8. коло

Потисје Плетекс - Срем СМ
Ада
Црвенка 2 - Раднички
Црвенка
Сивац 69 - Раднички 1958
Сивац
Јабука - Сомборелектро
Јабука
Врбас Carnex 2 - Тител
Врбас
Хајдук - Кљајићево
Чуруг
Раднички - Кикинда Grindex
Ковин

9. коло

Тител - Потисје Плетекс
Тител
Кљајићево - Црвенка 2
Кљајићево
Раднички - Сивац 69
Јаша Томић
Раднички 1958 - Јабука
Шид
Сомборелектро - Врбас Carnex 2
Сомбор
Кикинда Grindex - Хајдук
Кикинда
Срем СМ - Раднички
Сремска Митровица

10. коло

Потисје Плетекс - Раднички
Ада
Црвенка 2 - Кикинда Grindex
Црвенка
Сивац 69 - Кљајићево
Сивац
Јабука - Раднички
Јабука
Врбас Carnex 2 - Раднички 1958
Врбас
Тител - Сомборелектро
Тител
Хајдук - Срем СМ
Чуруг

11. коло

Сомборелектро - Потисје Плетекс
Сомбор
Срем СМ - Црвенка 2
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Сивац 69
Кикинда
Кљајићево - Јабука
Кљајићево
Раднички - Врбас Carnex 2
Јаша Томић
Раднички 1958 - Тител
Шид
Раднички - Хајдук
Ковин

12. коло

Потисје Плетекс - Хајдук
Ада
Црвенка 2 - Раднички
Црвенка
Сивац 69 - Срем СМ
Сивац
Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
Врбас Carnex 2 - Кљајићево
Врбас
Тител - Раднички
Тител
Сомборелектро - Раднички 1958
Сомбор

13. коло

Раднички 1958 - Потисје Плетекс
Шид
Хајдук - Црвенка 2
Чуруг
Раднички - Сивац 69
Ковин
Срем СМ - Јабука
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Врбас Carnex 2
Кикинда
Кљајићево - Тител
Кљајићево
Раднички - Сомборелектро
Јаша Томић

14. коло

Потисје Плетекс - Црвенка 2
Ада
Хајдук - Сивац 69
Чуруг
Раднички - Јабука
Ковин
Срем СМ - Врбас Carnex 2
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Тител
Кикинда
Кљајићево - Сомборелектро
Кљајићево
Раднички - Раднички 1958
Јаша Томић

15. коло

Раднички - Потисје Плетекс
Јаша Томић
Сивац 69 - Црвенка 2
Сивац
Јабука - Хајдук
Јабука
Врбас Carnex 2 - Раднички
Врбас
Тител - Срем СМ
Тител
Сомборелектро - Кикинда Grindex
Сомбор
Раднички 1958 - Кљајићево
Шид

16. коло

Потисје Плетекс - Сивац 69
Ада
Црвенка 2 - Јабука
Црвенка
Хајдук - Врбас Carnex 2
Чуруг
Раднички - Тител
Ковин
Срем СМ - Сомборелектро
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Раднички 1958
Кикинда
Кљајићево - Раднички
Кљајићево

17. коло

Кљајићево - Потисје Плетекс
Кљајићево
Врбас Carnex 2 - Црвенка 2
Врбас
Јабука - Сивац 69
Јабука
Тител - Хајдук
Тител
Сомборелектро - Раднички
Сомбор
Раднички 1958 - Срем СМ
Шид
Раднички - Кикинда Grindex
Јаша Томић

18. коло

Потисје Плетекс - Јабука
Ада
Црвенка 2 - Тител
Црвенка
Сивац 69 - Врбас Carnex 2
Сивац
Хајдук - Сомборелектро
Чуруг
Раднички - Раднички 1958
Ковин
Срем СМ - Раднички
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Кљајићево
Кикинда

19. коло

Кикинда Grindex - Потисје Плетекс
Кикинда
Сомборелектро - Црвенка 2
Сомбор
Тител - Сивац 69
Тител
Врбас Carnex 2 - Јабука
Врбас
Раднички 1958 - Хајдук
Шид
Раднички - Раднички
Јаша Томић
Кљајићево - Срем СМ
Кљајићево

20. коло

Потисје Плетекс - Врбас Carnex 2
Ада
Црвенка 2 - Раднички 1958
Црвенка
Сивац 69 - Сомборелектро
Сивац
Јабука - Тител
Јабука
Хајдук - Раднички
Чуруг
Раднички - Кљајићево
Ковин
Срем СМ - Кикинда Grindex
Сремска Митровица

21. коло

Срем СМ - Потисје Плетекс
Сремска Митровица
Раднички - Црвенка 2
Јаша Томић
Раднички 1958 - Сивац 69
Шид
Сомборелектро - Јабука
Сомбор
Тител - Врбас Carnex 2
Тител
Кљајићево - Хајдук
Кљајићево
Кикинда Grindex - Раднички
Кикинда

22. коло

Потисје Плетекс - Тител
Ада
Црвенка 2 - Кљајићево
Црвенка
Сивац 69 - Раднички
Сивац
Јабука - Раднички 1958
Јабука
Врбас Carnex 2 - Сомборелектро
Врбас
Хајдук - Кикинда Grindex
Чуруг
Раднички - Срем СМ
Ковин

23. коло

Раднички - Потисје Плетекс
Ковин
Кикинда Grindex - Црвенка 2
Кикинда
Кљајићево - Сивац 69
Кљајићево
Раднички - Јабука
Јаша Томић
Раднички 1958 - Врбас Carnex 2
Шид
Сомборелектро - Тител
Сомбор
Срем СМ - Хајдук
Сремска Митровица

24. коло

Потисје Плетекс - Сомборелектро
Ада
Црвенка 2 - Срем СМ
Црвенка
Сивац 69 - Кикинда Grindex
Сивац
Јабука - Кљајићево
Јабука
Врбас Carnex 2 - Раднички
Врбас
Тител - Раднички 1958
Тител
Хајдук - Раднички
Чуруг

25. коло

Хајдук - Потисје Плетекс
Чуруг
Раднички - Црвенка 2
Ковин
Срем СМ - Сивац 69
Сремска Митровица
Кикинда Grindex - Јабука
Кикинда
Кљајићево - Врбас Carnex 2
Кљајићево
Раднички - Тител
Јаша Томић
Раднички 1958 - Сомборелектро
Шид

26. коло

Потисје Плетекс - Раднички 1958
Ада
Црвенка 2 - Хајдук
Црвенка
Сивац 69 - Раднички
Сивац
Јабука - Срем СМ
Јабука
Врбас Carnex 2 - Кикинда Grindex
Врбас
Тител - Кљајићево
Тител
Сомборелектро - Раднички
Сомбор

Жене



1. коло

Жеља - Јадран
Жабаљ
Младост - Милетић
Српска Црња
Јабука (ж) - Партизан (ж)
Јабука
Тиквара - Долово (ж)
Бачка Паланка
Лаки - Нафтагас (ж)
Црвенка
Граднулица - Јединство (ж)
Зрењанин

2. коло

Јадран - Јединство (ж)
Фекетић
Жеља - Младост
Жабаљ
Милетић - Јабука (ж)
Мошорин
Партизан (ж) - Тиквара
Иђош
Долово (ж) - Лаки
Долово
Нафтагас (ж) - Граднулица
Елемир

3. коло

Младост - Јадран
Српска Црња
Јабука (ж) - Жеља
Јабука
Тиквара - Милетић
Бачка Паланка
Лаки - Партизан (ж)
Црвенка
Граднулица - Долово (ж)
Зрењанин
Јединство (ж) - Нафтагас (ж)
Качарево

4. коло

Јадран - Нафтагас (ж)
Фекетић
Жеља - Тиквара
Жабаљ
Младост - Јабука (ж)
Српска Црња
Милетић - Лаки
Мошорин
Партизан (ж) - Граднулица
Иђош
Долово (ж) - Јединство (ж)
Долово

5. коло

Јабука (ж) - Јадран
Јабука
Лаки - Жеља
Црвенка
Тиквара - Младост
Бачка Паланка
Граднулица - Милетић
Зрењанин
Јединство (ж) - Партизан (ж)
Качарево
Нафтагас (ж) - Долово (ж)
Елемир

6. коло

Јадран - Долово (ж)
Фекетић
Жеља - Граднулица
Жабаљ
Младост - Лаки
Српска Црња
Јабука (ж) - Тиквара
Јабука
Милетић - Јединство (ж)
Мошорин
Партизан (ж) - Нафтагас (ж)
Иђош

7. коло

Тиквара - Јадран
Бачка Паланка
Јединство (ж) - Жеља
Качарево
Граднулица - Младост
Зрењанин
Лаки - Јабука (ж)
Црвенка
Нафтагас (ж) - Милетић
Елемир
Долово (ж) - Партизан (ж)
Долово

8. коло

Јадран - Партизан (ж)
Фекетић
Жеља - Нафтагас (ж)
Жабаљ
Младост - Јединство (ж)
Српска Црња
Јабука (ж) - Граднулица
Јабука
Тиквара - Лаки
Бачка Паланка
Милетић - Долово (ж)
Мошорин

9. коло

Лаки - Јадран
Црвенка
Долово (ж) - Жеља
Долово
Нафтагас (ж) - Младост
Елемир
Јединство (ж) - Јабука (ж)
Качарево
Граднулица - Тиквара
Зрењанин
Партизан (ж) - Милетић
Иђош

10. коло

Јадран - Милетић
Фекетић
Жеља - Партизан (ж)
Жабаљ
Младост - Долово (ж)
Српска Црња
Јабука (ж) - Нафтагас (ж)
Јабука
Тиквара - Јединство (ж)
Бачка Паланка
Лаки - Граднулица
Црвенка

11. коло

Граднулица - Јадран
Зрењанин
Милетић - Жеља
Мошорин
Партизан (ж) - Младост
Иђош
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
Нафтагас (ж) - Тиквара
Елемир
Јединство (ж) - Лаки
Качарево

12. коло

Јадран - Жеља
Фекетић
Милетић - Младост
Мошорин
Партизан (ж) - Јабука (ж)
Иђош
Долово (ж) - Тиквара
Долово
Нафтагас (ж) - Лаки
Елемир
Јединство (ж) - Граднулица
Качарево

13. коло

Јединство (ж) - Јадран
Качарево
Младост - Жеља
Српска Црња
Јабука (ж) - Милетић
Јабука
Тиквара - Партизан (ж)
Бачка Паланка
Лаки - Долово (ж)
Црвенка
Граднулица - Нафтагас (ж)
Зрењанин

14. коло

Јадран - Младост
Фекетић
Жеља - Јабука (ж)
Жабаљ
Милетић - Тиквара
Мошорин
Партизан (ж) - Лаки
Иђош
Долово (ж) - Граднулица
Долово
Нафтагас (ж) - Јединство (ж)
Елемир

15. коло

Нафтагас (ж) - Јадран
Елемир
Тиквара - Жеља
Бачка Паланка
Јабука (ж) - Младост
Јабука
Лаки - Милетић
Црвенка
Граднулица - Партизан (ж)
Зрењанин
Јединство (ж) - Долово (ж)
Качарево

16. коло

Јадран - Јабука (ж)
Фекетић
Жеља - Лаки
Жабаљ
Младост - Тиквара
Српска Црња
Милетић - Граднулица
Мошорин
Партизан (ж) - Јединство (ж)
Иђош
Долово (ж) - Нафтагас (ж)
Долово

17. коло

Долово (ж) - Јадран
Долово
Граднулица - Жеља
Зрењанин
Лаки - Младост
Црвенка
Тиквара - Јабука (ж)
Бачка Паланка
Јединство (ж) - Милетић
Качарево
Нафтагас (ж) - Партизан (ж)
Елемир

18. коло

Јадран - Тиквара
Фекетић
Жеља - Јединство (ж)
Жабаљ
Младост - Граднулица
Српска Црња
Јабука (ж) - Лаки
Јабука
Милетић - Нафтагас (ж)
Мошорин
Партизан (ж) - Долово (ж)
Иђош

19. коло

Партизан (ж) - Јадран
Иђош
Нафтагас (ж) - Жеља
Елемир
Јединство (ж) - Младост
Качарево
Граднулица - Јабука (ж)
Зрењанин
Лаки - Тиквара
Црвенка
Долово (ж) - Милетић
Долово

20. коло

Јадран - Лаки
Фекетић
Жеља - Долово (ж)
Жабаљ
Младост - Нафтагас (ж)
Српска Црња
Јабука (ж) - Јединство (ж)
Јабука
Тиквара - Граднулица
Бачка Паланка
Милетић - Партизан (ж)
Мошорин

21. коло

Милетић - Јадран
Мошорин
Партизан (ж) - Жеља
Иђош
Долово (ж) - Младост
Долово
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
Елемир
Јединство (ж) - Тиквара
Качарево
Граднулица - Лаки
Зрењанин

22. коло

Јадран - Граднулица
Фекетић
Жеља - Милетић
Жабаљ
Младост - Партизан (ж)
Српска Црња
Јабука (ж) - Долово (ж)
Јабука
Тиквара - Нафтагас (ж)
Бачка Паланка
Лаки - Јединство (ж)
Црвенка