Распоред утакмица - ЛМК РСВ М14 / Ж14 - пролеће Штампање

M14 - Супер лига M14 - Прва лига А група M14 - Прва лига Б група M14 - Прва лига В група Ж14 - Супер лига Ж14 - Прва лига А група Ж14 - Прва лига Б група Ж14 - Прва лига В група Ж14 - Прва лига 1. - 3. место Ж14 - Прва лига 4. - 6. место М14 - Прва лига 1. - 3. место М14 - Прва лига 4. - 6. место

M14 - Супер лига



1. коло

ПИК Пригревица - Јабука
Пригревица
09/12/2017
11:00
Сомборелектро - Динамо
Сомбор
09/12/2017
13:30
Потисје Плетекс - Лавови БП
Ада
05/05/2018
16:30
Црвена звезда - Војводина
Сомбор
03/03/2018
13:31
Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
27/01/2018
09:50

2. коло

Јабука - Црвенка
Јабука
05/05/2018
14:00
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Ада
15/02/2018
17:55
Динамо - Потисје Плетекс
Црвенка
25/03/2018
18:57
Лавови БП - Црвена звезда
Врбас
02/12/2017
12:59
Војводина - Врбас Петрол
Јабука
15/02/2018
18:06

3. коло

Сомборелектро - Јабука
Сомбор
03/03/2018
13:30
Потисје Плетекс - ПИК Пригревица
Ада
22/04/2018
14:06
Црвена звезда - Динамо
Мокрин
17/03/2018
16:01
Врбас Петрол - Лавови БП
Бачка Паланка
03/02/2018
12:09
Црвенка - Војводина
Црвенка
25/03/2018
18:58

4. коло

Јабука - Војводина
Црвенка
25/03/2018
19:00
ПИК Пригревица - Црвена звезда
Пригревица
04/04/2018
11:00
Сомборелектро - Потисје Плетекс
Нови Сад
18/03/2018
20:52
Динамо - Врбас Петрол
Mokrin
17/03/2018
15:58
Лавови БП - Црвенка
Ada
22/04/2018
14:07

5. коло

Потисје Плетекс - Јабука
Панчево
03/02/2018
11:35
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
05/05/2018
11:30
Црвена звезда - Сомборелектро
Мокрин
04/04/2018
13:00
Црвенка - Динамо
Црвенка
25/03/2018
19:00
Војводина - Лавови БП
Нови Сад
27/01/2018
09:00

6. коло

Јабука - Лавови БП
Врбас
02/12/2017
13:02
ПИК Пригревица - Црвенка
Нови Сад
18/03/2018
20:51
Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
04/04/2018
11:40
Потисје Плетекс - Црвена звезда
Ада
27/01/2018
10:40
Динамо - Војводина
Јабука
15/02/2018
18:04

7. коло

Црвена звезда - Јабука
Vrbas
22/04/2018
17:55
Војводина - ПИК Пригревица
Црвенка
03/12/2017
15:27
Црвенка - Сомборелектро
Нови Сад
18/03/2018
20:56
Врбас Петрол - Потисје Плетекс
Панчево
03/03/2018
13:44
Лавови БП - Динамо
Панчево
03/03/2018
13:42

8. коло

Јабука - Динамо
Јабука
15/02/2018
18:02
ПИК Пригревица - Лавови БП
Бачка Паланка
03/02/2018
12:16
Сомборелектро - Војводина
Сомбор
03/03/2018
13:26
Потисје Плетекс - Црвенка
Ada
22/04/2018
14:01
Црвена звезда - Врбас Петрол
Јабука
15/02/2018
18:02

9. коло

Врбас Петрол - Јабука
Mokrin
17/03/2018
16:00
Динамо - ПИК Пригревица
Панчево
03/03/2018
13:52
Лавови БП - Сомборелектро
Ада
15/02/2018
17:57
Војводина - Потисје Плетекс
Нови Сад
18/03/2018
20:48
Црвенка - Црвена звезда
Црвенка
05/05/2018
10:40

10. коло

Јабука - ПИК Пригревица
Јабука
09/12/2017
12:40
Динамо - Сомборелектро
Панчево
09/12/2017
11:50
Лавови БП - Потисје Плетекс
Панчево
03/03/2018
13:56
Војводина - Црвена звезда
Нови Сад
05/05/2018
09:00
Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
27/01/2018
12:20

11. коло

Црвенка - Јабука
Сомбор
03/03/2018
13:33
Сомборелектро - ПИК Пригревица
Ada
22/04/2018
14:14
Потисје Плетекс - Динамо
Панчево
03/02/2018
11:29
Црвена звезда - Лавови БП
Mokrin
17/03/2018
16:03
Врбас Петрол - Војводина
Врбас
22/04/2018
17:53

12. коло

Јабука - Сомборелектро
Јабука
05/05/2018
09:50
ПИК Пригревица - Потисје Плетекс
Ада
15/02/2018
17:57
Динамо - Црвена звезда
Врбас
02/12/2017
13:03
Лавови БП - Врбас Петрол
Бачка Паланка
04/04/2018
13:40
Војводина - Црвенка
Панчево
03/02/2018
11:38

13. коло

Војводина - Јабука
Панчево
03/02/2018
11:31
Црвена звезда - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
03/02/2018
12:13
Потисје Плетекс - Сомборелектро
Црвенка
03/12/2017
15:29
Врбас Петрол - Динамо
Врбас
02/12/2017
13:00
Црвенка - Лавови БП
Aда
15/02/2018
21:00

14. коло

Јабука - Потисје Плетекс
Црвенка
25/03/2018
18:59
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Панчево
03/03/2018
13:57
Сомборелектро - Црвена звезда
Бачка Паланка
03/02/2018
12:11
Динамо - Црвенка
Панчево
03/02/2018
11:33
Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
27/01/2018
11:30

15. коло

Лавови БП - Јабука
Mokrin
17/03/2018
15:56
Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
03/12/2017
15:23
Врбас Петрол - Сомборелектро
Бачка Паланка
03/02/2018
12:15
Црвена звезда - Потисје Плетекс
Мокрин
27/01/2018
13:10
Војводина - Динамо
Vrbas
22/04/2018
17:57

16. коло

Јабука - Црвена звезда
Јабука
15/02/2018
18:05
ПИК Пригревица - Војводина
Нови Сад
18/03/2018
20:54
Сомборелектро - Црвенка
Црвенка
03/12/2017
15:27
Потисје Плетекс - Врбас Петрол
Ада
05/05/2018
13:10
Динамо - Лавови БП
Панчево
05/05/2018
12:20

17. коло

Динамо - Јабука
Vrbas
22/04/2018
17:50
Лавови БП - ПИК Пригревица
Бачка Паланка
04/04/2018
12:20
Војводина - Сомборелектро
Нови Сад
05/05/2018
14:50
Црвенка - Потисје Плетекс
Ада
15/02/2018
17:53
Врбас Петрол - Црвена звезда
Врбас
22/04/2018
17:49

18. коло

Јабука - Врбас Петрол
Врбас
02/12/2017
12:57
ПИК Пригревица - Динамо
Пригревица
05/05/2018
15:40
Сомборелектро - Лавови БП
Ada
22/04/2018
14:04
Потисје Плетекс - Војводина
Црвенка
03/12/2017
15:25
Црвена звезда - Црвенка
Сомбор
03/03/2018
13:29

M14 - Прва лига А група



1. коло

Апатин - СЛОБОДАН
Апатин
БСК 2012 - Спартак Војпут
Риђица
06/05/2018
18:29
Графичар - Сомбор
Апатин
17/02/2018
16:39
Далматинац - Русин
Апатин
17/02/2018
16:40

2. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Апатин - БСК 2012
Ruski Krstur
31/03/2018
20:37
Спартак Војпут - Графичар
Апатин
17/02/2018
16:41
Сомбор - Далматинац
Апатин
17/02/2018
16:36

3. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
Бачки Брестовац
Графичар - Апатин
Sombor
18/03/2018
21:07
Далматинац - Спартак Војпут
Суботица
03/03/2018
14:13
Русин - Сомбор
Риђица
06/05/2018
18:30

4. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Апатин - Далматинац
Sombor
18/03/2018
21:04
БСК 2012 - Графичар
Odzaci
22/04/2018
14:24
Спартак Војпут - Русин
Риђица
06/05/2018
18:34

5. коло

Графичар - СЛОБОДАН
Бездан
Русин - Апатин
Odzaci
22/04/2018
14:36
Далматинац - БСК 2012
Odzaci
22/04/2018
14:38
Сомбор - Спартак Војпут
Odzaci
22/04/2018
14:31

6. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Апатин - Сомбор
Odzaci
22/04/2018
14:25
БСК 2012 - Русин
Ruski Krstur
31/03/2018
20:43
Графичар - Далматинац
Риђица
06/05/2018
18:35

7. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
Риђица
Спартак Војпут - Апатин
Ruski Krstur
31/03/2018
20:40
Сомбор - БСК 2012
Риђица
06/05/2018
18:33
Русин - Графичар
Суботица
03/03/2018
14:03

8. коло

Апатин - СЛОБОДАН
 
Спартак Војпут - БСК 2012
Sombor
18/03/2018
21:02
Сомбор - Графичар
Ruski Krstur
31/03/2018
20:41
Русин - Далматинац
Руски Крстур
31/03/2018
20:34

9. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
БСК 2012 - Апатин
Апатин
17/02/2018
16:44
Графичар - Спартак Војпут
Ruski Krstur
31/03/2018
20:36
Далматинац - Сомбор
Ruski Krstur
31/03/2018
20:38

10. коло

БСК 2012 - СЛОБОДАН
 
Апатин - Графичар
Риђица
06/05/2018
18:31
Спартак Војпут - Далматинац
Odzaci
22/04/2018
14:27
Сомбор - Русин
Сомбор
18/03/2018
21:09

11. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Далматинац - Апатин
Риђица
06/05/2018
18:27
Графичар - БСК 2012
Суботица
03/03/2018
14:09
Русин - Спартак Војпут
Sombor
18/03/2018
21:06

12. коло

Графичар - СЛОБОДАН
 
Апатин - Русин
Суботица
03/03/2018
14:11
БСК 2012 - Далматинац
Суботица
03/03/2018
14:06
Спартак Војпут - Сомбор
Суботица
03/03/2018
14:02

13. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Сомбор - Апатин
Суботица
03/03/2018
14:08
Русин - БСК 2012
Апатин
17/02/2018
16:37
Далматинац - Графичар
Sombor
18/03/2018
21:01

14. коло

Далматинац - СЛОБОДАН
 
Апатин - Спартак Војпут
Апатин
17/02/2018
16:35
БСК 2012 - Сомбор
Sombor
18/03/2018
20:59
Графичар - Русин
Odzaci
22/04/2018
14:29

M14 - Прва лига Б група



1. коло

Младост - СЛОБОДАН
Вршац
Обилић (м) - Кикинда Grindex
Мокрин
15/02/2018
19:59
Пролетер - Херцеговина
Jaša Tomić
31/03/2018
20:55
Раднички - Сента
Сента
03/03/2018
14:24

2. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Младост - Обилић (м)
Мокрин
15/02/2018
19:54
Кикинда Grindex - Пролетер
Senta
22/04/2018
20:56
Херцеговина - Раднички
Вршац
06/05/2018
23:03

3. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Пролетер - Младост
Зрењанин
18/03/2018
20:45
Раднички - Кикинда Grindex
Вршац
06/05/2018
23:05
Сента - Херцеговина
Мокрин
15/02/2018
19:58

4. коло

Херцеговина - СЛОБОДАН
 
Младост - Раднички
Jaša Tomić
31/03/2018
20:53
Обилић (м) - Пролетер
Zrenjanin
18/03/2018
20:36
Кикинда Grindex - Сента
Мокрин
15/02/2018
19:51

5. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Сента - Младост
Вршац
06/05/2018
23:09
Раднички - Обилић (м)
Senta
22/04/2018
21:32
Херцеговина - Кикинда Grindex
Zrenjanin
18/03/2018
20:44

6. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
Младост - Херцеговина
Сента
03/03/2018
14:20
Обилић (м) - Сента
Вршац
06/05/2018
23:04
Пролетер - Раднички
Мокрин
15/02/2018
19:53

7. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Јаша Томић
Кикинда Grindex - Младост
Сента
03/03/2018
14:23
Херцеговина - Обилић (м)
Сента
03/03/2018
14:22
Сента - Пролетер
Сента
03/03/2018
14:17

8. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Кикинда Grindex - Обилић (м)
Jaša Tomić
31/03/2018
21:04
Херцеговина - Пролетер
Мокрин
15/02/2018
19:56
Сента - Раднички
Сента
22/04/2018
20:58

9. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Обилић (м) - Младост
Jaša Tomić
31/03/2018
20:58
Пролетер - Кикинда Grindex
Сента
03/03/2018
14:22
Раднички - Херцеговина
Zrenjanin
18/03/2018
20:38

10. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
 
Младост - Пролетер
Вршац
06/05/2018
22:59
Кикинда Grindex - Раднички
Zrenjanin
18/03/2018
20:41
Херцеговина - Сента
Jaša Tomić
31/03/2018
21:00

11. коло

Херцеговина - СЛОБОДАН
Сечањ
Раднички - Младост
Мокрин
15/02/2018
19:57
Пролетер - Обилић (м)
Вршац
06/05/2018
23:07
Сента - Кикинда Grindex
Jaša Tomić
31/03/2018
20:56

12. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Младост - Сента
Zrenjanin
18/03/2018
20:42
Обилић (м) - Раднички
Сента
03/03/2018
14:19
Кикинда Grindex - Херцеговина
Вршац
06/05/2018
23:08

13. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
Херцеговина - Младост
Senta
22/04/2018
21:28
Сента - Обилић (м)
Zrenjanin
18/03/2018
20:40
Раднички - Пролетер
Јаша Томић
31/03/2018
21:02

14. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Младост - Кикинда Grindex
Senta
22/04/2018
21:31
Обилић (м) - Херцеговина
Senta
22/04/2018
20:54
Пролетер - Сента
Senta
22/04/2018
21:29

M14 - Прва лига В група



1. коло

Инђија - СЛОБОДАН
Инђија
Југовић - Хајдук
Ruma
31/03/2018
21:16
Младост ТСК ОРК - Рума
Каћ
03/03/2018
14:36
Раднички 1958 - Растимо
Каћ
03/03/2018
14:32

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Инђија - Југовић
Каћ
03/03/2018
14:28
Хајдук - Младост ТСК ОРК
Indjija
17/03/2018
11:10
Рума - Раднички 1958
Темерин
15/02/2018
20:27

3. коло

Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
Младост ТСК ОРК - Инђија
Темерин
15/02/2018
20:25
Раднички 1958 - Хајдук
Шид
22/04/2018
21:39
Растимо - Рума
Темерин
15/02/2018
20:29

4. коло

Рума - СЛОБОДАН
 
Инђија - Раднички 1958
Инђија
17/03/2018
11:11
Југовић - Младост ТСК ОРК
Каћ
03/03/2018
14:33
Хајдук - Растимо
Kac
06/05/2018
18:49

5. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
Темерин
Растимо - Инђија
Каћ
03/03/2018
14:37
Раднички 1958 - Југовић
Indjija
17/03/2018
11:21
Рума - Хајдук
Каћ
03/03/2018
14:31

6. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
 
Инђија - Рума
Kac
06/05/2018
18:46
Југовић - Растимо
Темерин
15/02/2018
20:26
Младост ТСК ОРК - Раднички 1958
Ruma
31/03/2018
21:11

7. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
Шид
Хајдук - Инђија
Ruma
31/03/2018
21:09
Рума - Југовић
Kac
06/05/2018
18:43
Растимо - Младост ТСК ОРК
Kac
06/05/2018
18:41

8. коло

Инђија - СЛОБОДАН
 
Хајдук - Југовић
Темерин
15/02/2018
20:28
Рума - Младост ТСК ОРК
Šid
22/04/2018
21:42
Растимо - Раднички 1958
Šid
22/04/2018
21:35

9. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Југовић - Инђија
Šid
22/04/2018
21:43
Младост ТСК ОРК - Хајдук
Kac
06/05/2018
18:44
Раднички 1958 - Рума
Ruma
31/03/2018
21:17

10. коло

Југовић - СЛОБОДАН
 
Инђија - Младост ТСК ОРК
Ruma
31/03/2018
21:15
Хајдук - Раднички 1958
Каћ
03/03/2018
14:35
Рума - Растимо
Рума
31/03/2018
21:07

11. коло

Рума - СЛОБОДАН
Рума
Раднички 1958 - Инђија
Kac
06/05/2018
18:42
Младост ТСК ОРК - Југовић
Šid
22/04/2018
21:37
Растимо - Хајдук
Indija
17/03/2018
11:16

12. коло

Младост ТСК ОРК - СЛОБОДАН
 
Инђија - Растимо
Šid
22/04/2018
21:41
Југовић - Раднички 1958
Kac
06/05/2018
18:45
Хајдук - Рума
Šid
22/04/2018
21:45

13. коло

Хајдук - СЛОБОДАН
Чуруг
Рума - Инђија
Indjija
17/03/2018
11:08
Растимо - Југовић
Ruma
31/03/2018
21:13
Раднички 1958 - Младост ТСК ОРК
Темерин
15/02/2018
20:31

14. коло

Раднички 1958 - СЛОБОДАН
 
Инђија - Хајдук
Темерин
15/02/2018
20:30
Југовић - Рума
Indjija
17/03/2018
11:18
Младост ТСК ОРК - Растимо
Indjija
17/03/2018
11:13

Ж14 - Супер лига



1. коло

Лаки - Јабука (ж)
Црвенка
15/04/2018
16:21
БСК 2012 - Панчево (ж)
Crvenka
15/04/2018
16:20
Халас Јожеф - Пролетер (ж)
Mokrin
15/04/2018
14:42
Мокрин - Словен
Мокрин
15/04/2018
14:43

2. коло

Јабука (ж) - Словен
Панчево
25/03/2018
19:09
Лаки - БСК 2012
Jabuka
17/03/2018
15:39
Панчево (ж) - Халас Јожеф
Панчево
29/04/2018
14:50
Пролетер (ж) - Мокрин
Mokrin
15/04/2018
14:39

3. коло

БСК 2012 - Јабука (ж)
Оџаци
18/02/2018
17:04
Халас Јожеф - Лаки
Ада
31/03/2018
19:54
Мокрин - Панчево (ж)
Pančevo
04/02/2018
16:39
Словен - Пролетер (ж)
Рума
17/03/2018
13:20

4. коло

Јабука (ж) - Пролетер (ж)
Панчево
25/03/2018
19:08
Лаки - Мокрин
Црвенка
04/03/2018
14:40
БСК 2012 - Халас Јожеф
Црвенка
04/03/2018
14:42
Панчево (ж) - Словен
Панчево
25/03/2018
19:07

5. коло

Халас Јожеф - Јабука (ж)
Pančevo
04/02/2018
16:37
Словен - Лаки
Рума
04/02/2018
13:47
Мокрин - БСК 2012
Ada
31/03/2018
19:56
Пролетер (ж) - Панчево (ж)
Зрењанин
04/03/2018
14:53

6. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
17/03/2018
15:45
Лаки - Пролетер (ж)
Рума
04/02/2018
13:55
БСК 2012 - Словен
Рума
04/02/2018
13:59
Халас Јожеф - Мокрин
Рума
17/03/2018
13:20

7. коло

Мокрин - Јабука (ж)
Pančevo
04/02/2018
16:35
Панчево (ж) - Лаки
Оџаци
18/02/2018
17:03
Пролетер (ж) - БСК 2012
Jabuka
29/04/2018
13:10
Словен - Халас Јожеф
Mokrin
15/04/2018
14:41

8. коло

Јабука (ж) - Лаки
Јабука
17/03/2018
15:38
Панчево (ж) - БСК 2012
Jabuka
17/03/2018
15:44
Пролетер (ж) - Халас Јожеф
Рума
17/03/2018
13:19
Словен - Мокрин
Рума
17/03/2018
13:18

9. коло

Словен - Јабука (ж)
Зрењанин
04/03/2018
14:52
БСК 2012 - Лаки
Оџаци
18/02/2018
17:00
Халас Јожеф - Панчево (ж)
Pančevo
04/02/2018
16:32
Мокрин - Пролетер (ж)
Ада
15/02/2018
18:13

10. коло

Јабука (ж) - БСК 2012
Crvenka
15/04/2018
16:19
Лаки - Халас Јожеф
Црвенка
04/03/2018
14:45
Панчево (ж) - Мокрин
Панчево
29/04/2018
10:40
Пролетер (ж) - Словен
Ада
15/02/2018
18:12

11. коло

Пролетер (ж) - Јабука (ж)
Зрењанин
04/03/2018
14:49
Мокрин - Лаки
Ada
07/04/2018
19:58
Халас Јожеф - БСК 2012
Ада
31/03/2018
19:59
Словен - Панчево (ж)
Зрењанин
04/03/2018
14:50

12. коло

Јабука (ж) - Халас Јожеф
Јабука
29/04/2018
09:00
Лаки - Словен
Црвенка
29/04/2018
14:00
БСК 2012 - Мокрин
Црвенка
04/03/2018
14:43
Панчево (ж) - Пролетер (ж)
Панчево
25/03/2018
19:10

13. коло

Панчево (ж) - Јабука (ж)
Оџаци
18/02/2018
17:03
Пролетер (ж) - Лаки
Зрењанин
29/04/2018
11:30
Словен - БСК 2012
Рума
29/04/2018
09:50
Мокрин - Халас Јожеф
Ада
15/02/2018
18:11

14. коло

Јабука (ж) - Мокрин
Јабука
29/04/2018
12:20
Лаки - Панчево (ж)
Црвенка
15/04/2018
16:17
БСК 2012 - Пролетер (ж)
Ruma
04/02/2018
13:50
Халас Јожеф - Словен
Ада
15/02/2018
18:14

Ж14 - Прва лига А група



1. коло

Јадран - СЛОБОДАН
Фекетић
Пригревица - Сента
Feketic
18/03/2018
21:17
Раднички - Русин
Пригревица
04/03/2018
15:04

2. коло

Русин - СЛОБОДАН
 
Јадран - Пригревица
Bajmok
15/04/2018
14:54
Сента - Раднички
Сента
18/02/2018
17:27

3. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
Раднички - Јадран
Feketic
18/03/2018
21:15
Русин - Сента
Пригревица
04/03/2018
15:09

4. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Јадран - Русин
Фекетић
18/03/2018
21:11
Пригревица - Раднички
Bajmok
15/04/2018
14:55

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Бајмок
Сента - Јадран
Bajmok
15/04/2018
14:57
Русин - Пригревица
Feketic
18/03/2018
21:14

6. коло

Јадран - СЛОБОДАН
 
Сента - Пригревица
Сента
18/02/2018
17:30
Русин - Раднички
Bajmok
15/04/2018
14:51

7. коло

Русин - СЛОБОДАН
Руски Крстур
Пригревица - Јадран
Пригревица
04/03/2018
15:03
Раднички - Сента
Feketic
18/03/2018
21:13

8. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
 
Јадран - Раднички
Сента
18/02/2018
17:29
Сента - Русин
Bajmok
15/04/2018
14:55

9. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Русин - Јадран
Сента
18/02/2018
17:31
Раднички - Пригревица
Пригревица
04/03/2018
15:07

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Јадран - Сента
Пригревица
04/03/2018
15:06
Пригревица - Русин
Сента
18/02/2018
17:28

Ж14 - Прва лига Б група



1. коло

Врбас - Хајдук
Нови Сад
15/02/2018
19:14
Петроварадин - Војводина ж
Врбас
04/03/2018
17:33

2. коло

Хајдук - Војводина ж
Врбас
04/03/2018
17:32
Врбас - Петроварадин
Врбас
04/03/2018
17:31

3. коло

Петроварадин - Хајдук
Нови Сад
15/02/2018
19:15
Војводина ж - Врбас
Нови Сад
15/02/2018
19:15

4. коло

Хајдук - Врбас
Врбас
04/03/2018
17:33
Војводина ж - Петроварадин
Нови Сад
15/02/2018
19:13

5. коло

Војводина ж - Хајдук
Нови Сад
15/02/2018
19:16
Петроварадин - Врбас
Novi Sad
15/04/2018
16:27

6. коло

Хајдук - Петроварадин
Novi Sad
15/04/2018
16:24
Врбас - Војводина ж
Novi Sad
15/04/2018
16:25

7. коло

Врбас - Хајдук
Врбас
07/04/2018
20:06
Петроварадин - Војводина ж
Vrbas
31/03/2018
20:08

8. коло

Хајдук - Војводина ж
Novi Sad
15/04/2018
16:26
Врбас - Петроварадин
Врбас
31/03/2018
20:05

9. коло

Петроварадин - Хајдук
Vrbas
31/03/2018
20:09
Војводина ж - Врбас
Vrbas
31/03/2018
20:11

Ж14 - Прва лига В група



1. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
Долово
Железничар - Јединство (ж)
Вршац
04/03/2018
15:13
Младост - Младост
Nova Pazova
31/03/2018
20:17

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Железничар
Инђија
15/02/2018
18:55
Јединство (ж) - Младост
Nova Pavla
31/03/2018
20:19

3. коло

Железничар - СЛОБОДАН
Инђија
Младост - Долово (ж)
Вршац
04/03/2018
15:11
Младост - Јединство (ж)
Dolovo
15/04/2018
15:10

4. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Младост
Вршац
04/03/2018
15:15
Железничар - Младост
Вршац
04/03/2018
15:17

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
Вршац
Јединство (ж) - Долово (ж)
Инђија
15/02/2018
18:57
Младост - Железничар
Инђија
15/02/2018
18:53

6. коло

Долово (ж) - СЛОБОДАН
 
Јединство (ж) - Железничар
Dolovo
15/04/2018
15:06
Младост - Младост
Инђија
15/02/2018
18:56

7. коло

Младост - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Железничар - Долово (ж)
Nova Pazova
31/03/2018
20:18
Младост - Јединство (ж)
Инђија
15/02/2018
18:55

8. коло

Железничар - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Младост
Долово
15/04/2018
15:05
Јединство (ж) - Младост
Вршац
04/03/2018
15:19

9. коло

Јединство (ж) - СЛОБОДАН
Качарево
Младост - Долово (ж)
Dolovo
15/04/2018
15:08
Младост - Железничар
Dolovo
15/04/2018
15:09

10. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Долово (ж) - Јединство (ж)
Nova Pazova
31/03/2018
20:16
Железничар - Младост
Nova Pazova
31/03/2018
20:14

Ж14 - Прва лига 1. - 3. место



1. коло

Јадран - СЛОБОДАН
Фекетић
Војводина ж - Младост
Нови Сад
13/05/2018
11:30

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Јадран - Војводина ж
Фекетић
13/05/2018
09:50

3. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
Нови Сад
Младост - Јадран
Нова Пазова
13/05/2018
13:10

4. коло

Јадран - СЛОБОДАН
 
Младост - Војводина ж
Нова Пазова

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Војводина ж - Јадран
Нови Сад

6. коло

Војводина ж - СЛОБОДАН
 
Јадран - Младост
Фекетић

Ж14 - Прва лига 4. - 6. место



1. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Врбас - Железничар
Врбас
13/05/2018
09:00

2. коло

Железничар - СЛОБОДАН
 
Сента - Врбас
Сента
13/05/2018
10:40

3. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
Железничар - Сента
Инђија
13/05/2018
13:00

4. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Железничар - Врбас
Инђија

5. коло

Железничар - СЛОБОДАН
Инђија
Врбас - Сента
Врбас

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Сента - Железничар
Сента

М14 - Прва лига 1. - 3. место



1. коло

Графичар - СЛОБОДАН
Бездан
Младост - Југовић
Вршац
20/05/2018
11:30

2. коло

Југовић - СЛОБОДАН
 
Графичар - Младост
Бездан
20/05/2018
13:10

3. коло

Младост - СЛОБОДАН
Вршац
Југовић - Графичар
Каћ
20/05/2018
09:50

4. коло

Графичар - СЛОБОДАН
 
Југовић - Младост
Каћ

5. коло

Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
Младост - Графичар
Вршац

6. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Графичар - Југовић
Бездан

М14 - Прва лига 4. - 6. место



1. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Пролетер - Растимо
Зрењанин
20/05/2018
10:40

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Спартак Војпут - Пролетер
Суботица
20/05/2018
09:00

3. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Растимо - Спартак Војпут
Нови Сад
20/05/2018
12:20

4. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Растимо - Пролетер
Нови Сад

5. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Пролетер - Спартак Војпут
Зрењанин

6. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Спартак Војпут - Растимо
Суботица