Распоред утакмица - ЛМК РСВ М12 / Ж12 - јесен Штампање

М12 - А група М12 - Б група М12 - В група М12 - Г група Ж12 - А група Ж12 - Б група Ж12 - В група

М12 - А група



1. коло

Кањижа - Спартак Војпут
Кањижа
23/09/2017
11:23
Потисје Плетекс - Сента
Ада
23/09/2017
11:24

2. коло

Спартак Војпут - Сента
Суботица
23/09/2017
11:25
Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
23/09/2017
11:26

3. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
Ада
23/09/2017
19:48
Сента - Кањижа
Сента
15/10/2017
22:58

4. коло

Спартак Војпут - Кањижа
Суботица
21/10/2017
15:37
Сента - Потисје Плетекс
Сента
21/10/2017
15:39

5. коло

Сента - Спартак Војпут
Сента
15/10/2017
23:02
Потисје Плетекс - Кањижа
Ада
15/10/2017
23:01

6. коло

Спартак Војпут - Потисје Плетекс
Суботица
15/10/2017
23:02
Кањижа - Сента
Кањижа
21/10/2017
15:35

7. коло

Кањижа - Спартак Војпут
Кањижа
04/11/2017
13:02
Потисје Плетекс - Сента
Ада
04/11/2017
13:03

8. коло

Спартак Војпут - Сента
Суботица
21/10/2017
15:35
Кањижа - Потисје Плетекс
Кањижа
21/10/2017
15:36

9. коло

Потисје Плетекс - Спартак Војпут
Ада
04/11/2017
13:03
Сента - Кањижа
Сента
04/11/2017
13:04

М12 - Б група



1. коло

Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
23/09/2017
11:28
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
23/09/2017
11:31

2. коло

Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
23/09/2017
11:32
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
08/10/2017
15:50

3. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
23/09/2017
11:36
Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
23/09/2017
13:42

4. коло

Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
21/10/2017
09:15
Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
21/10/2017
09:11

5. коло

Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
08/10/2017
15:49
ПИК Пригревица - Врбас Петрол
Пригревица
21/10/2017
09:12

6. коло

Црвенка - ПИК Пригревица
Црвенка
08/10/2017
15:50
Врбас Петрол - Сомборелектро
Врбас
08/10/2017
15:51

7. коло

Врбас Петрол - Црвенка
Врбас
05/11/2017
15:51
ПИК Пригревица - Сомборелектро
Пригревица
05/11/2017
15:52

8. коло

Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
06/11/2017
15:51
Врбас Петрол - ПИК Пригревица
Врбас
05/11/2017
15:50

9. коло

ПИК Пригревица - Црвенка
Пригревица
21/10/2017
09:14
Сомборелектро - Врбас Петрол
Сомбор
21/10/2017
09:09

М12 - В група



1. коло

Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
23/09/2017
11:37
Лавови БП - Нова Пазова 1957
Бачка Паланка
23/09/2017
11:38

2. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
23/09/2017
11:39
Војводина - Лавови БП
Нови Сад
07/10/2017
14:32

3. коло

Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка
23/09/2017
13:43
Нова Пазова 1957 - Војводина
Нова Пазова
23/09/2017
11:40

4. коло

Раднички 1958 - Војводина
Шид
07/10/2017
14:34
Нова Пазова 1957 - Лавови БП
Нова Пазова
07/10/2017
14:33

5. коло

Нова Пазова 1957 - Раднички 1958
Нова Пазова
07/10/2017
14:34
Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
21/10/2017
15:30

6. коло

Раднички 1958 - Лавови БП
Шид
21/10/2017
15:32
Војводина - Нова Пазова 1957
Нови Сад
21/10/2017
15:31

7. коло

Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
21/10/2017
15:34
Лавови БП - Нова Пазова 1957
Бачка Паланка
21/10/2017
15:33

8. коло

Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
Шид
05/11/2017
22:09
Војводина - Лавови БП
Нови Сад
05/11/2017
22:10

9. коло

Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка
05/11/2017
22:07
Нова Пазова 1957 - Војводина
Нова Пазова
05/11/2017
22:08

М12 - Г група



1. коло

Динамо - Пролетер
Панчево
23/09/2017
11:59
Јабука - Младост ТСК ОРК
Јабука
23/09/2017
12:00

2. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
23/09/2017
12:00
Динамо - Јабука
Панчево
23/09/2017
12:01

3. коло

Јабука - Пролетер
Јабука
23/09/2017
19:49
Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
07/10/2017
14:29

4. коло

Пролетер - Динамо
Зрењанин
21/10/2017
15:40
Младост ТСК ОРК - Јабука
Темерин
21/10/2017
15:40

5. коло

Младост ТСК ОРК - Пролетер
Темерин
07/10/2017
14:29
Јабука - Динамо
Јабука
07/10/2017
14:28

6. коло

Пролетер - Јабука
Зрењанин
07/10/2017
14:27
Динамо - Младост ТСК ОРК
Панчево
21/10/2017
15:42

7. коло

Динамо - Пролетер
Панчево
04/11/2017
19:11
Јабука - Младост ТСК ОРК
Јабука
04/11/2017
19:10

8. коло

Пролетер - Младост ТСК ОРК
Зрењанин
21/10/2017
15:42
Динамо - Јабука
Панчево
21/10/2017
15:41

9. коло

Јабука - Пролетер
Јабука
04/11/2017
19:09
Младост ТСК ОРК - Динамо
Темерин
04/11/2017
19:09

Ж12 - А група



1. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
Кањижа
Кикинда - Zitzer
Кикинда
08/10/2017
15:41
Раднички - Халас Јожеф
Бајмок
24/09/2017
12:43

2. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
 
Кањижа - Кикинда
Кањижа
24/09/2017
12:45
Zitzer - Раднички
Трешњевац
08/10/2017
15:43

3. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
Кикинда
Раднички - Кањижа
Бајмок
08/10/2017
15:42
Халас Јожеф - Zitzer
Ада
24/09/2017
12:42

4. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
 
Кањижа - Халас Јожеф
Кањижа
08/10/2017
15:40
Кикинда - Раднички
Кикинда
24/09/2017
12:43

5. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Бајмок
Zitzer - Кањижа
Трешњевац
24/09/2017
12:44
Халас Јожеф - Кикинда
Ада
08/10/2017
15:42

6. коло

Кањижа - СЛОБОДАН
 
Zitzer - Кикинда
Трешњевац
05/11/2017
15:07
Халас Јожеф - Раднички
Ада
22/10/2017
14:45

7. коло

Халас Јожеф - СЛОБОДАН
Ада
Кикинда - Кањижа
Кикинда
22/10/2017
14:46
Раднички - Zitzer
Бајмок
05/11/2017
15:03

8. коло

Кикинда - СЛОБОДАН
 
Кањижа - Раднички
Кањижа
05/11/2017
15:06
Zitzer - Халас Јожеф
Трешњевац
22/10/2017
14:47

9. коло

Zitzer - СЛОБОДАН
Трешњевац
Халас Јожеф - Кањижа
Ада
05/11/2017
15:00
Раднички - Кикинда
Бајмок
22/10/2017
14:48

10. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Кањижа - Zitzer
Кањижа
22/10/2017
14:49
Кикинда - Халас Јожеф
Кикинда
05/11/2017
15:05

Ж12 - Б група



1. коло

Врбас - СЛОБОДАН
Врбас
Јадран - Оџаци
Фекетић
08/10/2017
15:45
Лаки - Маглић
Црвенка
08/10/2017
15:45

2. коло

Маглић - СЛОБОДАН
 
Врбас - Јадран
Врбас
24/09/2017
13:20
Оџаци - Лаки
Оџаци
24/09/2017
13:21

3. коло

Јадран - СЛОБОДАН
Фекетић
Лаки - Врбас
Црвенка
24/09/2017
13:18
Маглић - Оџаци
Маглић
24/09/2017
13:19

4. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
 
Врбас - Маглић
Врбас
08/10/2017
15:44
Јадран - Лаки
Фекетић
08/10/2017
15:44

5. коло

Лаки - СЛОБОДАН
Црвенка
Оџаци - Врбас
Оџаци
08/10/2017
15:46
Маглић - Јадран
Маглић
24/09/2017
13:20

6. коло

Врбас - СЛОБОДАН
 
Оџаци - Јадран
Оџаци
04/11/2017
19:07
Маглић - Лаки
Маглић
04/11/2017
19:06

7. коло

Маглић - СЛОБОДАН
Маглић
Јадран - Врбас
Фекетић
23/10/2017
15:24
Лаки - Оџаци
Црвенка
23/10/2017
15:23

8. коло

Јадран - СЛОБОДАН
 
Врбас - Лаки
Врбас
23/10/2017
15:22
Оџаци - Маглић
Оџаци
22/10/2017
15:21

9. коло

Оџаци - СЛОБОДАН
Оџаци
Маглић - Врбас
Маглић
04/11/2017
19:02
Лаки - Јадран
Црвенка
04/11/2017
19:05

10. коло

Лаки - СЛОБОДАН
 
Врбас - Оџаци
Врбас
04/11/2017
19:04
Јадран - Маглић
Фекетић
23/10/2017
15:25

Ж12 - В група



1. коло

Долово (ж) - Срем
Долово
24/09/2017
12:57
Темерин - Спартак
Темерин
24/09/2017
12:57

2. коло

Срем - Спартак
Сремска Митровица
08/10/2017
15:47
Долово (ж) - Темерин
Долово
24/09/2017
12:57

3. коло

Темерин - Срем
Темерин
24/09/2017
12:56
Спартак - Долово (ж)
Дебељача
24/09/2017
12:56

4. коло

Срем - Долово (ж)
Сремска Митровица
22/10/2017
15:15
Спартак - Темерин
Дебељача
22/10/2017
15:17

5. коло

Спартак - Срем
Дебељача
22/10/2017
15:19
Темерин - Долово (ж)
Темерин
08/10/2017
15:46

6. коло

Срем - Темерин
Сремска Митровица
08/10/2017
15:48
Долово (ж) - Спартак
Долово
08/10/2017
15:47

7. коло

Долово (ж) - Срем
Долово
04/11/2017
13:07
Темерин - Спартак
Темерин
04/11/2017
13:08

8. коло

Срем - Спартак
Сремска Митровица
04/11/2017
13:08
Долово (ж) - Темерин
Долово
04/11/2017
13:10

9. коло

Темерин - Срем
Темерин
22/10/2017
15:18
Спартак - Долово (ж)
Дебељача
22/10/2017
15:18