Распоред утакмица - ЛМК РСВ М14 / Ж14 - јесен Штампање

М14 - А група М14 - Б група М14 - В група М14 - Г група М14 - Д група Ж14 - А група Ж14 - Б група Ж14 - В група Ж14 - Г група

М14 - А група



1. коло

Апатин - Сомборелектро
Апатин
17/09/2017
17:51
Графичар - Сомбор
Бездан
17/09/2017
17:52
Далматинац - ПИК Пригревица
Риђица
17/09/2017
17:52

2. коло

Сомборелектро - ПИК Пригревица
Сомбор
17/09/2017
17:53
Апатин - Графичар
Апатин
17/09/2017
17:52
Сомбор - Далматинац
Сомбор
17/09/2017
17:53

3. коло

Графичар - Сомборелектро
Риђица
01/10/2017
15:33
Далматинац - Апатин
Риђица
01/10/2017
15:32
ПИК Пригревица - Сомбор
Риђица
01/10/2017
15:33

4. коло

Сомборелектро - Сомбор
Риђица
01/10/2017
15:36
Апатин - ПИК Пригревица
Риђица
01/10/2017
15:35
Графичар - Далматинац
Риђица
01/10/2017
15:34

5. коло

Далматинац - Сомборелектро
Апатин
14/10/2017
15:13
Сомбор - Апатин
Апатин
14/10/2017
15:12
ПИК Пригревица - Графичар
Апатин
14/10/2017
15:14

6. коло

Сомборелектро - Апатин
Апатин
14/10/2017
15:16
Сомбор - Графичар
Апатин
14/10/2017
15:16
ПИК Пригревица - Далматинац
Апатин
14/10/2017
15:19

7. коло

ПИК Пригревица - Сомборелектро
Сомбор
28/10/2017
12:40
Графичар - Апатин
Сомбор
28/10/2017
12:41
Далматинац - Сомбор
Сомбор
28/10/2017
12:38

8. коло

Сомборелектро - Графичар
Сомбор
28/10/2017
12:44
Апатин - Далматинац
Сомбор
28/10/2017
12:43
Сомбор - ПИК Пригревица
Сомбор
28/10/2017
12:42

9. коло

Сомбор - Сомборелектро
Пригревица
11/11/2017
11:30
ПИК Пригревица - Апатин
Пригревица
11/11/2017
11:27
Далматинац - Графичар
Пригревица
11/11/2017
11:29

10. коло

Сомборелектро - Далматинац
Пригревица
11/11/2017
11:27
Апатин - Сомбор
Пригревица
11/11/2017
11:28
Графичар - ПИК Пригревица
Пригревица
11/11/2017
11:25

М14 - Б група



1. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Потисје Плетекс - Црвена звезда
Мокрин
30/09/2017
10:05
Сента - Спартак Војпут
Мокрин
30/09/2017
10:04

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Потисје Плетекс
Нови Кнежевац
17/09/2017
17:35
Црвена звезда - Сента
Мокрин
17/09/2017
17:37

3. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
Сента - Обилић (м)
Мокрин
30/09/2017
10:24
Спартак Војпут - Црвена звезда
Мокрин
30/09/2017
10:26

4. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Спартак Војпут
Нови Кнежевац
17/09/2017
17:38
Потисје Плетекс - Сента
Ада
17/09/2017
17:38

5. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Црвена звезда - Обилић (м)
Мокрин
17/09/2017
17:39
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
Суботица
17/09/2017
17:39

6. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
 
Црвена звезда - Потисје Плетекс
Сента
11/11/2017
11:47
Спартак Војпут - Сента
Суботица
14/10/2017
13:35

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Потисје Плетекс - Обилић (м)
Мокрин
30/09/2017
10:28
Сента - Црвена звезда
Суботица
14/10/2017
13:32

8. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Сента
Ада
29/10/2017
19:59
Црвена звезда - Спартак Војпут
Ада
29/10/2017
20:00

9. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
Мокрин
Спартак Војпут - Обилић (м)
Суботица
14/10/2017
13:33
Сента - Потисје Плетекс
Суботица
14/10/2017
13:28

10. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Црвена звезда
Мокрин
30/09/2017
10:02
Потисје Плетекс - Спартак Војпут
Суботица
14/10/2017
13:26

11. коло

Обилић (м) - СЛОБОДАН
Нови Кнежевац
Потисје Плетекс - Црвена звезда
Ада
29/10/2017
20:02
Сента - Спартак Војпут
Ада
29/10/2017
20:02

12. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Потисје Плетекс
Ада
29/10/2017
20:01
Црвена звезда - Сента
Сента
11/11/2017
11:42

13. коло

Потисје Плетекс - СЛОБОДАН
Ада
Сента - Обилић (м)
Сента
11/11/2017
11:47
Спартак Војпут - Црвена звезда
Сента
11/11/2017
11:48

14. коло

Црвена звезда - СЛОБОДАН
 
Обилић (м) - Спартак Војпут
Сента
11/11/2017
11:43
Потисје Плетекс - Сента
Сента
11/11/2017
11:49

15. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Црвена звезда - Обилић (м)
Суботица
14/10/2017
13:30
Спартак Војпут - Потисје Плетекс
Aда
29/10/2017
19:58

М14 - В група



1. коло

БСК 2012 - Црвенка
Бачки Брестовац
16/09/2017
13:41
Врбас Петрол - Русин
Врбас
16/09/2017
13:42
Југовић - Младост ТСК ОРК
Каћ
16/09/2017
13:41

2. коло

Црвенка - Младост ТСК ОРК
Руски Крстур
30/09/2017
11:21
БСК 2012 - Врбас Петрол
Каћ
14/10/2017
14:29
Русин - Југовић
Руски Крстур
30/09/2017
11:17

3. коло

Врбас Петрол - Црвенка
Руски Крстур
30/09/2017
11:19
Југовић - БСК 2012
Каћ
16/09/2017
13:42
Младост ТСК ОРК - Русин
Врбас
11/11/2017
12:27

4. коло

Црвенка - Русин
Црвенка
16/09/2017
13:44
БСК 2012 - Младост ТСК ОРК
Руски Крстур
30/09/2017
11:18
Врбас Петрол - Југовић
Руски Крстур
30/09/2017
11:20

5. коло

Југовић - Црвенка
Каћ
14/10/2017
14:24
Русин - БСК 2012
Руски Крстур
30/09/2017
11:19
Младост ТСК ОРК - Врбас Петрол
Темерин
16/09/2017
13:43

6. коло

Црвенка - БСК 2012
Каћ
14/10/2017
14:32
Русин - Врбас Петрол
Каћ
14/10/2017
14:33
Младост ТСК ОРК - Југовић
Каћ
14/10/2017
14:31

7. коло

Младост ТСК ОРК - Црвенка
Врбас
11/11/2017
12:31
Врбас Петрол - БСК 2012
Врбас
11/11/2017
12:25
Југовић - Русин
Црвенка
28/10/2017
13:19

8. коло

Црвенка - Врбас Петрол
Црвенка
28/10/2017
13:18
БСК 2012 - Југовић
Црвенка
28/10/2017
13:17
Русин - Младост ТСК ОРК
Kaћ
14/10/2017
14:28

9. коло

Русин - Црвенка
Црвенка
28/10/2017
13:13
Младост ТСК ОРК - БСК 2012
Црвенка
28/10/2017
13:20
Југовић - Врбас Петрол
Врбас
11/11/2017
12:30

10. коло

Црвенка - Југовић
Врбас
11/11/2017
12:26
БСК 2012 - Русин
Врбас
11/11/2017
12:30
Врбас Петрол - Младост ТСК ОРК
Црвенка
28/10/2017
13:16

М14 - Г група



1. коло

Војводина - Рума
Нови Сад
16/09/2017
10:56
Инђија - Растимо
Инђија
16/09/2017
10:55
Лавови БП - Раднички 1958
Бачка Паланка
16/09/2017
10:54

2. коло

Рума - Раднички 1958
Инђија
12/11/2017
19:30
Војводина - Инђија
Рума
01/10/2017
15:50
Растимо - Лавови БП
Нови Сад
16/09/2017
10:57

3. коло

Инђија - Рума
Инђија
16/09/2017
10:58
Лавови БП - Војводина
Рума
01/10/2017
15:52
Раднички 1958 - Растимо
Рума
01/10/2017
15:50

4. коло

Рума - Растимо
Рума
01/10/2017
15:51
Војводина - Раднички 1958
Нови Сад
16/09/2017
10:57
Инђија - Лавови БП
Бачка Паланка
14/10/2017
15:03

5. коло

Лавови БП - Рума
Рума
01/10/2017
15:49
Растимо - Војводина
Бачка Паланка
14/10/2017
15:03
Раднички 1958 - Инђија
Рума
01/10/2017
15:53

6. коло

Рума - Војводина
Бачка Паланка
14/10/2017
15:01
Растимо - Инђија
Бачка Паланка
14/10/2017
15:01
Раднички 1958 - Лавови БП
Бачка Паланка
14/10/2017
14:59

7. коло

Раднички 1958 - Рума
Бачка Паланка
14/10/2017
15:00
Инђија - Војводина
Нови Сад
28/10/2017
13:26
Лавови БП - Растимо
Нови Сад
28/10/2017
13:32

8. коло

Рума - Инђија
Нови Сад
28/10/2017
13:30
Војводина - Лавови БП
Инђија
12/11/2017
19:29
Растимо - Раднички 1958
Нови Сад
28/10/2017
13:29

9. коло

Растимо - Рума
Инђија
12/11/2017
19:28
Раднички 1958 - Војводина
Нови Сад
28/10/2017
13:31
Лавови БП - Инђија
Инђија
12/11/2017
19:31

10. коло

Рума - Лавови БП
Нови Сад
28/10/2017
13:28
Војводина - Растимо
Инђија
12/11/2017
19:31
Инђија - Раднички 1958
Инђија
12/11/2017
19:27

М14 - Д група



1. коло

Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
Раднички - Пролетер
Јабука
30/09/2017
10:50
Јабука - Младост
Јабука
16/09/2017
13:52

2. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Динамо - Раднички
Панчево
16/09/2017
13:52
Пролетер - Јабука
Зрењанин
16/09/2017
13:54

3. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Јаша Томић
Јабука - Динамо
Јабука
16/09/2017
13:53
Младост - Пролетер
Вршац
16/09/2017
13:53

4. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Динамо - Младост
Јабука
30/09/2017
10:52
Раднички - Јабука
Јабука
30/09/2017
10:53

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Пролетер - Динамо
Јабука
30/09/2017
10:54
Младост - Раднички
Вршац
16/09/2017
13:54

6. коло

Динамо - СЛОБОДАН
 
Пролетер - Раднички
Вршац
29/10/2017
20:21
Младост - Јабука
Јабука
30/09/2017
10:49

7. коло

Младост - СЛОБОДАН
Вршац
Раднички - Динамо
Зрењанин
14/10/2017
14:47
Јабука - Пролетер
Зрењанин
14/10/2017
14:46

8. коло

Раднички - СЛОБОДАН
 
Динамо - Јабука
Зрењанин
14/10/2017
14:49
Пролетер - Младост
Зрењанин
14/10/2017
14:48

9. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
Зрењанин
Младост - Динамо
Вршац
29/10/2017
20:17
Јабука - Раднички
Вршац
29/10/2017
20:18

10. коло

Јабука - СЛОБОДАН
 
Динамо - Пролетер
Зрењанин
14/10/2017
14:44
Раднички - Младост
Јабука
30/09/2017
10:55

11. коло

Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
Раднички - Пролетер
Панчево
11/11/2017
16:53
Јабука - Младост
Вршац
29/10/2017
20:20

12. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Динамо - Раднички
Панчево
11/11/2017
16:49
Пролетер - Јабука
Вршац
29/10/2017
20:16

13. коло

Раднички - СЛОБОДАН
Јаша Томић
Јабука - Динамо
Панчево
11/11/2017
16:54
Младост - Пролетер
Панчево
11/11/2017
16:51

14. коло

Пролетер - СЛОБОДАН
 
Динамо - Младост
Панчево
11/11/2017
16:52
Раднички - Јабука
Панчево
11/11/2017
16:51

15. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Пролетер - Динамо
Вршац
29/10/2017
20:19
Младост - Раднички
Зрењанин
14/10/2017
14:46

Ж14 - А група



1. коло

БСК 2012 - Раднички
Бачки Брестовац
16/09/2017
14:11
Лаки - Пригревица
Пригревица
15/10/2017
18:30

2. коло

Раднички - Пригревица
Бајмок
16/09/2017
14:10
БСК 2012 - Лаки
Бачки Брестовац
16/09/2017
14:10

3. коло

Лаки - Раднички
Црвенка
16/09/2017
14:09
Пригревица - БСК 2012
Пригревица
16/09/2017
14:09

4. коло

Раднички - БСК 2012
Пригревица
30/09/2017
09:44
Пригревица - Лаки
Пригревица
30/09/2017
09:42

5. коло

Пригревица - Раднички
Пригревица
15/10/2017
18:33
Лаки - БСК 2012
Пригревица
15/10/2017
18:32

6. коло

Раднички - Лаки
Пригревица
30/09/2017
09:46
БСК 2012 - Пригревица
Пригревица
30/09/2017
09:47

7. коло

БСК 2012 - Раднички
Црвенка
29/10/2017
20:26
Лаки - Пригревица
Црвенка
29/10/2017
20:27

8. коло

Раднички - Пригревица
Црвенка
29/10/2017
20:26
БСК 2012 - Лаки
Црвенка
29/10/2017
20:25

9. коло

Лаки - Раднички
Пригревица
15/10/2017
18:32
Пригревица - БСК 2012
Пригревица
15/10/2017
18:31

Ж14 - Б група



1. коло

Врбас - Халас Јожеф
Врбас
16/09/2017
17:44
Јадран - Мокрин
Фекетић
16/09/2017
17:45

2. коло

Халас Јожеф - Мокрин
Ада
16/09/2017
17:44
Врбас - Јадран
Врбас

3. коло

Јадран - Халас Јожеф
Фекетић
16/09/2017
17:45
Мокрин - Врбас
Ада
01/10/2017
16:15

4. коло

Халас Јожеф - Врбас
Мокрин
14/10/2017
15:51
Мокрин - Јадран
Мокрин
14/10/2017
15:52

5. коло

Мокрин - Халас Јожеф
Ада
01/10/2017
16:16
Јадран - Врбас
Ада
01/10/2017
16:15

6. коло

Халас Јожеф - Јадран
Ада
01/10/2017
16:14
Врбас - Мокрин
Мокрин
14/10/2017
15:49

7. коло

Врбас - Халас Јожеф
Врбас
28/10/2017
13:38
Јадран - Мокрин
Врбас
28/10/2017
13:39

8. коло

Халас Јожеф - Мокрин
Мокрин
14/10/2017
15:49
Врбас - Јадран
Мокрин
14/10/2017
15:50

9. коло

Јадран - Халас Јожеф
Врбас
28/10/2017
13:40
Мокрин - Врбас
Врбас
28/10/2017
13:41

Ж14 - В група



1. коло

Железничар - Словен
Зрењанин
01/10/2017
16:01
Младост - Пролетер (ж)
Зрењанин
01/10/2017
15:59

2. коло

Словен - Пролетер (ж)
Рума
17/09/2017
21:32
Железничар - Младост
Инђија
15/10/2017
18:17

3. коло

Младост - Словен
Нова Пазова
17/09/2017
21:30
Пролетер (ж) - Железничар
Зрењанин
17/09/2017
21:31

4. коло

Словен - Железничар
Инђија
15/10/2017
18:22
Пролетер (ж) - Младост
Зрењанин
01/10/2017
16:03

5. коло

Пролетер (ж) - Словен
Инђија
15/10/2017
18:19
Младост - Железничар
Нова Пазова
17/09/2017
21:32

6. коло

Словен - Младост
Зрењанин
01/10/2017
16:02
Железничар - Пролетер (ж)
Зрењанин
01/10/2017
16:02

7. коло

Железничар - Словен
Нова Пазова
29/10/2017
20:37
Младост - Пролетер (ж)
Нова Пазова
29/10/2017
20:36

8. коло

Словен - Пролетер (ж)
Нова Пазова
29/10/2017
20:33
Железничар - Младост
Нова Пазова
29/10/2017
20:35

9. коло

Младост - Словен
Инђија
15/10/2017
18:20
Пролетер (ж) - Железничар
Инђија
15/10/2017
18:21

Ж14 - Г група



1. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
Долово
16/09/2017
14:21
Јабука (ж) - Младост
Долово
01/10/2017
16:08

2. коло

Панчево (ж) - Младост
Панчево
16/09/2017
14:20
Долово (ж) - Јабука (ж)
Долово
16/09/2017
14:20

3. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
Јабука
16/09/2017
14:19
Младост - Долово (ж)
Вршац
16/09/2017
14:19

4. коло

Панчево (ж) - Долово (ж)
Долово
01/10/2017
16:08
Младост - Јабука (ж)
Вршац
15/10/2017
16:02

5. коло

Младост - Панчево (ж)
Вршац
15/10/2017
16:08
Јабука (ж) - Долово (ж)
Вршац
15/10/2017
16:07

6. коло

Панчево (ж) - Јабука (ж)
Долово
01/10/2017
16:09
Долово (ж) - Младост
Долово
01/10/2017
16:09

7. коло

Долово (ж) - Панчево (ж)
Јабука
29/10/2017
20:42
Јабука (ж) - Младост
Јабука
29/10/2017
20:42

8. коло

Панчево (ж) - Младост
Јабука
29/10/2017
20:41
Долово (ж) - Јабука (ж)
Јабука
29/10/2017
20:40

9. коло

Јабука (ж) - Панчево (ж)
Вршац
15/10/2017
16:07
Младост - Долово (ж)
Вршац
15/10/2017
16:05