Распоред утакмица - ЛМК РСВ М16 / Ж16 - јесен Штампање

М16 - А група М16 - Б група М16 - В група М16 - Г група Ж16 - А група Ж16 - Б група Ж16 - В група

М16 - А група



1. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Сомбор - Црвенка
Сента
24/09/2017
14:18
Сомборелектро - Спартак Војпут
Сента
24/09/2017
14:19

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Сента - Сомбор
Црвенка
08/10/2017
18:50
Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
08/10/2017
18:47

3. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Сомборелектро - Сента
Црвенка
08/10/2017
19:35
Спартак Војпут - Црвенка
Црвенка
08/10/2017
18:50

4. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
 
Сента - Спартак Војпут
Сента
24/09/2017
14:24
Сомбор - Сомборелектро
Сента
24/09/2017
14:25

5. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
Сомбор
Црвенка - Сента
Сента
24/09/2017
14:22
Спартак Војпут - Сомбор
Црвенка
08/10/2017
18:48

6. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Црвенка - Сомбор
Црвенка
22/10/2017
18:35
Спартак Војпут - Сомборелектро
Црвенка
22/10/2017
18:39

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Сомбор - Сента
Суботица
05/11/2017
21:39
Сомборелектро - Црвенка
Суботица
05/11/2017
21:40

8. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Сента - Сомборелектро
Суботица
05/11/2017
21:37
Црвенка - Спартак Војпут
Суботица
05/11/2017
21:38

9. коло

Црвенка - СЛОБОДАН
Црвенка
Спартак Војпут - Сента
Црвенка
22/10/2017
18:36
Сомборелектро - Сомбор
Црвенка
22/10/2017
18:37

10. коло

Сомборелектро - СЛОБОДАН
 
Сента - Црвенка
Црвенка
22/10/2017
18:38
Сомбор - Спартак Војпут
Суботица
05/11/2017
21:36

М16 - Б група



1. коло

Војводина - СЛОБОДАН
Нови Сад
Врбас Петрол - Цепелин
Нови Сад
17/09/2017
14:25
Кикинда Grindex - Србобран
Србобран
08/10/2017
18:53

2. коло

Србобран - СЛОБОДАН
 
Војводина - Врбас Петрол
Србобран
08/10/2017
18:54
Цепелин - Кикинда Grindex
Нови Сад
24/09/2017
14:26

3. коло

Врбас Петрол - СЛОБОДАН
Врбас
Кикинда Grindex - Војводина
Нови Сад
24/09/2017
14:27
Србобран - Цепелин
Србобран
08/10/2017
18:55

4. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
 
Војводина - Србобран
Нови Сад
24/09/2017
14:28
Врбас Петрол - Кикинда Grindex
Србобран
08/10/2017
18:55

5. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
Кикинда
Цепелин - Војводина
Србобран
08/10/2017
18:56
Србобран - Врбас Петрол
Нови Сад
24/09/2017
14:29

6. коло

Војводина - СЛОБОДАН
 
Цепелин - Врбас Петрол
Врбас
21/10/2017
18:13
Србобран - Кикинда Grindex
Кикинда
04/11/2017
21:42

7. коло

Србобран - СЛОБОДАН
Србобран
Врбас Петрол - Војводина
Кикинда
04/11/2017
21:43
Кикинда Grindex - Цепелин
Врбас
21/10/2017
18:17

8. коло

Врбас Петрол - СЛОБОДАН
 
Војводина - Кикинда Grindex
Врбас
21/10/2017
18:15
Цепелин - Србобран
Кикинда
04/11/2017
21:44

9. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
Бечеј
Србобран - Војводина
Врбас
21/10/2017
18:19
Кикинда Grindex - Врбас Петрол
Кикинда
04/11/2017
21:41

10. коло

Кикинда Grindex - СЛОБОДАН
 
Војводина - Цепелин
Кикинда
04/11/2017
21:42
Врбас Петрол - Србобран
Врбас
21/10/2017
18:16

М16 - В група



1. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Лавови БП - Срем СМ
Бачка Паланка
07/10/2017
18:36
Младост ТСК - Растимо
Бачки Јарак
23/09/2017
16:40

2. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Бијељина - Лавови БП
Темерин
23/09/2017
17:22
Срем СМ - Младост ТСК
Темерин
23/09/2017
17:24

3. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
Бачка Паланка
Младост ТСК - Бијељина
Бачка Паланка
07/10/2017
18:40
Растимо - Срем СМ
Бачка Паланка
07/10/2017
18:39

4. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
 
Бијељина - Растимо
Бачка Паланка
07/10/2017
18:37
Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка
07/10/2017
18:39

5. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
Бачки Јарак
Срем СМ - Бијељина
Темерин
23/09/2017
17:25
Растимо - Лавови БП
Темерин
23/09/2017
17:27

6. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
 
Срем СМ - Лавови БП
Темерин
05/11/2017
21:54
Растимо - Младост ТСК
Сремска Митровица
21/10/2017
18:30

7. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Лавови БП - Бијељина
Сремска Митровица
21/10/2017
18:29
Младост ТСК - Срем СМ
Сремска Митровица
21/10/2017
18:28

8. коло

Лавови БП - СЛОБОДАН
 
Бијељина - Младост ТСК
Темерин
05/11/2017
21:53
Срем СМ - Растимо
Темерин
05/11/2017
21:52

9. коло

Срем СМ - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
Растимо - Бијељина
Темерин
05/11/2017
21:54
Младост ТСК - Лавови БП
Темерин
05/11/2017
21:51

10. коло

Младост ТСК - СЛОБОДАН
 
Бијељина - Срем СМ
Сремска Митровица
21/10/2017
18:31
Лавови БП - Растимо
Сремска Митровица
21/10/2017
18:32

М16 - Г група



1. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
Банатски Карловац
Зрењанин - Динамо
Јабука
07/10/2017
18:45
Јабука - Југовић
Јабука
07/10/2017
18:42

2. коло

Југовић - СЛОБОДАН
 
Банатски Карловац - Зрењанин
Банатски Карловац
24/09/2017
20:42
Динамо - Јабука
Панчево
24/09/2017
20:34

3. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
Јабука - Банатски Карловац
Јабука
07/10/2017
18:44
Југовић - Динамо
Каћ
24/09/2017
20:41

4. коло

Динамо - СЛОБОДАН
 
Банатски Карловац - Југовић
Банатски Карловац
24/09/2017
20:42
Зрењанин - Јабука
Зрењанин
24/09/2017
20:41

5. коло

Јабука - СЛОБОДАН
Јабука
Динамо - Банатски Карловац
Јабука
07/10/2017
18:43
Југовић - Зрењанин
Јабука
07/10/2017
18:43

6. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
 
Динамо - Зрењанин
Банатски Карловац
04/11/2017
21:48
Југовић - Јабука
Банатски Карловац
04/11/2017
21:48

7. коло

Југовић - СЛОБОДАН
Каћ
Зрењанин - Банатски Карловац
Каћ
22/10/2017
18:41
Јабука - Динамо
Каћ
22/10/2017
18:42

8. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
 
Банатски Карловац - Јабука
Банатски Карловац
04/11/2017
21:47
Динамо - Југовић
Каћ
22/10/2017
18:40

9. коло

Динамо - СЛОБОДАН
Панчево
Југовић - Банатски Карловац
Каћ
22/10/2017
18:44
Јабука - Зрењанин
Каћ
22/10/2017
18:45

10. коло

Јабука - СЛОБОДАН
 
Банатски Карловац - Динамо
Банатски Карловац
04/11/2017
21:46
Зрењанин - Југовић
Банатски Карловац
04/11/2017
21:46

Ж16 - А група



1. коло

Кикинда - Раванград
Кикинда
19/11/2017
22:32
Лаки - Пригревица
Кикинда
19/11/2017
22:31

2. коло

Раванград - Пригревица
Кикинда
19/11/2017
22:30
Кикинда - Лаки
Кикинда
19/11/2017
22:29

3. коло

Лаки - Раванград
Црвенка
26/11/2017
19:08
Пригревица - Кикинда
Црвенка
26/11/2017
19:08

4. коло

Раванград - Кикинда
Пригрeвица
03/12/2017
13:26
Пригревица - Лаки
Пригревица
03/12/2017
13:28

5. коло

Пригревица - Раванград
Црвенка
26/11/2017
19:10
Лаки - Кикинда
Црвенка
26/11/2017
19:10

6. коло

Раванград - Лаки
Пригрeвица
03/12/2017
13:25
Кикинда - Пригревица
Пригрeвица
03/12/2017
13:24

Ж16 - Б група



1. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
Петроварадин
Словен - Срем
Нови Сад
25/11/2017
19:12

2. коло

Срем - СЛОБОДАН
 
Петроварадин - Словен
Нови Сад
25/11/2017
19:11

3. коло

Словен - СЛОБОДАН
Рума
Срем - Петроварадин
Нови Сад
25/11/2017
19:13

4. коло

Петроварадин - СЛОБОДАН
 
Срем - Словен
Рума
03/12/2017
14:25

5. коло

Срем - СЛОБОДАН
Сремска Митровица
Словен - Петроварадин
Рума
03/12/2017
14:24

6. коло

Словен - СЛОБОДАН
 
Петроварадин - Срем
Рума
03/12/2017
14:25

Ж16 - В група



1. коло

Јабука (ж) - Пролетер (ж)
Нова Пазова
19/11/2017
22:34
Младост - Панчево (ж)
Нова Пазова
19/11/2017
22:34

2. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
Нова Пазова
19/11/2017
22:33
Јабука (ж) - Младост
Нова Пазова
19/11/2017
22:32

3. коло

Младост - Пролетер (ж)
Панчево
25/11/2017
19:05
Панчево (ж) - Јабука (ж)
Панчево
25/11/2017
19:04

4. коло

Пролетер (ж) - Јабука (ж)
Панчево
25/11/2017
19:06
Панчево (ж) - Младост
Панчево
25/11/2017
19:07

5. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
Зрењанин
03/12/2017
13:30
Младост - Јабука (ж)
Зрењанин
03/12/2017
13:29

6. коло

Пролетер (ж) - Младост
Зрењанин
03/12/2017
13:32
Јабука (ж) - Панчево (ж)
Зрењанин
03/12/2017
13:28