Facebook
Instagram
Позовите нас!
021/423936
Контактирајте нас
office@rsv.co.rs
Контактирајте нас
rsvns@mts.rs
Вести
Све вести
Лига млађих категорија
Сениорска такмичења
Селекције РСВ
Мини рукомет
Тренери
Службена лица
Органи РСВ
Пројекти
Остале вести
Рукометна сећања
Турнири и кампови
In memoriam
Архива вести
РСВ
Скупштина
Управни одбор
Комисије
Надзорни одбор
Историја
Освајачи медаља
Прописи
Чланови
Службено гласило
Контакт
Такмичења
Прва лига ''Војводина''
Друга лига ''Војводина''
Трећа лига Војводина
Архива
ЛМК РСВ
ЛМК РСВ 12 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 12 пролеће
ЛМК РСВ 14 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 14 пролеће
ЛМК РСВ 16 јесен
Билтени ЛМК РСВ 16 јесен
ЛМК РСВ 16 пролеће
Билтени ЛМК РСВ 16 пролеће
Струковне заједнице
Тренери
Делегати
Судије и контролори
Адресар
Селекције
Вести
Архива
Галерија
Фото галерија
Видео галерија
РЦ Војводине
Куп Војводине (M)
2014/2015
(Архива)
Шема такмичења
Резултати
Делегирање
Распоред
Органи лиге
Документи
Шема такмичења
1. коло
Омладинац
Делиблато
10
Младост
Вршац
0
Црепаја
Црепаја
27
Будућност
Алибунар
37
Униреа (м)
Уздин
34
Раднички
Ковин
14
Глогоњ
Глогоњ
24
Долово
Долово
22
Омладинац
Иланџа
23
Владимировац
Владимировац
28
Гај
Гај
32
Спартак
Дебељача
31
Бачка Тиквара
Бачка Паланка
0
Срем СМ
Сремска Митровица
10
Путинци
Путинци
27
Тител
Тител
20
Србобран
Србобран
10
Цемент
Беочин
0
Војка
Војка
34
Партизан
Будисава
44
Бачка Паланка
Бачка Паланка
24
Инђија
Инђија
37
Слога
Хртковци
25
Металац
Футог
27
Рума
Рума
27
Раднички 1958
Шид
22
Раднички
Нови Сад
0
Младост ТСК
Бачки Јарак
10
Ерет
Бач
11
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
51
Славија
Нови Сад
40
Хајдук
Чуруг
26
Сомбор
Сомбор
22
Графичар
Бездан
39
Сонта
Сонта
26
ПИК Пригревица
Пригревица
32
2. коло
Омладинац
Делиблато
35
Будућност
Алибунар
38
Униреа (м)
Уздин
40
Глогоњ
Глогоњ
30
Владимировац
Владимировац
25
Младост
Омољица
24
Гај
Гај
9
Јабука
Јабука
49
Срем СМ
Сремска Митровица
27
Лавови БП
Бачка Паланка
36
Путинци
Путинци
10
Србобран
Србобран
0
Партизан
Будисава
31
Инђија
Инђија
43
Металац
Футог
44
ЖСК
Жабаљ
33
Рума
Рума
25
Младост ТСК
Бачки Јарак
16
Нова Пазова 1957
Нова Пазова
28
Славија
Нови Сад
30
Сента
Сента
26
Херцеговина
Сечањ
29
Граднулица
Зрењанин
25
Раднички
Јаша Томић
28
Партизан
Хоргош
25
Потисје Плетекс
Ада
41
Напредак
Честерег
0
Нафтагас
Елемир
10
Јединство
Бочар
25
Јединство
Нови Бечеј
34
Војвода Степа
Војвода Степа
14
Пролетер
Зрењанин
21
Партизан (м)
Иђош
34
Кикинда Grindex
Кикинда
37
Графичар
Бездан
26
Кљајићево Чонопља
Кљајићево
30
Чонопља 1947
Чонопља
26
Далматинац
Риђица
27
ПИК Пригревица
Пригревица
45
Граничар
Гаково
24
Станишић
Станишић
0
Сивац 69
Сивац
10
Борац
Бачки Грачац
22
Сомборелектро
Сомбор
28
Русин
Руски Крстур
22
Апатин
Апатин
31
Шеснаестина финала
Будућност
Алибунар
10
Јединство (м)
Качарево
0
Униреа (м)
Уздин
15
Банатски Карловац
Банатски Карловац
22
Владимировац
Владимировац
25
Јабука
Јабука
30
Лавови БП
Бачка Паланка
46
Путинци
Путинци
22
Инђија
Инђија
25
Југовић
Каћ
31
Металац
Футог
41
Рума
Рума
23
Славија
Нови Сад
27
Врбас Петрол
Врбас
28
Херцеговина
Сечањ
25
Раднички
Јаша Томић
28
Потисје Плетекс
Ада
19
Нафтагас
Елемир
27
Јединство
Нови Бечеј
31
Пролетер
Зрењанин
28
Кикинда Grindex
Кикинда
27
Црвена звезда
Мокрин
24
Кљајићево Чонопља
Кљајићево
33
Далматинац
Риђица
30
ПИК Пригревица
Пригревица
19
Спартак (м)
Суботица
47
Сивац 69
Сивац
29
Сомборелектро
Сомбор
9
Апатин
Апатин
31
Црвенка Jaffa
Црвенка
23
Осмина финала
Будућност
Алибунар
17
Банатски Карловац
Банатски Карловац
41
Јабука
Јабука
26
Динамо
Панчево
28
Лавови БП
Бачка Паланка
27
Југовић
Каћ
38
Металац
Футог
27
Врбас Петрол
Врбас
25
Раднички
Јаша Томић
16
Нафтагас
Елемир
37
Јединство
Нови Бечеј
23
Кикинда Grindex
Кикинда
26
Кљајићево Чонопља
Кљајићево
18
Спартак (м)
Суботица
43
Сивац 69
Сивац
24
Апатин
Апатин
34
Четвртфинале
Банатски Карловац
Банатски Карловац
35
Динамо
Панчево
32
Југовић
Каћ
28
Металац
Футог
19
Нафтагас
Елемир
20
Кикинда Grindex
Кикинда
27
Спартак (м)
Суботица
29
Апатин
Апатин
28
Полуфинале
Банатски Карловац
Банатски Карловац
26
Југовић
Каћ
34
Кикинда Grindex
Кикинда
21
Спартак (м)
Суботица
32
Финале
Југовић
Каћ
27
Спартак (м)
Суботица
31
Победник купа
Спартак (м)
Суботица
×
Don’t have an account?
Register Now
and enjoy all our benefits!
Login to your account
Remember Me
Forgot your password?
Enter to your account
or Login with your social profile:
Register Now!
Create Your Account
You’ll receive a confirmation email in your inbox with a link to activate your account.
Login
Register