Делегирање - Прва лига ''Север''

Мушкарци Жене

Мушкарци


8. коло

09/11/2019
17:00
Апатин
Апатин - Херцеговина
25 : 28
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Марко Менићанин
09/11/2019
19:00
Шид
Раднички 1958 - Сомборелектро
37 : 28
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Милан Косановић
09/11/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Потисје Плетекс
42 : 30
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Светлана Ничевски
09/11/2019
19:00
Јабука
Јабука - Младост ТСК
40 : 31
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Весна Мандић
10/11/2019
16:00
Долово
Долово - Инђија
28 : 28
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Делегат: Дејан Перић
10/11/2019
20:00
Мокрин
Црвена звезда - Нова Пазова 1957
27 : 26
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Владимир Кнежић

7. коло

02/11/2019
16:30
Долово
Долово - Раднички 1958
33 : 26
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Миливој Секулић
02/11/2019
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Сомборелектро
33 : 32
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Дијана Константиновић
02/11/2019
19:00
Инђија
Инђија - Апатин
44 : 20
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
02/11/2019
20:00
Сечањ
Херцеговина - Црвена звезда
46 : 30
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Делегат: Марко Менићанин
03/11/2019
17:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Банатски Карловац
27 : 37
Судија А: Бранислав Ћирковић
Судија Б: Дејан Мартиновић
Делегат: Вера Вранеш
03/11/2019
18:00
Ада
Потисје Плетекс - Јабука
27 : 26
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Владимир Кнежић

6. коло

25/10/2019
19:45
Апатин
Апатин - Долово
20 : 19
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Бранислав Гргуревић
26/10/2019
16:00
Шид
Раднички 1958 - Младост ТСК
39 : 35
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Владимир Кнежић
26/10/2019
18:00
Мокрин
Црвена звезда - Инђија
24 : 34
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Делегат: Борис Вукашиновић
26/10/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Херцеговина
25 : 25
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Делегат: Стевица Јевремов
26/10/2019
19:30
Сомбор
Сомборелектро - Потисје Плетекс
29 : 27
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Небојша Грковић
26/10/2019
21:00
Јабука
Јабука - Нова Пазова 1957
27 : 20
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Милан Косановић

5. коло

18/10/2019
19:00
Апатин
Апатин - Раднички 1958
29 : 31
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Вукашин Вујичић
19/10/2019
16:00
Долово
Долово - Црвена звезда
23 : 23
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Дејан Перић
19/10/2019
19:00
Инђија
Инђија - Банатски Карловац
24 : 23
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Марко Менићанин
20/10/2019
19:00
Сечањ
Херцеговина - Јабука
23 : 24
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Јован Мјеримачка
20/10/2019
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Младост ТСК
30 : 23
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Вера Вранеш
20/10/2019
20:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Сомборелектро
30 : 23
Судија А: Давор Петровић
Судија Б: Ацо Митановски
Контролор: Миливој Секулић

4. коло

12/10/2019
17:00
Шид
Раднички 1958 - Потисје Плетекс
33 : 30
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Миливој Секулић
12/10/2019
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Херцеговина
29 : 34
Судија А: Зоран Попов
Судија Б: Горан Ристић
Контролор: Бранислав Гргуревић
12/10/2019
19:00
Јабука
Јабука - Инђија
23 : 29
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Делегат: Весна Мандић
13/10/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Долово
33 : 25
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Светлана Ничевски
13/10/2019
19:00
Мокрин
Црвена звезда - Апатин
31 : 24
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Делегат: Вера Вранеш
13/10/2019
20:00
Темерин
Младост ТСК - Нова Пазова 1957
33 : 25
Судија А: Јован Ристић
Судија Б: Ђорђе Вујацков
Контролор: Владимир Кнежић

3. коло

05/10/2019
19:00
Сечањ
Херцеговина - Младост ТСК
30 : 27
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Делегат: Слађана Краварушић
05/10/2019
19:00
Инђија
Инђија - Сомборелектро
33 : 26
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Контролор: Милан Косановић
05/10/2019
20:00
Мокрин
Црвена звезда - Раднички 1958
29 : 28
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Делегат: Весна Мандић
05/10/2019
20:00
Апатин
Апатин - Банатски Карловац
25 : 38
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Бранислав Гргуревић
06/10/2019
16:00
Долово
Долово - Јабука
30 : 32
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Михајло Марковић
06/10/2019
19:00
Нова Пазова
Нова Пазова 1957 - Потисје Плетекс
23 : 22
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Срђан Лазовић

2. коло

28/09/2019
18:00
Бачки Јарак
Младост ТСК - Инђија
22 : 19
Судија А: Дејан Мартиновић
Судија Б: Бранислав Ћирковић
Контролор: Небојша Грковић
28/09/2019
19:00
Сомбор
Сомборелектро - Долово
31 : 26
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Стевица Јевремов
28/09/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Црвена звезда
36 : 32
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Марко Менићанин
28/09/2019
19:00
Шид
Раднички 1958 - Нова Пазова 1957
31 : 25
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Јован Мјеримачка
29/09/2019
18:00
Јабука
Јабука - Апатин
40 : 24
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Миливој Секулић
29/09/2019
19:00
Ада
Потисје Плетекс - Херцеговина
29 : 26
Судија А: Никола Мусић
Судија Б: Стеван Ђурашиновић
Делегат: Вера Вранеш

1. коло

21/09/2019
19:00
Инђија
Инђија - Потисје Плетекс
39 : 22
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Владимир Кнежић
21/09/2019
19:00
Апатин
Апатин - Сомборелектро
25 : 35
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Небојша Грковић
21/09/2019
19:00
Банатски Карловац
Банатски Карловац - Раднички 1958
33 : 24
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Дејан Перић
21/09/2019
19:30
Сечањ
Херцеговина - Нова Пазова 1957
30 : 25
Судија А: Никола Бакмаз
Судија Б: Бранко Радаковић
Делегат: Весна Мандић
22/09/2019
16:00
Долово
Долово - Младост ТСК
33 : 21
Судија А: Милош Ћосић
Судија Б: Велимир Гроза
Делегат: Светлана Ничевски
22/09/2019
20:00
Мокрин
Црвена звезда - Јабука
21 : 22
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Марко Менићанин

Жене


8. коло

09/11/2019
17:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Срем
25 : 28
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Слађана Краварушић
09/11/2019
17:30
Бајмок
Раднички - Темерин
26 : 45
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Марко Пешић
09/11/2019
18:00
Рума
Словен - Долово (ж)
32 : 26
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Давор Хорват
09/11/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Јадран
28 : 20
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Саша Јандрић
09/11/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин - Халас Јожеф
27 : 29
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Контролор: Јован Мјеримачка
10/11/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Мокрин
39 : 34
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Репија

7. коло

02/11/2019
15:30
Зрењанин
Пролетер (ж) - Словен
28 : 30
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Михајло Марковић
02/11/2019
18:00
Ада
Халас Јожеф - Раднички
39 : 11
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Игор Ивић
02/11/2019
20:00
Мокрин
Мокрин - Спартак
21 : 21
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Делегат: Драгана Богојевић
03/11/2019
15:30
Сремска Митровица
Срем - Петроварадин
33 : 26
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Контролор: Милан Милиновић
03/11/2019
17:00
Темерин
Темерин - Младост
28 : 32
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Контролор: Миодраг Миловац
03/11/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Долово (ж)
34 : 29
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Вукашин Вујичић

6. коло

26/10/2019
16:00
Рума
Словен - Јадран
19 : 23
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Мирко Перендија
26/10/2019
16:30
Долово
Долово (ж) - Мокрин
29 : 19
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Срђан Лазовић
26/10/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин - Пролетер (ж)
27 : 19
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Марко Менићанин
26/10/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Темерин
32 : 27
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Зоран Ђикић
26/10/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Халас Јожеф
30 : 42
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Бошко Крстић
27/10/2019
17:00
Бајмок
Раднички - Срем
16 : 32
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Контролор: Давор Хорват

5. коло

19/10/2019
17:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Раднички
37 : 22
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Слађана Краварушић
19/10/2019
18:00
Ада
Халас Јожеф - Спартак
20 : 23
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Делегат: Дијана Константиновић
19/10/2019
19:00
Мокрин
Мокрин - Јадран
27 : 26
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Саша Јандрић
20/10/2019
13:30
Сремска Митровица
Срем - Младост
32 : 28
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Миодраг Миловац
20/10/2019
18:00
Темерин
Темерин - Долово (ж)
31 : 26
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Миодраг Аћић
20/10/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин - Словен
24 : 32
Судија А: Маријана Савковић
Судија Б: Тамара Савковић
Контролор: Милан Милиновић

4. коло

12/10/2019
17:30
Долово
Долово (ж) - Халас Јожеф
21 : 32
Судија А: Михајло Миловац
Судија Б: Јован Лабус
Контролор: Михајло Марковић
12/10/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Срем
32 : 27
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Зоран Ђикић
12/10/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Пролетер (ж)
28 : 24
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Стевица Јевремов
13/10/2019
16:00
Бајмок
Раднички - Петроварадин
17 : 27
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Давор Хорват
13/10/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Темерин
37 : 21
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Игор Ивић
13/10/2019
20:00
Рума
Словен - Мокрин
24 : 20
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Мирко Перендија

3. коло

05/10/2019
11:00
Темерин
Темерин - Мокрин
30 : 26
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Драгана Богојевић
06/10/2019
14:00
Зрењанин
Пролетер (ж) - Спартак
20 : 22
Судија А: Ивко Ракићевић
Судија Б: Жељко Јоксовић
Контролор: Миодраг Миловац
06/10/2019
18:30
Сремска Митровица
Срем - Долово (ж)
43 : 29
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Владимир Кнежић
06/10/2019
19:00
Петроварадин
Петроварадин - Младост
26 : 26
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
06/10/2019
20:00
Ада
Халас Јожеф - Јадран
30 : 23
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Дијана Константиновић
09/10/2019
20:00
Бајмок
Раднички - Словен
28 : 39
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Јован Мјеримачка

2. коло

28/09/2019
10:30
Долово
Долово (ж) - Пролетер (ж)
28 : 28
Судија А: Давор Тарајић
Судија Б: Владан Андоновски
Контролор: Зоран Ђикић
28/09/2019
19:00
Дебељача
Спартак - Петроварадин
24 : 19
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Контролор: Милан Косановић
29/09/2019
18:00
Фекетић
Јадран - Срем
31 : 28
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
29/09/2019
20:00
Српска Црња
Младост - Раднички
39 : 32
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Борис Вукашиновић
02/10/2019
20:00
Рума
Словен - Темерин
28 : 28
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Делегат: Вукашин Вујичић
09/10/2019
20:00
Мокрин
Мокрин - Халас Јожеф
18 : 23
Судија А: Данијела Ковачевић
Судија Б: Милица Антић
Делегат: Игор Ивић

1. коло

21/09/2019
13:30
Сремска Митровица
Срем - Мокрин
24 : 24
Судија А: Тадеј Добријевић
Судија Б: Владимир Тасић
Делегат: Дијана Константиновић
21/09/2019
19:00
Српска Црња
Младост - Словен
30 : 27
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Бошко Крстић
22/09/2019
17:00
Бајмок
Раднички - Спартак
26 : 36
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Бранислав Гргуревић
22/09/2019
19:30
Петроварадин
Петроварадин - Долово (ж)
30 : 18
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Милан Милиновић
22/09/2019
20:00
Ада
Халас Јожеф - Темерин
36 : 20
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Контролор: Јован Мјеримачка
02/10/2019
19:30
Зрењанин
Пролетер (ж) - Јадран
28 : 30
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић