Делегирање - Друга лига ''Север''

Мушкарци Жене "Југ" Жене "Север"

Мушкарци


9. коло

16/11/2019
19:00
Јаша Томић
Раднички - Сомбор
40 : 22
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Саша Јандрић
16/11/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Херцеговац
26 : 25
Судија А: Дејан Марковић
Судија Б: Борко Бошков
Делегат: Игор Ивић
17/11/2019
18:30
Футог
Металац - Нафтагас
40 : 18
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Срђан Веселиновић
17/11/2019
19:00
Риђица
Далматинац - Панчево
29 : 28
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Контролор: Марко Пешић
17/11/2019
19:30
Вршац
Младост - Будућност
28 : 32
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Делегат: Светлана Ничевски
27/11/2019
00:00
Нови Сад
Славија - Војвода Степа
Судија А: Велимир Гроза
Судија Б: Милош Ћосић
Делегат: Вукашин Вујичић

8. коло

09/11/2019
15:30
Панчево
Панчево - Младост
24 : 23
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
09/11/2019
18:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Раднички
33 : 25
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Милан Милиновић
10/11/2019
15:00
Риђица
Далматинац - Нафтагас
34 : 29
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Дамир Миљевић
10/11/2019
19:30
Сомбор
Сомбор - Металац
22 : 28
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Вукашин Вујичић
10/11/2019
20:00
Банатски Карловац
Будућност - ПИК Пригревица
28 : 28
Судија А: Јован Лабус
Судија Б: Михајло Миловац
Делегат: Драгана Богојевић
13/11/2019
19:00
Гајдобра
Херцеговац - Славија
36 : 27
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Делегат: Дијана Константиновић

7. коло

02/11/2019
18:00
Јаша Томић
Раднички - Херцеговац
31 : 31
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
03/11/2019
17:00
Нови Сад
Славија - ПИК Пригревица
39 : 33
Судија А: Марко Обрадовић
Судија Б: Владимир Вучић
Контролор: Бранислав Гргуревић
03/11/2019
17:30
Вршац
Младост - Нафтагас
33 : 27
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Делегат: Срђан Лазовић
03/11/2019
18:30
Футог
Металац - Војвода Степа
27 : 25
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Контролор: Мирко Перендија
03/11/2019
19:00
Риђица
Далматинац - Сомбор
43 : 27
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић
03/11/2019
21:00
Панчево
Панчево - Будућност
35 : 34
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Контролор: Саша Јандрић

6. коло

26/10/2019
19:00
Гајдобра
Херцеговац - Металац
37 : 27
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Миодраг Аћић
26/10/2019
21:00
Сомбор
Сомбор - Младост
32 : 19
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Вукашин Вујичић
26/10/2019
21:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Раднички
36 : 28
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Контролор: Миодраг Миловац
27/10/2019
17:00
Банатски Карловац
Будућност - Славија
32 : 36
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Срђан Веселиновић
27/10/2019
18:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Далматинац
37 : 27
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Зоран Марјановић
27/10/2019
20:00
Елемир
Нафтагас - Панчево
30 : 24
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Игор Ивић

5. коло

19/10/2019
14:30
Футог
Металац - ПИК Пригревица
28 : 35
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Срђан Веселиновић
19/10/2019
19:00
Јаша Томић
Раднички - Славија
28 : 33
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Контролор: Бошко Крстић
19/10/2019
20:00
Риђица
Далматинац - Херцеговац
21 : 28
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Делегат: Стевица Јевремов
20/10/2019
17:00
Елемир
Нафтагас - Будућност
26 : 34
Судија А: Владимир Тасић
Судија Б: Тадеј Добријевић
Делегат: Мирко Кењало
20/10/2019
18:00
Вршац
Младост - Војвода Степа
32 : 27
Судија А: Николета Микушак
Судија Б: Андреа Комленић
Делегат: Александар Медурић
20/10/2019
21:00
Панчево
Панчево - Сомбор
24 : 22
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Небојша Марковић

4. коло

12/10/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Далматинац
34 : 24
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Вукашин Вујичић
13/10/2019
11:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Панчево
33 : 27
Судија А: Ђорђе Недовић
Судија Б: Марко Узелац
Контролор: Милан Милиновић
13/10/2019
14:30
Сомбор
Сомбор - Нафтагас
28 : 28
Судија А: Војислав Црњански
Судија Б: Никодин Бубања
Делегат: Лазар Мишков
13/10/2019
16:30
Банатски Карловац
Будућност - Раднички
46 : 25
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Небојша Марковић
13/10/2019
17:00
Нови Сад, Слана Бара
Славија - Металац
32 : 24
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Делегат: Александар Медурић
16/10/2019
18:00
Гајдобра
Херцеговац - Младост
38 : 12
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Миодраг Миловац

3. коло

04/10/2019
19:30
Елемир
Нафтагас - Војвода Степа
22 : 27
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Драган Јосифоски
06/10/2019
16:00
Вршац
Младост - ПИК Пригревица
28 : 30
Судија А: Мирослав Мартић
Судија Б: Лука Цветковски
Контролор: Милан Милиновић
06/10/2019
18:00
Футог
Металац - Раднички
44 : 22
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Контролор: Давор Хорват
06/10/2019
19:00
Риђица
Далматинац - Славија
27 : 26
Судија А: Милош Зелић
Судија Б: Никола Зорић
Делегат: Душан Косовић
06/10/2019
20:00
Сомбор
Сомбор - Будућност
32 : 38
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Делегат: Срђан Веселиновић
06/10/2019
20:30
Панчево
Панчево - Херцеговац
24 : 26
Судија А: Јелена Колоски
Судија Б: Весна Жилевски
Контролор: Мирко Перендија

2. коло

28/09/2019
19:00
Пригревица
ПИК Пригревица - Панчево
40 : 20
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Горан Ловрић
28/09/2019
19:00
Јаша Томић
Раднички - Далматинац
40 : 33
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Бошко Крстић
29/09/2019
11:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Сомбор
34 : 24
Судија А: Ђорђе Вујацков
Судија Б: Јован Ристић
Делегат: Слађана Краварушић
29/09/2019
17:00
Нови Сад
Славија - Младост
33 : 22
Судија А: Никодин Бубања
Судија Б: Војислав Црњански
Делегат: Срђан Веселиновић
29/09/2019
17:00
Банатски Карловац
Будућност - Металац
35 : 35
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Михајло Марковић
23/10/2019
20:00
Гајдобра
Херцеговац - Нафтагас
33 : 14
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Дијана Константиновић

1. коло

21/09/2019
15:00
Вршац
Младост - Раднички
35 : 31
Судија А: Бојан Јоргић
Судија Б: Немања Теслић
Контролор: Небојша Марковић
21/09/2019
16:00
Риђица
Далматинац - Металац
41 : 41
Судија А: Милан Тодоровић
Судија Б: Бранко Радуловић
Делегат: Дамир Миљевић
21/09/2019
18:00
Елемир
Нафтагас - ПИК Пригревица
21 : 26
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Контролор: Зоран Марјановић
21/09/2019
19:00
Војвода Степа
Војвода Степа - Будућност
30 : 28
Судија А: Марко Рађеновић
Судија Б: Игор Скубан
Делегат: Стевица Јевремов
21/09/2019
20:30
Панчево
Панчево - Славија
23 : 29
Судија А: Велимир Тошковић
Судија Б: Сретен Аврамовић
Контролор: Саша Јандрић
25/09/2019
18:30
Сомбор
Сомбор - Херцеговац
25 : 33
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Никола Миљанић

Жене "Југ"


7. коло

31/10/2019
17:30
Зрењанин
Граднулица - Нафтагас (ж)
11 : 21
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Делегат: Гордана Чретник
02/11/2019
15:00
Инђија
Железничар 2 - Рума
16 : 31
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Контролор: Давор Хорват
02/11/2019
15:30
Србобран
Тријумф - Јабука (ж)
22 : 20
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Миодраг Аћић

6. коло

26/10/2019
18:00
Рума
Рума - Граднулица
52 : 2
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Мирела Николић
28/10/2019
21:00
Јабука
Јабука (ж) - Железничар 2
29 : 21
Судија А: Игор Скубан
Судија Б: Марко Рађеновић
Контролор: Небојша Марковић

5. коло

20/10/2019
18:30
Зрењанин
Граднулица - Јабука (ж)
2 : 36
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Драган Јосифоски
21/10/2019
19:00
Инђија
Железничар 2 - Тријумф
28 : 22
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Гордана Чретник

4. коло

12/10/2019
18:00
Рума
Рума - Нафтагас (ж)
33 : 14
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Мирела Николић
13/10/2019
14:00
Србобран
Тријумф - Граднулица
26 : 4
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Никола Миљанић
13/10/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж) - ЛСК
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Контролор: Драган Јосифоски

3. коло

06/10/2019
10:00
Лаћарак
ЛСК - Тријумф
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Мирела Николић
06/10/2019
16:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Јабука (ж)
25 : 20
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Контролор: Зоран Марјановић
06/10/2019
17:00
Зрењанин
Граднулица - Железничар 2
4 : 39
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Саша Јандрић

2. коло

28/09/2019
13:00
Србобран
Тријумф - Нафтагас (ж)
15 : 23
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Драгана Богојевић
28/09/2019
15:00
Инђија
Железничар 2 - ЛСК
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Мирела Николић
28/09/2019
19:00
Јабука
Јабука (ж) - Рума
10 : 36
Судија А: Наташа Дабић
Судија Б: Анђела Новаковић
Контролор: Милан Милиновић

1. коло

21/09/2019
18:00
Рума
Рума - Тријумф
39 : 7
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Лазар Мишков
21/09/2019
20:00
Елемир
Нафтагас (ж) - Железничар 2
21 : 22
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Гордана Чретник

Жене "Север"


9. коло

17/11/2019
10:00
Сента
Сента - Обилић (ж)
16 : 24
Судија А: Ана Косовац
Судија Б: Оља Фабијан
Делегат: Гордана Чретник
17/11/2019
18:00
Пригревица
Пригревица - Раванград
30 : 42
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Контролор: Давор Хорват

8. коло

09/11/2019
13:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Пригревица
26 : 15
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Стевица Јевремов
09/11/2019
15:30
Сомбор
Раванград - Лаки
38 : 31
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Игор Ивић

7. коло

01/01/1970
00:00
Сента
Сента - Апатин (ж)
10 : 0
Судија А: Сања Чолић
Судија Б: Јована Стеванић
Делегат: Мирела Николић
03/11/2019
17:00
Дероње
Дероње - Раванград
32 : 33
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић
03/11/2019
18:00
Црвенка
Лаки - Обилић (ж)
33 : 17
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Душан Косовић

6. коло

01/01/1970
00:00
Иђош
Партизан (ж) - Лаки
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Делегат: Гордана Чретник
26/10/2019
19:00
Апатин
Апатин (ж) - Пригревица
21 : 24
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Дамир Миљевић
27/10/2019
15:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Дероње
34 : 31
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић

5. коло

19/10/2019
20:00
Пригревица
Пригревица - Сента
10 : 0
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Дамир Миљевић
20/10/2019
20:00
Црвенка
Лаки - Апатин (ж)
39 : 20
Судија А: Немања Теслић
Судија Б: Бојан Јоргић
Делегат: Игор Ивић
25/10/2019
20:00
Дероње
Дероње - Партизан (ж)
Судија А: Дуња Ђурашиновић
Судија Б: Милица Цвелф
Делегат: Душан Косовић

4. коло

11/10/2019
18:30
Апатин
Апатин (ж) - Дероње
32 : 25
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Душан Косовић
13/10/2019
14:30
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Раванград
28 : 27
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
13/10/2019
19:00
Црвенка
Лаки - Сента
30 : 24
Судија А: Тамара Савковић
Судија Б: Маријана Савковић
Делегат: Горан Ловрић

3. коло

05/10/2019
16:00
Оџаци
Дероње - Сента
35 : 22
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Горан Ловрић
06/10/2019
18:00
Сомбор
Раванград - Партизан (ж)
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Никола Миљанић
13/11/2019
19:30
Црвенка
Лаки - Пригревица
29 : 26
Судија А: Оља Фабијан
Судија Б: Ана Косовац
Делегат: Никола Миљанић

2. коло

28/09/2019
20:00
Апатин
Апатин (ж) - Раванград
26 : 29
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Душан Косовић
28/09/2019
21:00
Пригревица
Пригревица - Дероње
24 : 23
Судија А: Андреа Комленић
Судија Б: Николета Микушак
Делегат: Дамир Миљевић
07/10/2019
18:00
Иђош
Партизан (ж) - Обилић (ж)
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Никола Миљанић

1. коло

21/09/2019
15:00
Нови Кнежевац
Обилић (ж) - Апатин (ж)
27 : 19
Судија А: Александар Вукчевић
Судија Б: Милан Слива
Делегат: Мирко Кењало
06/11/2019
18:30
Сомбор
Раванград - Сента
38 : 15
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Душан Косовић
06/11/2019
19:30
Дероње
Дероње - Лаки
24 : 31
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Срђан Веселиновић