Делегирање - Трећа лига Север "Север"

Мушкарци

Мушкарци


7. коло

02/11/2019
14:30
Бездан
Графичар - Сента
28 : 29
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Дамир Миљевић
03/11/2019
11:00
Сивац
Сивац 69/2 - Обилић (м)
37 : 26
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Данијела Шиповац
03/11/2019
15:00
Кљајићево
Кљајићево - Русин
27 : 27
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Миљан Рабреновић

6. коло

26/10/2019
20:00
Сента
Сента - Кљајићево
44 : 23
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић
27/10/2019
15:00
Гаково
Граничар - Сивац 69/2
24 : 36
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миљан Рабреновић
29/10/2019
20:00
Руски Крстур
Русин - Борац
26 : 23
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Делегат: Дамир Миљевић
09/11/2019
11:00
Нови Кнежевац
Обилић (м) - Графичар
21 : 33
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Мирко Кењало

5. коло

19/10/2019
11:00
Кљајићево
Кљајићево - Обилић (м)
16 : 23
Судија А: Марко Пена
Судија Б: Глигорије Барзут
Делегат: Миодраг Аћић
19/10/2019
15:30
Бездан
Графичар - Граничар
37 : 12
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић
19/10/2019
18:00
Сивац
Сивац 69/2 - Борац
24 : 24
Судија А: Вељко Десница
Судија Б: Алекса Костелник
Контролор: Давор Хорват
20/10/2019
18:00
Сента
Сента - Русин
39 : 28
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Душан Косовић

4. коло

11/10/2019
18:00
Руски Крстур
Русин - Сивац 69/2
31 : 20
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
13/10/2019
16:00
Гаково
Граничар - Кљајићево
22 : 20
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Дамир Миљевић
13/10/2019
16:30
Нови Кнежевац
Обилић (м) - Сента
23 : 29
Судија А: Тања Белош
Судија Б: Маја Зекоња
Контролор: Бошко Крстић
13/10/2019
17:00
Бачки Грачац
Борац - Графичар
21 : 23
Судија А: Глигорије Барзут
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Миљан Рабреновић

3. коло

03/10/2019
17:30
Сивац
Графичар - Сивац 69/2
26 : 26
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Данијела Шиповац
05/10/2019
15:00
Нови Кнежевац
Обилић (м) - Русин
26 : 26
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Сања Дроњаковић
06/10/2019
17:00
Кљајићево
Кљајићево - Борац
20 : 27
Судија А: Марија Радоичић
Судија Б: Милица Калуђеровић
Делегат: Горан Ловрић
06/10/2019
19:00
Сента
Сента - Граничар
10 : 0
Судија А: Милица Цвелф
Судија Б: Дуња Ђурашиновић
Делегат: Мирко Кењало

2. коло

28/09/2019
16:00
Гаково
Граничар - Обилић (м)
22 : 28
Судија А: Милица Калуђеровић
Судија Б: Марија Радоичић
Делегат: Миљан Рабреновић
28/09/2019
19:30
Руски Крстур
Русин - Графичар
29 : 30
Судија А: Александар Ђоровић
Судија Б: Душан Деспотовић
Делегат: Вања Стојановић
29/09/2019
11:00
Сивац
Сивац 69/2 - Кљајићево
37 : 33
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Сања Дроњаковић
29/09/2019
17:00
Бачки Грачац
Борац - Сента
19 : 29
Судија А: Никола Зорић
Судија Б: Милош Зелић
Делегат: Горан Ловрић

1. коло

21/09/2019
16:00
Гаково
Граничар - Русин
26 : 19
Судија А: Бранко Радуловић
Судија Б: Милан Тодоровић
Делегат: Дамир Миљевић
21/09/2019
16:30
Кљајићево
Кљајићево - Графичар
24 : 31
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: 203
22/09/2019
17:00
Нови Кнежевац
Обилић (м) - Борац
28 : 24
Судија А: Милан Слива
Судија Б: Александар Вукчевић
Делегат: Мирко Кењало
26/10/2019
18:30
Сента
Сента - Сивац 69/2
33 : 19
Судија А: Марко Слива
Судија Б: Георгије Гибуловић
Делегат: Горан Ловрић