Резултати ЛМК РСВ М16 / Ж16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига Плеј оф Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига

M16 - Супер лига


1. коло

Сомборелектро - Јабука
-
Црвенка - Југовић
-
Војводина - Лавови БП
-
Кикинда Grindex - Младост ТСК
-

2. коло

Јабука - Младост ТСК
-
Сомборелектро - Црвенка
-
Југовић - Војводина
12 - 31 10/02/2018 21:14
Лавови БП - Кикинда Grindex
-

3. коло

Црвенка - Јабука
-
Војводина - Сомборелектро
-
Кикинда Grindex - Југовић
17 - 22 10/02/2018 21:12
Младост ТСК - Лавови БП
-

4. коло

Јабука - Лавови БП
-
Сомборелектро - Кикинда Grindex
-
Црвенка - Војводина
-
Југовић - Младост ТСК
-

5. коло

Војводина - Јабука
28 - 12 10/02/2018 21:13
Младост ТСК - Сомборелектро
-
Кикинда Grindex - Црвенка
-
Лавови БП - Југовић
-

6. коло

Јабука - Југовић
-
Сомборелектро - Лавови БП
26 - 15 10/02/2018 21:09
Црвенка - Младост ТСК
23 - 21 10/02/2018 21:07
Војводина - Кикинда Grindex
-

7. коло

Кикинда Grindex - Јабука
24 - 20 10/02/2018 21:15
Југовић - Сомборелектро
-
Лавови БП - Црвенка
22 - 28 10/02/2018 21:11
Младост ТСК - Војводина
-

8. коло

Јабука - Сомборелектро
-
Југовић - Црвенка
-
Лавови БП - Војводина
-
Младост ТСК - Кикинда Grindex
-

9. коло

Младост ТСК - Јабука
-
Црвенка - Сомборелектро
-
Војводина - Југовић
-
Кикинда Grindex - Лавови БП
-

10. коло

Јабука - Црвенка
-
Сомборелектро - Војводина
-
Југовић - Кикинда Grindex
-
Лавови БП - Младост ТСК
-

11. коло

Лавови БП - Јабука
-
Кикинда Grindex - Сомборелектро
-
Војводина - Црвенка
-
Младост ТСК - Југовић
-

12. коло

Јабука - Војводина
-
Сомборелектро - Младост ТСК
20 - 20 10/02/2018 21:11
Црвенка - Кикинда Grindex
-
Југовић - Лавови БП
-

13. коло

Југовић - Јабука
-
Лавови БП - Сомборелектро
-
Младост ТСК - Црвенка
-
Кикинда Grindex - Војводина
-

14. коло

Јабука - Кикинда Grindex
-
Сомборелектро - Југовић
-
Црвенка - Лавови БП
-
Војводина - Младост ТСК
-

M16 - Прва лига А група


1. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Сомбор - Апатин
-
Србобран - Спартак Војпут
-

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Сента - Сомбор
-
Апатин - Србобран
-

3. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Србобран - Сента
-
Спартак Војпут - Апатин
-

4. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Сента - Спартак Војпут
-
Сомбор - Србобран
-

5. коло

Србобран - СЛОБОДАН
-
Апатин - Сента
-
Спартак Војпут - Сомбор
-

6. коло

Сента - СЛОБОДАН
-
Апатин - Сомбор
-
Спартак Војпут - Србобран
-

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
-
Сомбор - Сента
-
Србобран - Апатин
-

8. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
-
Сента - Србобран
-
Апатин - Спартак Војпут
-

9. коло

Апатин - СЛОБОДАН
-
Спартак Војпут - Сента
-
Србобран - Сомбор
-

10. коло

Србобран - СЛОБОДАН
-
Сента - Апатин
-
Сомбор - Спартак Војпут
-

M16 - Прва лига Б група


1. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Зрењанин
-
Банатски Карловац - Цепелин
-

2. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
-
Растимо - Бијељина
-
Зрењанин - Банатски Карловац
-

3. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Банатски Карловац - Растимо
-
Цепелин - Зрењанин
-

4. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Растимо - Цепелин
-
Бијељина - Банатски Карловац
-

5. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Растимо
-
Цепелин - Бијељина
-

6. коло

Растимо - СЛОБОДАН
-
Зрењанин - Бијељина
-
Цепелин - Банатски Карловац
-

7. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
-
Бијељина - Растимо
-
Банатски Карловац - Зрењанин
-

8. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
-
Растимо - Банатски Карловац
-
Зрењанин - Цепелин
-

9. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
-
Цепелин - Растимо
-
Банатски Карловац - Бијељина
-

10. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
-
Растимо - Зрењанин
-
Бијељина - Цепелин
-

Ж16 - Супер лига


1. коло

Лаки - Панчево (ж)
14 - 13 09/12/2017 21:34
Кикинда - Пролетер (ж)
20 - 19 09/12/2017 21:35
Словен - Срем
22 - 19 25/11/2017 09:50

2. коло

Панчево (ж) - Срем
19 - 11 09/12/2017 21:33
Лаки - Кикинда
19 - 16 26/11/2017 10:50
Пролетер (ж) - Словен
7 - 17 09/12/2017 21:32

3. коло

Кикинда - Панчево (ж)
14 - 18 28/01/2018 23:48
Словен - Лаки
16 - 12 10/02/2018 21:18
Срем - Пролетер (ж)
21 - 12 28/01/2018 23:54

4. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
14 - 14 03/12/2017 11:30
Лаки - Срем
17 - 18 09/12/2017 21:32
Кикинда - Словен
15 - 23 09/12/2017 21:34

5. коло

Словен - Панчево (ж)
24 - 9 28/01/2018 23:51
Пролетер (ж) - Лаки
15 - 14 28/01/2018 23:51
Срем - Кикинда
19 - 9 10/02/2018 21:20

6. коло

Панчево (ж) - Лаки
16 - 16 10/02/2018 21:19
Пролетер (ж) - Кикинда
31 - 15 10/02/2018 21:20
Срем - Словен
15 - 20 03/12/2017 11:30

7. коло

Срем - Панчево (ж)
-
Кикинда - Лаки
15 - 21 18/11/2017 09:00
Словен - Пролетер (ж)
-

8. коло

Панчево (ж) - Кикинда
-
Лаки - Словен
-
Пролетер (ж) - Срем
9 - 21 10/02/2018 21:17

9. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
19 - 15 19/11/2017 10:50
Срем - Лаки
16 - 11 28/01/2018 23:52
Словен - Кикинда
23 - 15 28/01/2018 23:53

10. коло

Панчево (ж) - Словен
11 - 21 10/02/2018 21:16
Лаки - Пролетер (ж)
-
Кикинда - Срем
-

Ж16 - Прва лига


1. коло

Раванград - СЛОБОДАН
-
Пригревица - Minaqua
-
Младост - Јабука (ж)
-

2. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
Раванград - Пригревица
-
Minaqua - Младост
-

3. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
-
Младост - Раванград
-
Јабука (ж) - Minaqua
-

4. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
-
Раванград - Јабука (ж)
-
Пригревица - Младост
-

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Minaqua - Раванград
-
Јабука (ж) - Пригревица
-

6. коло

Раванград - СЛОБОДАН
-
Minaqua - Пригревица
-
Јабука (ж) - Младост
-

7. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
-
Пригревица - Раванград
-
Младост - Minaqua
-

8. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
-
Раванград - Младост
-
Minaqua - Јабука (ж)
-

9. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
-
Јабука (ж) - Раванград
-
Младост - Пригревица
-

10. коло

Младост - СЛОБОДАН
-
Раванград - Minaqua
-
Пригревица - Јабука (ж)
-