Распоред утакмица - ЛМК РСВ М16 / Ж16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига Плеј оф Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига

M16 - Супер лига



1. коло

Сомборелектро - Јабука
Сомбор
Црвенка - Југовић
Црвенка
Војводина - Лавови БП
Нови Сад
Кикинда Grindex - Младост ТСК
Кикинда

2. коло

Јабука - Младост ТСК
Јабука
Сомборелектро - Црвенка
Сомбор
Југовић - Војводина
Каћ
10/02/2018
21:14
Лавови БП - Кикинда Grindex
Бачка Паланка

3. коло

Црвенка - Јабука
Црвенка
Војводина - Сомборелектро
Нови Сад
Кикинда Grindex - Југовић
Каћ
10/02/2018
21:12
Младост ТСК - Лавови БП
Бачки Јарак

4. коло

Јабука - Лавови БП
Јабука
Сомборелектро - Кикинда Grindex
Сомбор
Црвенка - Војводина
Црвенка
Југовић - Младост ТСК
Каћ

5. коло

Војводина - Јабука
Каћ
10/02/2018
21:13
Младост ТСК - Сомборелектро
Бачки Јарак
Кикинда Grindex - Црвенка
Кикинда
Лавови БП - Југовић
Бачка Паланка

6. коло

Јабука - Југовић
Јабука
Сомборелектро - Лавови БП
Темерин
10/02/2018
21:09
Црвенка - Младост ТСК
Tемерин
10/02/2018
21:07
Војводина - Кикинда Grindex
Нови Сад

7. коло

Кикинда Grindex - Јабука
Каћ
10/02/2018
21:15
Југовић - Сомборелектро
Каћ
Лавови БП - Црвенка
Темерин
10/02/2018
21:11
Младост ТСК - Војводина
Бачки Јарак

8. коло

Јабука - Сомборелектро
Јабука
Југовић - Црвенка
Каћ
Лавови БП - Војводина
Бачка Паланка
Младост ТСК - Кикинда Grindex
Бачки Јарак

9. коло

Младост ТСК - Јабука
Бачки Јарак
Црвенка - Сомборелектро
Црвенка
Војводина - Југовић
Нови Сад
Кикинда Grindex - Лавови БП
Кикинда

10. коло

Јабука - Црвенка
Јабука
Сомборелектро - Војводина
Сомбор
Југовић - Кикинда Grindex
Каћ
Лавови БП - Младост ТСК
Бачка Паланка

11. коло

Лавови БП - Јабука
Бачка Паланка
Кикинда Grindex - Сомборелектро
Кикинда
Војводина - Црвенка
Нови Сад
Младост ТСК - Југовић
Бачки Јарак

12. коло

Јабука - Војводина
Јабука
Сомборелектро - Младост ТСК
Темерин
10/02/2018
21:11
Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка
Југовић - Лавови БП
Каћ

13. коло

Југовић - Јабука
Каћ
Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
Младост ТСК - Црвенка
Бачки Јарак
Кикинда Grindex - Војводина
Кикинда

14. коло

Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
Сомборелектро - Југовић
Сомбор
Црвенка - Лавови БП
Црвенка
Војводина - Младост ТСК
Нови Сад

M16 - Прва лига А група



1. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Сомбор - Апатин
Сомбор
Србобран - Спартак Војпут
Србобран

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Сента - Сомбор
Сента
Апатин - Србобран
Апатин

3. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Србобран - Сента
Србобран
Спартак Војпут - Апатин
Суботица

4. коло

Апатин - СЛОБОДАН
 
Сента - Спартак Војпут
Сента
Сомбор - Србобран
Сомбор

5. коло

Србобран - СЛОБОДАН
Србобран
Апатин - Сента
Апатин
Спартак Војпут - Сомбор
Суботица

6. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Апатин - Сомбор
Апатин
Спартак Војпут - Србобран
Суботица

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Сомбор - Сента
Сомбор
Србобран - Апатин
Србобран

8. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Сента - Србобран
Сента
Апатин - Спартак Војпут
Апатин

9. коло

Апатин - СЛОБОДАН
Апатин
Спартак Војпут - Сента
Суботица
Србобран - Сомбор
Србобран

10. коло

Србобран - СЛОБОДАН
 
Сента - Апатин
Сента
Сомбор - Спартак Војпут
Сомбор

M16 - Прва лига Б група



1. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Бијељина - Зрењанин
Бијељина
Банатски Карловац - Цепелин
Банатски Карловац

2. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
 
Растимо - Бијељина
Нови Сад
Зрењанин - Банатски Карловац
Зрењанин

3. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Банатски Карловац - Растимо
Банатски Карловац
Цепелин - Зрењанин
Бечеј

4. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
 
Растимо - Цепелин
Нови Сад
Бијељина - Банатски Карловац
Бијељина

5. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
Банатски Карловац
Зрењанин - Растимо
Зрењанин
Цепелин - Бијељина
Бечеј

6. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Зрењанин - Бијељина
Зрењанин
Цепелин - Банатски Карловац
Бечеј

7. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
Бечеј
Бијељина - Растимо
Бијељина
Банатски Карловац - Зрењанин
Банатски Карловац

8. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
 
Растимо - Банатски Карловац
Нови Сад
Зрењанин - Цепелин
Зрењанин

9. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
Цепелин - Растимо
Бечеј
Банатски Карловац - Бијељина
Банатски Карловац

10. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
 
Растимо - Зрењанин
Нови Сад
Бијељина - Цепелин
Бијељина

Ж16 - Супер лига



1. коло

Лаки - Панчево (ж)
Црвенка
09/12/2017
21:34
Кикинда - Пролетер (ж)
Црвенка
09/12/2017
21:35
Словен - Срем
Рума
25/11/2017
09:50

2. коло

Панчево (ж) - Срем
Црвенка
09/12/2017
21:33
Лаки - Кикинда
Црвенка
26/11/2017
10:50
Пролетер (ж) - Словен
Црвенка
09/12/2017
21:32

3. коло

Кикинда - Панчево (ж)
Рума
28/01/2018
23:48
Словен - Лаки
Зрењанин
10/02/2018
21:18
Срем - Пролетер (ж)
Рума
28/01/2018
23:54

4. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
Панчево
03/12/2017
11:30
Лаки - Срем
Црвенка
09/12/2017
21:32
Кикинда - Словен
Црвенка
09/12/2017
21:34

5. коло

Словен - Панчево (ж)
Рума
28/01/2018
23:51
Пролетер (ж) - Лаки
Рума
28/01/2018
23:51
Срем - Кикинда
Зрењанин
10/02/2018
21:20

6. коло

Панчево (ж) - Лаки
Зрењанин
10/02/2018
21:19
Пролетер (ж) - Кикинда
Зрењанин
10/02/2018
21:20
Срем - Словен
Сремска Митровица
03/12/2017
11:30

7. коло

Срем - Панчево (ж)
Сремска Митровица
Кикинда - Лаки
Кикинда
18/11/2017
09:00
Словен - Пролетер (ж)
Рума

8. коло

Панчево (ж) - Кикинда
Панчево
Лаки - Словен
Црвенка
Пролетер (ж) - Срем
Зрењанин
10/02/2018
21:17

9. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
Зрењанин
19/11/2017
10:50
Срем - Лаки
Рума
28/01/2018
23:52
Словен - Кикинда
Рума
28/01/2018
23:53

10. коло

Панчево (ж) - Словен
Зрењанин
10/02/2018
21:16
Лаки - Пролетер (ж)
Црвенка
Кикинда - Срем
Кикинда

Ж16 - Прва лига



1. коло

Раванград - СЛОБОДАН
Сомбор
Пригревица - Minaqua
Пригревица
Младост - Јабука (ж)
Нова Пазова

2. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
Раванград - Пригревица
Сомбор
Minaqua - Младост
Нови Сад

3. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
Младост - Раванград
Нова Пазова
Јабука (ж) - Minaqua
Јабука

4. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
 
Раванград - Јабука (ж)
Сомбор
Пригревица - Младост
Пригревица

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Minaqua - Раванград
Нови Сад
Јабука (ж) - Пригревица
Јабука

6. коло

Раванград - СЛОБОДАН
 
Minaqua - Пригревица
Нови Сад
Јабука (ж) - Младост
Јабука

7. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
Пригревица - Раванград
Пригревица
Младост - Minaqua
Нова Пазова

8. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
 
Раванград - Младост
Сомбор
Minaqua - Јабука (ж)
Нови Сад

9. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
Нови Сад
Јабука (ж) - Раванград
Јабука
Младост - Пригревица
Нова Пазова

10. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Раванград - Minaqua
Сомбор
Пригревица - Јабука (ж)
Пригревица