Распоред утакмица - ЛМК РСВ М16 / Ж16 - пролеће Штампање

M16 - Супер лига M16 - Прва лига А група M16 - Прва лига Б група M16 - Прва лига Плеј оф Ж16 - Супер лига Ж16 - Прва лига

M16 - Супер лига



1. коло

Сомборелектро - Јабука
Јабука
24/03/2018
22:29
Црвенка - Југовић
Јабука
24/03/2018
20:47
Војводина - Лавови БП
Нови Сад
24/03/2018
20:42
Кикинда Grindex - Младост ТСК
Нови Сад
24/03/2018
20:44

2. коло

Јабука - Младост ТСК
Каћ
15/04/2018
23:04
Сомборелектро - Црвенка
Црвенка
25/02/2018
18:41
Југовић - Војводина
Каћ
10/02/2018
21:14
Лавови БП - Кикинда Grindex
Нови Сад
24/02/2018
18:39

3. коло

Црвенка - Јабука
Црвенка
25/02/2018
18:43
Војводина - Сомборелектро
Нови Сад
15/04/2018
09:00
Кикинда Grindex - Југовић
Каћ
10/02/2018
21:12
Младост ТСК - Лавови БП
Нови Сад
24/02/2018
18:38

4. коло

Јабука - Лавови БП
Каћ
15/04/2018
23:03
Сомборелектро - Кикинда Grindex
Сомбор
11/03/2018
10:00
Црвенка - Војводина
Црвенка
11/03/2018
10:50
Југовић - Младост ТСК
Каћ
15/04/2018
23:03

5. коло

Војводина - Јабука
Каћ
10/02/2018
21:13
Младост ТСК - Сомборелектро
Бачки Јарак
12/05/2018
12:20
Кикинда Grindex - Црвенка
Нови Сад
15/04/2018
23:01
Лавови БП - Југовић
Бачка Паланка
11/03/2018
11:40

6. коло

Јабука - Југовић
Црвенка
25/02/2018
18:42
Сомборелектро - Лавови БП
Темерин
10/02/2018
21:09
Црвенка - Младост ТСК
Tемерин
10/02/2018
21:07
Војводина - Кикинда Grindex
Нови Сад
24/02/2018
18:37

7. коло

Кикинда Grindex - Јабука
Каћ
10/02/2018
21:15
Југовић - Сомборелектро
Црвенка
25/02/2018
18:42
Лавови БП - Црвенка
Темерин
10/02/2018
21:11
Младост ТСК - Војводина
Нови Сад
24/02/2018
18:40

8. коло

Јабука - Сомборелектро
Сомбор
28/04/2018
23:23
Југовић - Црвенка
Сомбор
28/04/2018
23:22
Лавови БП - Војводина
Кикинда
28/04/2018
23:17
Младост ТСК - Кикинда Grindex
Кикинда
28/04/2018
23:18

9. коло

Младост ТСК - Јабука
Бачки Јарак
11/03/2018
10:50
Црвенка - Сомборелектро
Јабука
24/03/2018
20:47
Војводина - Југовић
Нови Сад
12/05/2018
11:30
Кикинда Grindex - Лавови БП
Кикинда
28/04/2018
23:20

10. коло

Јабука - Црвенка
Сомбор
28/04/2018
23:22
Сомборелектро - Војводина
Сомбор
11/03/2018
12:40
Југовић - Кикинда Grindex
Каћ
12/05/2018
14:00
Лавови БП - Младост ТСК
Нови Сад
24/03/2018
20:43

11. коло

Лавови БП - Јабука
Бачка Паланка
11/03/2018
09:00
Кикинда Grindex - Сомборелектро
Кикинда
15/04/2018
10:50
Војводина - Црвенка
Нови Сад
15/04/2018
23:01
Младост ТСК - Југовић
Бачки Јарак
11/03/2018
09:50

12. коло

Јабука - Војводина
Јабука
12/05/2018
09:00
Сомборелектро - Младост ТСК
Темерин
10/02/2018
21:11
Црвенка - Кикинда Grindex
Црвенка
11/03/2018
11:50
Југовић - Лавови БП
Каћ
15/04/2018
23:05

13. коло

Југовић - Јабука
Јабука
24/03/2018
20:46
Лавови БП - Сомборелектро
Бачка Паланка
12/05/2018
09:50
Младост ТСК - Црвенка
Бачки Јарак
12/05/2018
14:50
Кикинда Grindex - Војводина
Нови Сад
24/03/2018
20:45

14. коло

Јабука - Кикинда Grindex
Јабука
12/05/2018
10:40
Сомборелектро - Југовић
Сомбор
28/04/2018
23:21
Црвенка - Лавови БП
Црвенка
12/05/2018
13:10
Војводина - Младост ТСК
Кикинда
28/04/2018
23:19

M16 - Прва лига А група



1. коло

Сента - СЛОБОДАН
Сента
Сомбор - Апатин
Сента
25/02/2018
18:44
Србобран - Спартак Војпут
Сента
25/02/2018
18:47

2. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
 
Сента - Сомбор
Апатин
24/03/2018
20:41
Апатин - Србобран
Апатин
24/03/2018
20:38

3. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
Сомбор
Србобран - Сента
Апатин
24/03/2018
20:40
Спартак Војпут - Апатин
Апатин
24/03/2018
20:40

4. коло

Апатин - СЛОБОДАН
 
Сента - Спартак Војпут
Сента
25/02/2018
18:48
Сомбор - Србобран
Сента
25/02/2018
18:45

5. коло

Србобран - СЛОБОДАН
Србобран
Апатин - Сента
Сента
25/02/2018
18:46
Спартак Војпут - Сомбор
Апатин
24/03/2018
20:39

6. коло

Сента - СЛОБОДАН
 
Апатин - Сомбор
Србобран
15/04/2018
23:08
Спартак Војпут - Србобран
Србобран
15/04/2018
23:07

7. коло

Спартак Војпут - СЛОБОДАН
Суботица
Сомбор - Сента
Суботица
28/04/2018
23:29
Србобран - Апатин
Суботица
28/04/2018
23:29

8. коло

Сомбор - СЛОБОДАН
 
Сента - Србобран
Суботица
28/04/2018
23:28
Апатин - Спартак Војпут
Суботица
28/04/2018
23:30

9. коло

Апатин - СЛОБОДАН
Апатин
Спартак Војпут - Сента
Србобран
15/04/2018
23:06
Србобран - Сомбор
Србобран
15/04/2018
23:08

10. коло

Србобран - СЛОБОДАН
 
Сента - Апатин
Србобран
15/04/2018
23:09
Сомбор - Спартак Војпут
Суботица
28/04/2018
23:31

M16 - Прва лига Б група



1. коло

Растимо - СЛОБОДАН
Нови Сад
Бијељина - Зрењанин
Банатски Карловац
25/02/2018
18:49
Банатски Карловац - Цепелин
Банатски Карловац
25/02/2018
18:49

2. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
 
Растимо - Бијељина
Банатски Карловац
25/02/2018
18:52
Зрењанин - Банатски Карловац
Банатски Карловац
25/02/2018
18:51

3. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
Бијељина
Банатски Карловац - Растимо
Зрењанин
24/03/2018
20:36
Цепелин - Зрењанин
Зрењанин
24/03/2018
20:37

4. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
 
Растимо - Цепелин
Банатски Карловац
25/02/2018
18:50
Бијељина - Банатски Карловац
Зрењанин
24/03/2018
20:35

5. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
Банатски Карловац
Зрењанин - Растимо
Зрењанин
24/03/2018
20:37
Цепелин - Бијељина
Бечеј
24/03/2018
09:26

6. коло

Растимо - СЛОБОДАН
 
Зрењанин - Бијељина
Бечеј
15/04/2018
23:12
Цепелин - Банатски Карловац
Футог
28/04/2018
23:26

7. коло

Цепелин - СЛОБОДАН
Бечеј
Бијељина - Растимо
Футог
28/04/2018
23:27
Банатски Карловац - Зрењанин
Банатски Карловац
15/04/2018
11:45

8. коло

Бијељина - СЛОБОДАН
 
Растимо - Банатски Карловац
Нови Сад
15/04/2018
11:44
Зрењанин - Цепелин
Футог
28/04/2018
23:24

9. коло

Зрењанин - СЛОБОДАН
Зрењанин
Цепелин - Растимо
Бечеј
15/04/2018
23:11
Банатски Карловац - Бијељина
Футог
28/04/2018
23:27

10. коло

Банатски Карловац - СЛОБОДАН
 
Растимо - Зрењанин
Футог
28/04/2018
23:25
Бијељина - Цепелин
Бечеј
15/04/2018
23:10

M16 - Прва лига Плеј оф



1. коло

Спартак Војпут - Растимо
Србобран
13/05/2018
21:43
Србобран - Бијељина
Србобран
13/05/2018
21:43

2. коло

Растимо - Бијељина
Нови Сад
28/04/2018
10:50
Спартак Војпут - Србобран
Суботица
14/04/2018
12:00

3. коло

Србобран - Растимо
Србобран
13/05/2018
21:44
Бијељина - Спартак Војпут
Србобран
13/05/2018
21:41

4. коло

Растимо - Спартак Војпут
Нови Сад
Бијељина - Србобран
Бијељина

5. коло

Бијељина - Растимо
Бијељина
25/02/2018
13:20
Србобран - Спартак Војпут
Србобран
25/02/2018
11:40

6. коло

Растимо - Србобран
Нови Сад
Спартак Војпут - Бијељина
Суботица

Ж16 - Супер лига



1. коло

Лаки - Панчево (ж)
Црвенка
09/12/2017
21:34
Кикинда - Пролетер (ж)
Црвенка
09/12/2017
21:35
Словен - Срем
Рума
25/11/2017
09:50

2. коло

Панчево (ж) - Срем
Црвенка
09/12/2017
21:33
Лаки - Кикинда
Црвенка
26/11/2017
10:50
Пролетер (ж) - Словен
Црвенка
09/12/2017
21:32

3. коло

Кикинда - Панчево (ж)
Рума
28/01/2018
23:48
Словен - Лаки
Зрењанин
10/02/2018
21:18
Срем - Пролетер (ж)
Рума
28/01/2018
23:54

4. коло

Панчево (ж) - Пролетер (ж)
Панчево
03/12/2017
11:30
Лаки - Срем
Црвенка
09/12/2017
21:32
Кикинда - Словен
Црвенка
09/12/2017
21:34

5. коло

Словен - Панчево (ж)
Рума
28/01/2018
23:51
Пролетер (ж) - Лаки
Рума
28/01/2018
23:51
Срем - Кикинда
Зрењанин
10/02/2018
21:20

6. коло

Панчево (ж) - Лаки
Зрењанин
10/02/2018
21:19
Пролетер (ж) - Кикинда
Зрењанин
10/02/2018
21:20
Срем - Словен
Сремска Митровица
03/12/2017
11:30

7. коло

Срем - Панчево (ж)
Сремска Митровица
18/03/2018
08:18
Кикинда - Лаки
Кикинда
18/11/2017
09:00
Словен - Пролетер (ж)
Рума
18/03/2018
14:46

8. коло

Панчево (ж) - Кикинда
Панчево
18/03/2018
14:47
Лаки - Словен
Црвенка
18/03/2018
14:47
Пролетер (ж) - Срем
Зрењанин
10/02/2018
21:17

9. коло

Пролетер (ж) - Панчево (ж)
Зрењанин
19/11/2017
10:50
Срем - Лаки
Рума
28/01/2018
23:52
Словен - Кикинда
Рума
28/01/2018
23:53

10. коло

Панчево (ж) - Словен
Зрењанин
10/02/2018
21:16
Лаки - Пролетер (ж)
Црвенка
18/03/2018
16:03
Кикинда - Срем
Кикинда
18/03/2018
15:09

Ж16 - Прва лига



1. коло

Раванград - СЛОБОДАН
Сомбор
Пригревица - Minaqua
Нова Пазова
24/03/2018
20:50
Младост - Јабука (ж)
Нова Пазова
24/03/2018
20:48

2. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
 
Раванград - Пригревица
Пригревица
25/02/2018
18:56
Minaqua - Младост
Пригревица
25/02/2018
18:56

3. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
Пригревица
Младост - Раванград
Нова Пазова
24/03/2018
20:49
Јабука (ж) - Minaqua
Пригревица
25/02/2018
18:53

4. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
 
Раванград - Јабука (ж)
Пригревица
25/02/2018
18:55
Пригревица - Младост
Пригревица
25/02/2018
18:54

5. коло

Младост - СЛОБОДАН
Нова Пазова
Minaqua - Раванград
Нова Пазова
24/03/2018
20:51
Јабука (ж) - Пригревица
Нова Пазова
24/03/2018
20:49

6. коло

Раванград - СЛОБОДАН
 
Minaqua - Пригревица
Нови Сад
Јабука (ж) - Младост
Јабука

7. коло

Јабука (ж) - СЛОБОДАН
Јабука
Пригревица - Раванград
Пригревица
22/04/2018
09:50
Младост - Minaqua
Нова Пазова
22/04/2018
10:40

8. коло

Пригревица - СЛОБОДАН
 
Раванград - Младост
Сомбор
Minaqua - Јабука (ж)
Нови Сад
22/04/2018
09:00

9. коло

Minaqua - СЛОБОДАН
Нови Сад
Јабука (ж) - Раванград
Јабука
22/04/2018
11:30
Младост - Пригревица
Нова Пазова
22/04/2018
12:20

10. коло

Младост - СЛОБОДАН
 
Раванград - Minaqua
Сомбор
Пригревица - Јабука (ж)
Пригревица