Другог дана турнира одигране су остале утакмице по групама, па су се после тих утакмица играле утакмице за пласман. Постигнути су...
24 екипе у женској и мушкој конкуренцији наступа на турниру ветеранки и ветерана у Сомбору, што је око 300 учесника из Чешке,...
Рукометаши панчевачког Динама овог викенда гостују у Берну, где ће против истоимене екипе одиграти прву утакмицу 2. рунде Челенџ Купа....
Рукометни клуб Војводина у суботу (05.10.2019.), од 18 часова, дочекује славни Адемар Леон у оквиру ЕХФ Купа, док ће реванш утакмица бити...
Покрајински секретаријат за спорт и омладину упућује јавни позив свим заинтересованим спортским организацијама (покрајински...
У периоду од 03. до 06.10.2019. године, у градској хали "Мостонга" у Сомбору, одржаће се 4. по реду Међународни рукометни турнир...
Управни одбор ЗСик РСС, на седници од 04.09.2019, те Одбор за хитна питања ЗСиК РСС на седници од 16.09.2019. године, донели су следећу одлуку и...
Спортски савез Војводине усвојио је Конкурс за награду ''Јован Микић Спартак'' за 2019. годину. Рок за доставу предлога је...
Након одличне одигране утакмице и победе у Елимиру, по повратку у Пригревицу, део екипе је по већ устаљеној пракси отишао у клуб на...
У оквиру 34. ''Дана Лудаје'', највеће и најзначајније туристичке манифестације која је одржана у Кикинди од 19-22.септембра, у...
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Потисје ПлетексАда |
15 | 0 | 0 | 30 |
ЈединствоНови Бечеј |
11 | 0 | 4 | 22 |
СлавијаНови Сад |
9 | 1 | 5 | 19 |
ЈабукаЈабука |
8 | 1 | 6 | 17 |
Банатски КарловацБанатски Карловац |
8 | 0 | 7 | 16 |
АпатинАпатин |
6 | 3 | 6 | 15 |
Младост ТСКБачки Јарак |
6 | 2 | 7 | 14 |
МеталацФутог |
6 | 0 | 9 | 12 |
ХерцеговинаСечањ |
5 | 0 | 10 | 10 |
Црвена звездаМокрин |
5 | 0 | 10 | 10 |
ЖСК 1955Жабаљ |
4 | 1 | 10 | 9 |
Војвода СтепаВојвода Степа |
3 | 0 | 12 | 6 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
СловенРума |
11 | 0 | 1 | 22 |
МладостСрпска Црња |
8 | 1 | 3 | 17 |
СпартакДебељача |
8 | 0 | 4 | 16 |
РадничкиБајмок |
7 | 1 | 3 | 15 |
Халас ЈожефАда |
6 | 1 | 5 | 13 |
КрулеСивац |
4 | 1 | 6 | 9 |
Железничар 2Инђија |
3 | 1 | 7 | 7 |
Граднулица ОЖРКЗрењанин |
1 | 1 | 9 | 3 |
Апатин (ж)Апатин |
1 | 0 | 11 | 2 |
ЈадранФекетић |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Раднички 1958Шид |
9 | 1 | 2 | 19 |
ПутинциПутинци |
8 | 2 | 2 | 18 |
ПИК ПригревицаПригревица |
8 | 2 | 2 | 18 |
ДалматинацРиђица |
7 | 2 | 3 | 16 |
РумаРума |
3 | 0 | 9 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 9 | 6 |
СомборСомбор |
0 | 1 | 11 | 1 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
13 | 0 | 1 | 26 |
МладостВршац |
10 | 1 | 3 | 21 |
СентаСента |
8 | 0 | 6 | 16 |
ДоловоДолово |
7 | 2 | 5 | 16 |
БудућностАлибунар |
6 | 2 | 6 | 14 |
ЗрењанинЗрењанин |
3 | 1 | 10 | 7 |
ЦрепајаЦрепаја |
3 | 1 | 10 | 7 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 11 | 5 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
Темерин 2Темерин |
11 | 0 | 2 | 22 |
Беочин 1959Беочин |
11 | 0 | 2 | 22 |
ПетроварадинПетроварадин |
9 | 1 | 3 | 19 |
Јабука (ж)Јабука |
9 | 1 | 3 | 19 |
МокринМокрин |
7 | 0 | 6 | 14 |
ОџациОџаци |
6 | 1 | 6 | 13 |
Нафтагас (ж)Елемир |
6 | 1 | 6 | 13 |
ВрбасВрбас |
2 | 0 | 11 | 4 |
СонтаСонта |
1 | 0 | 12 | 2 |
Халас Јожеф 2Ада |
1 | 0 | 12 | 2 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
РА "Динамо"Панчево |
6 | 0 | 1 | 12 |
Раднички 1958Шид |
4 | 1 | 2 | 9 |
ПутинциПутинци |
4 | 1 | 2 | 9 |
МладостВршац |
3 | 1 | 2 | 7 |
ПИК ПригревицаПригревица |
2 | 2 | 3 | 6 |
ДалматинацРиђица |
1 | 2 | 3 | 4 |
СентаСента |
2 | 0 | 5 | 4 |
ДоловоДолово |
1 | 1 | 5 | 3 |
Екипа | - | Бод | ||
---|---|---|---|---|
БудућностАлибунар |
5 | 1 | 1 | 11 |
ЦрепајаЦрепаја |
4 | 1 | 2 | 9 |
РумаРума |
3 | 0 | 2 | 6 |
Југовић 2Каћ |
3 | 0 | 2 | 6 |
РадничкиЈаша Томић |
2 | 1 | 4 | 5 |
ЗрењанинЗрењанин |
2 | 1 | 3 | 5 |
СомборСомбор |
0 | 0 | 5 | 0 |
Нова Пазова 1957Нова Пазова |
0 | 0 | 0 | 0 |
Don’t have an account? Register Now and enjoy all our benefits!